HCL.HR

Što ste zadnje kupili?

  • 3859 Odgovora
  • 310252 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3585 : 07. Svibanj, 2017., 10:20 »
Za lokot i kljuc sam cuo da je vrh vrhova, ja se sada spremam na CRŠ/Zagreb Comic Con pa cu tamo ugrabit ''par'' stripova, napravio sam si neki popis pa cemo vidit po tome koliki popusti budu bili ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3586 : 07. Svibanj, 2017., 12:12 »
Obvezno nabaci slike i dojmove sa Zagreb Comic Cona, baš me zanima kako bude.

Da, i ja sam vidio dosta pohvala, još kada sam saznao da iza ovoga stoji sin od Kinga, znao sam da će biti odlično :)


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3587 : 07. Svibanj, 2017., 14:26 »
Ja sam trebao na CRŠ ove godine, i to na sva 3 dana- no iskočile mi neke lijeve obaveze u petak i nedelju, tako da... ne znam koliko ću biti kadar putovati tamo i nazad samo zbog par sati druženja i nekoliko stripove koje planiram pazariti.  :wildboy:
Ono, kolege crtače viđam ili čujem svako malo, neke od njih sam sreo i u Laktašima prije kojih mjesec dana, ali svejedno mi je žao. Pogotovo jer mi je MaFest također ispao iz rasporeda zbog nekih seminara u Srbiji.

Kako je krenulo, ove godine će na "comic events" listi biti samo Laktaši, Novi Sad i eventualno Leskovac.  :hiha:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3588 : 07. Svibanj, 2017., 19:36 »
Neka piva na CRŠ-u?
(zapravo želim okolo naokolo slijediti disca jer on zna šta od stripova valja)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3589 : 08. Svibanj, 2017., 07:57 »
A zna disco vraga sto valja, on cuje tu i tamo sto valja na forumu stripovi.com (dosta sam novi jos u ovim vodama). Ali ako se vidimo, zasto ne? :D
Mogu uvijek preporucit ono sto se meni svidjelo ;)

Npr uvijek sam mislio da su US stripovi sranje, onda sam otkrio Hitmana, Skalpirane, Bajke, TWD...i jos toga i skuzio da i ameri svoje konje za utrku imaju... Ove godine dolazi na CRŠ i barba koji je crtao 100 metaka i povodom toga Fibra izbacuje prve dvije knjige, tako da imam u planu pazarit, pa ravno kod barbe po nekakvu posvetu :) A dolazi i nas Goran Parlov ciji Starlight imam i mislim pazarit fenomenalnog Ennisovog Punishera od FIbre (isto prve 2 knjige) za kojeg on crtao naslovnice i naravno grebat se za posvetu.

Evo dva panela iz Starlighta kojeg je crtao Parlov, primjetite malo reklame na friziderima (volim takve sitnice) :D :





Inace, strip je odlican omaz Flash Gordonu, preporucam da ga bar iznajmite u knjiznici i procitate.

Na Mafest dolazi od meni bitnih, ''Metabaron ekipa'', to je serijal kojeg obozavam, i stvarno bi volio Secherovu posvetu/crtez/stogod jer frajer crta vanserijski...ali nema se love i vremena za oba dogadjanja, ai neko usrano vjencanje mi je uletilo za taj vikend, pa sam odlucio na CRŠ.

@Metalni: Bas steta, mogao si i ti na vopi...ako skombiniramo nes uopce...

Jos neznam koji dan bi tocno isao, sad je neko na stripovima postavio pitanje plana i programa za sva 3 dana pa cu po tome odlucit ;)
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2017., 07:59 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3590 : 08. Svibanj, 2017., 09:48 »
Bajke sam samo igrao, nažalost ne i čitao, iako me priča oduševila. Kaj se programa tiče, meni odgovaraju petak i nedjelja, u subotu nisam u gradu.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3591 : 08. Svibanj, 2017., 12:03 »
Bajke sam samo igrao, nažalost ne i čitao, iako me priča oduševila. Kaj se programa tiče, meni odgovaraju petak i nedjelja, u subotu nisam u gradu.
Bajke procitaj, vjeruj mi, igra je vrh ali su stripovi jos bolji, a i necenzurirani su. Skini privju sa Fibrinog sajta pa probaj ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3592 : 11. Svibanj, 2017., 11:08 »


Stigla kolekcija, cetvrti dio je ostecen, a svi ostali su odlicni. Skratilo me za 600 kn, al neka, ovo sam morao imat.

Sent from my HTC Desire EYE using Tapatalk


*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3593 : 11. Svibanj, 2017., 18:35 »
Dobra investicija, odlične knjige, a teško ćeš nabaviti novija izdanja budući da je algoritam propao.
Kaj se tiče CRŠ-a, odustajem, jebena džamija je neprilagođena i nemrem se popesti do ulaza :D

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3594 : 11. Svibanj, 2017., 19:01 »
Kad sam vidio na Njuskalu da neko prodaje citavu kolekciju odma sam ih kupio. Doslovno je nemoguce nabavit tvrda izdanja, a ona meka su mi bezveze, nije to, to.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3595 : 12. Svibanj, 2017., 06:21 »
Dobra investicija, odlične knjige, a teško ćeš nabaviti novija izdanja budući da je algoritam propao.
Kaj se tiče CRŠ-a, odustajem, jebena džamija je neprilagođena i nemrem se popesti do ulaza :D

Steta, ja idem sutra jer je sutra naj program, ali vj ne ostajem cijeli dan, probat cu doc odmah u 10 na otvaranje pa onda laganini sve razgledat pa onda nazad doma.
Igrao na FB neke njihove nagradne igre...dobio nista :D
I bas gledam, kad stave tako nes, igra se jako malo ljudi, a i lajka ih malo...uglavnom stripovi su izgleda jako nepopularni :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3596 : 13. Svibanj, 2017., 18:40 »
Evo malo sa CRŠ-a :D :




Posveta od Risso-a:


Uzeo sam sve od Torpeda sto sam nasao i napravio 2 zaheba, kao prvo kupio sam 2 dupla jer sam brzoplet, i ja i draga, a kao drugo odnio sam stripove u auto koji bio dosta dalje i zaboravio uzet jednog makar za posvetu...





I posveta i crtez od jako simpaticnog Boucq-a (barem draga tako kaze[:P]):

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3597 : 31. Svibanj, 2017., 19:00 »
Ringo iz Orfani (Siročad):



Nathan Never:



The Walking Dead:



I draga je uzela zensku verziju Silver Surfera:

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3598 : 02. Lipanj, 2017., 07:09 »
Fenomentastično!  :thumbs: :thumbs:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje kupili?
« Odgovori #3599 : 04. Lipanj, 2017., 11:14 »
A em su mi majce super, a em je dobro podrzat ovakva dogadjanja (kroz kupnju majica/postera i ostalih kerefeka) koja su kod nas jos uvijek besplatna ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9