HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189888 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1845 : 01. Veljača, 2014., 21:42 »
evo, odsad cu sanjat samo sto ti oces ;) sto oces da sanjam?
i da, to su pravi snovi
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1846 : 01. Veljača, 2014., 22:04 »
Sa svim dužnim poštovanjem prema kmarkecu, da nebi mislio da ga vrijeđam, ali ja sam sanjao sinoć da sam dobio oko 7500 kn interneta, tako da... nema on ni približno dosadne snove kao ja.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1847 : 02. Veljača, 2014., 00:35 »
Ja sam prije par dana odlučio, kad god se probudim napisati prvu rečenicu koja mi padne na pamet(da ima veze sa mojim snom naravno).
Ta je odluka pala zato što se ne sjećam 99% svojih snova.
Prvo jutro prije škole, u polu mrtvu stanju nešto napišem i na putu do škole već nisam znao šta.
Dođem kući, pogledam papir i na njemu piše "The Vagina Games"  :hiha::hiha2::wildboy:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1848 : 03. Veljača, 2014., 22:56 »
Sanjao sam da sam reper i bilo je dosta dobro.

Mogao bih pokušati to ostvariti. :solidus:

Jes bio Meklmor ?
Ako nisi, ne valja.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1849 : 04. Veljača, 2014., 00:08 »
Čestitam što si smislio tako dobru foru u ova 3 mjeseca.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1850 : 04. Veljača, 2014., 01:11 »
a dosta je aktualno. :mrgreen:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1851 : 13. Veljača, 2014., 17:36 »
Bio s frendom na ulazu u noćni klub.
Frend uđe, a redar meni:
Ti si premršav i prenizak! Nemožeš uć; jel imaš bar para?
Ja izvadim 20 kn.

Ništa frend ostao unutra, a ja se smio šetat po vanjskoj terasi, ali ne i naslanjat na viseće šankove.
Frend izašao usred pucnjave i onda smo bježali pužeći po blatu par kilometara.

Napokon smo došli do industrijske zone gdje smo mislili da smo sigurni.
Ali sam ja slučajno srušio pet velikih bačvi, i neka drva stromglavio niz tri razine.
Kad se sve smirlo primio sam se za ogromni bager koji je bio malo udaljen od rupe na nižu razinu.
Naravno da sam i njega uspio slučajno bacit dole.

Na kraju sam ostao dva dana skrivajući se od majstora koji su htijeli ubit toga što je to sve napravio.
Uglavnom probudio sam se u lokvi znoja.

:hihi:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1852 : 13. Veljača, 2014., 17:45 »
Premršav i guranje bagera u rupu :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1853 : 13. Veljača, 2014., 17:48 »
A samo sam naslonio ruku. :mrgreen:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1854 : 14. Veljača, 2014., 08:33 »
A samo sam naslonio ruku. :mrgreen:


hahaha :) šta djeta zna što je 500 kila :) :clap:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1855 : 14. Veljača, 2014., 23:52 »
Govorimo o bageru od 6400 kg. :hihi:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1856 : 16. Ožujak, 2014., 14:20 »
Imao sam totalno X-Files epizoda san, mislim, doslovno.

Kao, Mulder ide negdje i odjednom ga zaslijepi svijetlo i sljedeća je scena kao Fox se budi u nekom uredu i kao nekoliko godina je prošlo od tada. On dalje istražuje što se desilo sa Scully, jer ono, nema je, ali svi su nekako zaboravili na to. I tako frajer rekonstruira svaki detalj te vožnje, propituje sebe što je bilo u toj vožnji jer je tad -nešto- pošlo po krivu, pa stalno imamo scene njega kako vozi i nešto priča, onako, monolozi kakvi inače znaju biti u epizodama, upućeni gledateljima. On se boji da je Scully mrtva ali nikako da sazna što joj je bilo, jer je nakon te vožnje nestala. Ne znam što je točno bilo, ali u jednom trenu on gleda po spisima i opet smo u autu, kao, prisjećamo se opet te vožnje i zaslijepe nas opet ta svijetla. Onda on kaže kao manjkavost svake introspekcije, a to je ono što je on konstantno kroz epizodu radio, je to što ima slijepu točku, a to je lokacija iz koje promatramo situaciju te radi toga ne možemo saznati što se zapravo događa. Tad se kamera premiješta iz te lokacije introspekcije, suvozačeva mjesta, i pokazuje Scully, koja je čitavo vrijeme bila prisutna, ali smo sve to promatrali iz njene perspektive samo nismo znali da je tu. Opet ta svijetla i otkrije se da je to bio KAMION, a sve ovo što se dešavalo samo Mulderova fantazija krivice dok je u komi.
Tad se radnja premješta na Scully, par trenutaka prije Mulderova otkrića. Scully je u "stvarnosti" i govori kako je sve u redu s njim i da ne zna zašto se ne budi već danima i tad se kao najednom Mulder probudi.



The X Files End Song

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1857 : 08. Travanj, 2014., 18:37 »
Sanjao sam Vanju i Smauga. Ne sjećam se konteksta više baš, bilo je podmornica i Smaug je imao sijedu kosu i bradu :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1858 : 10. Travanj, 2014., 13:04 »
Sanjao sam da sam kupovao u konzumu neke namirnice i da sam dobio metar bonova za kurve. Ozarenog lica sam poćea tražit javne kuće i nisan nikako moga naletit na neku, kad ono uberem ja neku javnu kuću i dam tamo deset bonova, i pun optimizma ulazin u sobu s deset najlipših cura koje san vidia, bacam se na krevet s osmijehom od uha do uha, kad probudi me cimer  i onda od muke zarolam  joint i ispušim i odem busom na predavanje koje se odgodilo....

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1859 : 14. Travanj, 2014., 14:21 »
Sanjao sam da se ekipa iz srednje dogovorila da bi se sada, 12 godina nakon završetka te agonije (čitaj: srednje škole), otišlo u Češku (gdje smo inače i bili na maturalcu). I, uglavnom, došli mi tamo i meni se odjednom počne srati. U WC-u sam bio valjda 10 minuta i kad sam konačno završio - svi su otišli. Kamo? Pretpostavljam u hotel... ali ja neznam gdje je taj hotel ni kako se zove. Mobitel mi ne radi. Što sad? Da tražim prijevoz nazad u rvacku?

...i onda sam se probudio, otišao na HCL i vidim da je otvoren topic o organiziranom putovanju na Gamescon. Smatrat ću taj san nekakvim upozorenjem; ne idem na Gamescon sa vama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9