HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 189880 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1785 : 17. Lipanj, 2013., 14:50 »
@depresija :mrs:

sanjao sam kako sam se probudio u 6:30 (kao sto se inace budim za skolu). idem na zrcalo u wc-u i pogledam, kad eto brade. nez, osjecao sam se tako epic, tako muzevno :hiha:
note: sad imam bradu, ali ne jos cijelu :hiha2:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1786 : 21. Lipanj, 2013., 21:16 »
Zasto ti je tako bitna brada ? :D Pa koliko imas godina ?

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1787 : 21. Lipanj, 2013., 21:52 »
14
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1788 : 21. Lipanj, 2013., 22:20 »
:hiha::hiha::hiha:

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1789 : 24. Lipanj, 2013., 18:12 »
neznam kako je (bilo) vama, ali epic se osjecam kad imam bradu s 14 godina (iako nemam cijelu :hiha2:)

prekjucer sam sanjao dosta cudan san. imao sam informatiku u skoli i nesto sam radio. uspio sam nekako otic na neku stranicu di se zene prijavljuju da ih muskarci mogu besplatno uzet i radit s njima sto oce (znate na sto mislim :hiha:). ja sam se prijavio medu tim zenama, i kad sam skuzio koju sam glupost napravio, isao sam povući tu, pa da tako kazem, prijavu. ali onda mi se crashao internet i morao sam ici dva kata gore na neke stepenice koje su skoro pa okomite i idu prema zidu. kako sam isao, odjednom je gore bila ograda i neka dva balavca su se nesto smijala i razbili su stepenice i sve se porusilo. na kraju sam isao na komp na browser history (valjda mi je nekako proradio internet lol) i tu mi je stao san.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1790 : 25. Lipanj, 2013., 15:42 »
Imao sam prvi HCL san sinoć ja mislim, zaboravio sam puno toga. Uglavnom, Điz i ja smo bili friends koji vise vani tipa stalno nez. I nekoliko smo puta prošli nekom rutom od neke pekare (koja postoji IRL u Rijeci, sva ostala mjesta su mi IRL nepoznata), pa kroz neke podzemne garaže u kojima je rupa u zidu kroz koju izađeš kroz zemlju van u neki vrt i onda se ne sjećam što dalje dolazi. Pričali smo o nečemu i išli tom rutom i kad bi izašli u taj vrt nekako bi loopali nazad pred pekaru i onda opet isto. Imao sam osjećaj koja je to rutina koja traje danima. Onda smo jednom u toj rupi u zidu umjesto izlaza u taj vrt iskopali u lijevo još jedan tunel koji izlazi na gornji kat garaže koji je u razini ceste. I onda opet ista rutina.

Nakon nekoliko puta sam ja odjednom zastao u toj garaži podzemnoj i rekao "E a pazi ovo sad!". Uzeo sam neku letvu i udario policijski auto na kojem se aktivirao alarm. Onda je Điz rekao "Jesi ti neki Vanja Lipovac?! hehehe" jer je Vanja kao nedavno napravio nešto slično samo puno gore, u snu je ta priča imala smisla i bila skroz normalna. Ja sam se nasmijao jako i krenuo bježat u tu rupu, a Điz se vratio da i on udari po autu kako nebi ostao dužan il nešto. Al kad je došao do auta, policajci su bili ful blizu i trčali prema njemu, pa je počeo bježat za mnom. Znao sam da će ga vidjet kako ulazi u rupu i ide kroz onaj vrt, pa sam ja skrenuo lijevo u drugi tunel i izašao na gornji kat i lego iza nekog auta.
Ne sjećam se što se sad tu odigralo, ali Điz je pobjegao, a mene su našli jer sam se kao ful vidio kako ležim iza tog auta u nekom kanaliću za vodu.

Puno toga sam zaboravio, bilo je povezanije, to znam, ali kad se pokušavam sjetit, stalno mi je u glavi ta rutina od pekare kroz garaže i tunel do vrta i to s policijom. nez.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1791 : 25. Lipanj, 2013., 15:47 »
jesi ti JRR TOLKIEN neznam napisao si 30 stranica o nečemu gdje se baš ništa nije dogodilo :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1792 : 25. Lipanj, 2013., 15:59 »
ane, al dobar je san bio, napet ustvari poprilično. Nadao sam se da ću se možda još nečeg sjetit. :hiha2:

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1793 : 26. Lipanj, 2013., 14:11 »
Da nijesam upisan na fakultet :(

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1794 : 26. Lipanj, 2013., 17:28 »
jesi ti JRR TOLKIEN

:clap::piva::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hihi::hug:hug:hug:hug:ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1795 : 26. Lipanj, 2013., 19:22 »
a već sam mislio da neću izazvat nimalo butthurta :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1796 : 01. Srpanj, 2013., 09:08 »
Sanjao sam da me progoni neki lik sa dvije kape na glavi i stalno trazi moju obitelj, te kuca mi na prozor mrkvom.Nisam se bas osjecao ugodno.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1797 : 01. Srpanj, 2013., 12:17 »
ja u zadnje sanjam guze ;) ;)  baš ono neke savršene, i uvijek se probudim s bonerom :hiha:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1798 : 01. Srpanj, 2013., 12:26 »
Pihhhh odkada nisam sanjao zensku ima 3-4 mjeseca :wildboy: :hihi: :D

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1799 : 21. Srpanj, 2013., 10:14 »
Renić je došao kod mene (iako ne znam ni kako izgleda) i preko gugla smo zajedno tražili SF i fantasy knjige koje će čitati.

:hihi::hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9