HCL.HR

Stripovi

  • 6 Odgovora
  • 1657 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Stripovi
« : 05. Lipanj, 2017., 22:52 »
Koliko vidim ima nas dosta koji štujemo kulturu čitanja stripova, pa da otvorim i jednu temu gdje možete komentirati što čitate trenutno, prikazati svoju kolekciju, pričati o comic-conovima koje ste posjetili i slično :ementaler:

Ja sam danas bio u mjesečnoj nabavci pa sam si ugrabio prvi dio Y posljednji muškarac na svijetu, Batman Gotika te 7 i 8 poglavlje One Piecea.



*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Stripovi
« Odgovori #1 : 06. Lipanj, 2017., 11:28 »
Eh, kao čitalac i posjetilac- imam dosta toga, ali trenutno uređujem novi studio pa mi je sve to zatrpano u kutijama.
Pa kad to sredim, poslikaću svakako.

A kao crtač... pa, posjetilo se dosta toga i osim klasičnih ComicCon dešavanja.
Družimo se mi i inače i pored toga, razmjenjujemo iskustva, tehnike, mišljanja i sve što ide uz to.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Stripovi
« Odgovori #2 : 06. Lipanj, 2017., 12:03 »
Ajd ja cu ako ulovim vremena poslikat svoju kolekciju ''pobacanu'' po ormarima ;)

Kad si se vec dotaknuo Y-a, nije mi se svidio privju sa Fibra.hr, pa ga nisam ni kupio.
Ali mi je zato Vaughn-ova Saga vrh. Uzmi si i nju, odlican SF svijet, odlican jednostavan crtez, humor je dobar. sve u svemu odlican strip koji je mislim dosta popularan u svijetu.

Zadnje sto sam procitao je prvih 8 tomova Larga Wincha u izdanju Strip-Agenta, i isto su mi odlicni.
Najvise vuce na J. Bonda, samo je Largo ultra bogati nasljednik grupacije W i nema gadgete kao 007.
Ali klasika, sve zene se na njega lijepe, sve ga vole, on je neustrasiv, natrposjecno inteligentan...ajd tu i tamo dobije i batina.
Sve u svemu super strip ;)

U zadnjih par mjeseci sam toliko toga procitao da mi se vrti u glavi, ali svega par stripova/mangi mi se nije svidjelo, 90% ih je super, tako da mogu preporucit gotovo sve iz svoje kolekcije (kad ju puknem tu naravno)  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2017., 12:08 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Stripovi
« Odgovori #3 : 09. Lipanj, 2017., 04:40 »
Evo, obecao sam poslikat.
Necu pisat sto je gdje, ako koga zanima sto je sto na kojoj slici neka slobodno pita  ;)















Ovi se ne vide, ugl 3 omnibusa Živih Mrtvaca i Mass Effect omnibusi ispod njih, a ne vide se ni The Killin Joke i The Joker na gornjoj slici jer su tanasni:




A ovo su posvete i crtezi (cekam da ulovim Metalnog negdje, pa da imam i nesto njegovo  :hiha: :thumbs:):

Rissova posveta u 100 metaka:



Boucq-ov crtez i posveta u Bouncer-u:



Jedan od najdrazih mi crtaca Valentin Secher zbog kojeg sam i isao na Mafest ove godine; Crtez i posveta u najnovijem Metabarunu kojeg ce izmedju ostalog crtat i nas Ribić  :hug :



Milorad Vicanović Maza,  totalni kralj, ubija sa crtezima WW2 tehnike (avioni, tenkovi, brodovi...), crtao je cijeli dan bez prestanka fanovima na Mafestu:



Vec sam spomenuo Esada T. Ribića koji ce crtat zadnji diptih Metabaron-a; dakle njegov Metabaron:



EDIT: Eh da, sve sam procitao osim Akire, nesto Dylan Dog-a i Alan Forda. :ementaler:

« Zadnja izmjena: 09. Lipanj, 2017., 06:24 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Stripovi
« Odgovori #4 : 11. Lipanj, 2017., 13:01 »
Fak men, ovo izgleda bolesno dobro, ljubomoran sam :hiha2: no dobro, krenuo sam skupljati tek par mjeseci, pokušam barem dostići jednu tvoju policu

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Stripovi
« Odgovori #5 : 11. Lipanj, 2017., 17:18 »
Fak men, ovo izgleda bolesno dobro, ljubomoran sam :hiha2: no dobro, krenuo sam skupljati tek par mjeseci, pokušam barem dostići jednu tvoju policu

Ja sam ih krenuo skupljat u 11-om mj 2016-e (ajde imao sam par Alan Fordova i ove Warcrafte i Starcrafte, ali to je 20ak stripova); a tek da vidis ekipu sa foruma stripovi.com koji skupljaju godinama...imaju 10-20x ovoliko koliko ja imam (ja sam mala beba) :D

EDIT: Evo link, neznam dali radi ako niste registrirani, ali treba ''prolistat'' zadnjih par strana da se vidi sto su kolekcije, a ne ovo moje   :geek: :

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=27306&whichpage=158


« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2017., 17:42 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Stripovi
« Odgovori #6 : 12. Lipanj, 2017., 07:30 »
Nakladnik stripova Fibra ima neke popuste na svom sajtu pa pogledajte  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9