HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 192091 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1755 : 12. Svibanj, 2013., 12:20 »
:loludara:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1757 : 12. Svibanj, 2013., 17:06 »
grga :ave:


inače nisam pogledo koji topik pa sam u prvi mah bio zbunjen. :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1758 : 21. Svibanj, 2013., 11:28 »
Sanjao sam da sam PUŠIO TRAVU s Gličem i blekautom u Indeksu :hiha2: DŽOJA ;) je bila neka zelena, kao teniska mrežica :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1759 : 21. Svibanj, 2013., 11:40 »
Jesi ti neki ANONYMNY? :hiha::hiha2:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1760 : 21. Svibanj, 2013., 12:27 »
sanjao sam kako je bila pala noc i nesto kao bili su zombiji svuda (mislim da su bili u nacistickim odijelima, lol). onak ja se borim protiv njih golim sakama i sve, dosta bilo scary. doso sam do jedne tocke di sam se iso popest na neku rupu da pobjegnem od zombija jer ih je bilo previse. onda su iz rupe poceli dolazit zombiji pa sam bio u kurcu. i borim se ja, i vidis kako ja sav krvav se tucem, onako last stand. i odjednom, kao da se preskocio taj dio, mene nema, a vidis raspale zombije i njihove dijelove tijela po zidovima i podu. i vidis odjednom jedna glava nzi zombija je otvorila oci i spojila je dijelove tijela zajedno. i odjednom ko da je , nez, poletio il tak nes. onda sam se probudio i bio sam sav naježen.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1761 : 21. Svibanj, 2013., 12:30 »
kako si dosadan. :wildboy: :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1762 : 21. Svibanj, 2013., 12:31 »
ne kolko tvoja stara u krevetu kad ju zbarim :mrs:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1763 : 21. Svibanj, 2013., 12:49 »
uvjerljivo najdosadniji član - kmarkec

a želi upast u forumsku ekipu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1764 : 21. Svibanj, 2013., 15:39 »
Ja u zadnje vrijeme dosta sanjam, al ne znam stvarno koliko je to prepričljivo. Ne događa se puno baš u tim snovima ili ja sve zaboravim nekako, al znam često ujutro EDIT: NEKOME prepričavat, to je neki novi đir kao možda više zapamtim, i ono, puno toga je u glavi, al nemam što reć. Sve su to nekako više vizualni snovi, koda zapamtim ne znam neku zgradu (primjerice nedavno sam sanjao neki studentski dom) i ono točno gdje što stoji, gdje je koja soba, gdje su na hodniku panoi i koji je letak na njima, ali ne i što sam i s kim pričao i zašto.

Glupo jako.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2013., 15:59 Freddy »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1765 : 21. Svibanj, 2013., 15:58 »
bode me u oči isticanje imena djevojke

i ja sanjam čudnosti u zadnje vrijeme, zadnje čega se sjećam je neko putovanje gdje trebam održati predavanje tipa ŠTOKHOLM i bilo je potrebno riješiti papire za to mjesto gdje ću živjeti, tražim mjesto na kojem to riješiti i nađem hrvatsku poštu :wildboy: i tamo to riješim

strašni filing u pozadini je bio uglavnom taj da idem van hrvatske bez da znam ikoga, nemam koga zvati, ne znam jezik i općenito ono ko neki četnik pionir ilegalno pobjegao brodom u ameriku strpan u nekom kovčegu na brodu... to je bilo sinoć

isto tako mi je ostalo u pamćenju da sam pro TUČAR i kasnim na borbu, zaboravljam stvari, robu i sve to :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1766 : 21. Svibanj, 2013., 16:03 »
DA MI JE KUNA ZA SVAKI POST U OVOM TOPIKU KOJI SAM PROČITAO PUŠIO BIH KURCE ZA PECIVO xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

/čolefit

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1767 : 21. Svibanj, 2013., 16:10 »
:hihi::hihi:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1768 : 31. Svibanj, 2013., 14:16 »
Prvo sam bia kod zubarice i svađali smo se oće mi dat injekciju il neće. Moram stvarno otić do zubarice ovih dana pa ima smisla. Nakon toga sam svira neke bubnjeve, to je valjda povezano s Milom i njegovim simfonijskim blek met'l bubnjanjem.
Al onda slijedi zabavni, slabije objašnjiv dio. Znači, u nekom smo podrumu, sa mnom su Lewka i još netko drugi s HCL-a, ne mogu se sjetit tko. Imamo u rukama puške, dolazimo do nekog starog drvenog lifta u koji očito trebamo uć, al ne možemo ga pokrenit, moramo prvo riješit neku ZAGONETKU, nać neki prekidač na nekom drugom kraju podruma il tako nešto. Ono, klasična GAMEZZ mehanika. Uglavnom, dva frajera sa mnom ostaju kraj lifta, ja idem dalje pronać to sranje kojim ga možemo pokrenit, kad tamo malo dalje u podrumu pecto neprijatelja koji me svi odma skuže i kreću prema meni, pucam po njima sa svojom puškicom al im ne činim previše štete pa počnem bježat nazad. Vičem njima dvoje šta se događa, namještamo svi puške na neke druge modove pucanja, a neko se dere ZAŠTO IXY NIJE S NAMA ON BI ZNA KAKO OVO RIJEŠIT. Bježimo svi, njih pecto za nama, spuštamo se niz neke skale jako dugo, uspješno smo im pobjegli valjda i ja ugledam neki kul smartfon na podu. Dolazi neki frajer i objašnjava mi kako je baš super šta sam ga naša jer ga mogu prodat za bar 1500 kuna, al moram 200 kuna dat njemu. Rukujemo se. Izlazim ispred zgrade, najednom jako brzo dolijeće neki terenac sa zatamjenjim staklima, iz njega izlazi frajer u odijelu s dva bodigarda i viče da je to njegov mobitel. Isprve mu ga dam, jer jebiga, bodigardovi, a ja nemam više puškicu ni suborce iz nekog razloga, al onda se predomislim i tražim da mi dokaže da je njegov. Vrtimo slike, kontakte sve, nema nikakvog dokaza, pa on razočarano i pokunjeno odlazi. Bodigardovi su ga tapšali po ramenu, kao bit će sve okej. Tu je još bila i neka plavuša kojoj sam da burek koji se misteriozno stvoria u mojim rukama, pa sam je pita mogu li doć kod nje doma ako je sama, heh.
Nezzz, ima sam potribu share ;(

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1769 : 31. Svibanj, 2013., 15:45 »
Podsvjesno ti je žao što se nisi sajn apao za Ognjište Summer Cup 2013. :hiha:


A puno se očekivalo od tebe kao maestra kup natjecanja :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9