HCL.HR

Što ste zadnje kupili?

  • 3859 Odgovora
  • 310201 Hitova
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3555 : 24. Ožujak, 2017., 23:40 »


Ovu džidžu, drama popust bio par dana. Čekam još da stigne :)
The blood of youth is bubbling back..

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3556 : 25. Ožujak, 2017., 01:41 »
To radi sa Fitom, koliko novaca?

Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3557 : 25. Ožujak, 2017., 02:36 »
Nekih 22$, spušteno s 80ak$ ako se ne varam.

Evo vidim da se nisu rasporadale, ima ih još - fino ispod granice od 50KM, nema carine, čekaš 15ak dana i to je to.
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html

Bile je objava na fit kanalu pa tamo upratio, a govore do fino broji radi - pravi grab za tu cijenu. :)
The blood of youth is bubbling back..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3558 : 25. Ožujak, 2017., 06:48 »
Narucena Vita 3G WiFi model, sa 2 igre, caseom, gripom za drzanje, punjacem, 8gb karticom, u vrhunskom stanju sve zajedno sa dostavom 850kn, mislim da sam odlicno prosao. Javim kakva je kad stigne sljedeci tjedan, od igara imam Fifu 14 i Uncharted, mislim se kupit MGS2 i 3 Pack, pa onda Personu 4... kasnije cu kupit ove GTA igre jer mi bas takvo nesto treba za igranje u pokretu, a tu je i Prince of Persia i ostali dobri naslovi koje cu s gustom ponovno zaigrat..

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3559 : 07. Travanj, 2017., 15:31 »
Malo gejmerskih stripova i legednarnih mangi  :hug





I am Hero je ajmo reci The Walking Dead ali na Japanski nacin (zombi apokalipsa), bas me zanima kakav je, trebaju izaci jos 2 ovakva omnibusa po 500 stranica. A i glavni lik mi malo baca na Glena iz TWD  :hiha:
« Zadnja izmjena: 07. Travanj, 2017., 15:33 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3560 : 09. Travanj, 2017., 15:00 »
Baš sam htio reći da mi na prvom stripu baca na onog chubby japanca it Heroesa  :D

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3561 : 11. Travanj, 2017., 09:30 »
Ajme sta je ovaj Hero dobar, jednostavno genijalna manga, znam da je krivi dio foruma, ali evo c/p mog osvrta sa Stripovi.com:

I Am A Hero (Omnibusi 1 i 2-prvih 46 poglavlja)



Kupio sam ovu mangu shvativsi je po sinopsisu kao Japanski The Walking Dead koji mi je fantastican.

Iako zvuci dosta slicno, zapravo nije, totalno je drukciji i svaki serijal je dobar na svoj nacin. Krece jako lagano i sporo, pratimo glavnog lika i njegove uobicajene dnevne rituale i zivot. On je zaposlen kao crtac mangi, i kolko sam primjetio, sam autor kroz svog glavnog lika izbacuje neka svoja misljenja i hmm...frustracije i odusevljenja samom industrijom mange sto mi je OK. To svo uhodavanje u radnju traje do cca polovice prvog omnibusa (250ak stranica), i onda slijedi eksplozija akcije i napetosti bez nekih pretjeranih ili dosadnih pauza. Kao ni kod drugih rivjua ni ovdje ne zelim bas previse otkrit da ne spojlam. Mogu rec da ova manga bas i nije namjenjena mladjima jer ima stvarno odurnih i grotesknih scena koje autor crta vrlo detaljno i pokazuje na vise panela/stranica ako treba.





Crtez je fantastican, bas me odusevio, toliko detalja i paznje u skoro svakoj slicici, svidja mi se i sto je c/b.
Scenarij je isto odlican, nema nesto previse teksta pa se ova 2 omnibusa mogu procitat jako brzo.

Sve u svemu ja sam totalno odusevljen i jedva cekam ostatak papirnatih izdanja. Ove godine su u najavi jos 2 omnibusa od ako sam dobro shvatio sve skupa 11 (u Japanu je izaslo sve skupa 22 knjige, a ovi omnibusi sadrze po 2 knjige u jednom).
A kad sam se dotaknuo samog omnibusa, e tu dolazi najlosiji dio, ovi omnibusi su naime velicine a i kvalitete kao Algoritmove mange, tj da budem precizniji cak su ''nizi'' za cca 0.5-1cm.
Nisu prosiveni, samo lijepljeni pa se teze citaju, a kvaliteta papira je tipicna ''kiosk kvaliteta'', ili ajde ipak mrvu deblji, korice su mekane.
Iako su dosta maleni, sve je citko, crtezi se fino vide, jedino kad je crtez preko dvije stranice, onda dolazi do problema jer se isti ne vidi kako treba (ako ga probam jace rasirit, poderat cu ga).

Dakle, topla topla preporuka  :hug

EDIT:
Sad citam ovog Tomb Raidera koji prekrasno izgleda al je cheesy as fuck, doslovno Schwarzenegger sa sisama  :mrgreen:  :ave:
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2017., 09:32 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3562 : 11. Travanj, 2017., 20:52 »
I jos malo gamerskih stripova, ovaj kompletni Mass Effect:

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3563 : 12. Travanj, 2017., 08:03 »
I ja sam opet bio u nabavci stripova, evo što se pokupilo:


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3564 : 12. Travanj, 2017., 20:40 »
Kakvi su ovi Mass Effect i ostali gamerski stripovi, to me zanima?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3565 : 13. Travanj, 2017., 18:55 »
Neznam pojma jer ih jos nisam citao, ali je ovaj TR do jaja :D
ME ima losiji crtez definitivno, a za ostalo cemo vidit kad procitam.

Inace, da ti stavim par linkova koje admin more obrisat ako krsim kakva pravila.

Stripovi se odavno prodaju i u digitalnom obliku, pa ih se moze citat na mobu, kompu...

Ja koristim ovaj program za citanje:

http://www.cdisplayex.com/

A sa ove stranice skidam stripove:

http://getcomics.info/other-comics/mass-effect-comics-collection/

Ja ih vise manje kupujem, ali ih je previse i jako su skupi, na svu srecu ovako ih mogu pregledat prije kupnje.  :ementaler:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3566 : 13. Travanj, 2017., 20:12 »
Zahvaljujem.. Bas cu pogledat ovaj ME ili TR, ako ih nadem.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3567 : 20. Travanj, 2017., 00:34 »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3568 : 20. Travanj, 2017., 19:53 »


Dosta zabavno, sastoji se od nekoliko Wolverine stripova. Pročitao sam nekih 75% danas, super je.
Prošao sam oba dućana sa stripovima danas u Zagrebu, niti jedan nema Old Man Logana niti planiraju nabavljati, tako da mi Ebay ili Amazon ne ginu što se toga tiče.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3569 : 21. Travanj, 2017., 06:35 »
Imas srpsko izdanje, zove se Starac Logan, evo ti link na Babylon, poslat ce ti postom posto su iz Đakova:

http://www.babilon-strip.com/shop/stripovi/marvel/the-best-of-marvel-10-detalji

Gledao sam ja na Book Depository-u US izdanje i ovo je jeftinije, a jos je i prevedeno, jedino ako ti ne smeta citat nesto ''po Vuku''.

Imas i jos jednu caku sa internet kupovinom knjiga/stripova, a to je da u vecini slucajeva dodju malo ili puno osteceni, meni recimo smeta pa su mi vec slali neke stripove ponovo, a negdje sam prihvatio popust, tj vracanje dijela novca. Jedan koji su mi slali dvaput i oba puta je dosao ostecen su mi vratili cijeli iznos. Malo je glupo da ti nesto sto masno placas dodje razvaljeno, ali su bar korektni (pricam o BD-u naravno, a ne o nekom random selleru sa ebay-a)  :hiha:

A i uskoro ti je CRŠ (Crtani Romani Šou )u ZG, i tamo ce ti biti sve zivo i nezivo od stripova po snizenim cijenama  :thumbs: Tj po novome su se preimenovali u Zagreb Comic Con, ja idem ako me stogod ne sprijeci. Traje od 12-14. 5. 2017.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2017., 08:42 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9