HCL.HR

Subota vecer..

  • 117 Odgovora
  • 17165 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Subota vecer..
« : 08. Kolovoz, 2015., 22:19 »
Evo jedna tema za sve nas koji smo veceras kuci.Kako provodite ovu subotnju, ljetnu noc?..Zasto ste doma?Jer nemozete nigdi radi obaveza, ili vam se neda?Ili pak nesto trece je u pitanju?
Podjelite vasa iskustva sa nama ostalima, da nam bar nije dosadno..Haha

Ja osobno u zadnja 2 tjedna izasao iz kuce jedan put na pice..Sada sam kuci, ljeto je, vrucina vanka, sve gori, ja ljepo u sobi slusam muziku, kraj mene casa soka i velika kesa smokija kasnije za film..Sve u svemu ljepo mi je i gustam..Dobro dode malo kuci na samo, oporavit se od svjeta.

http://youtu.be/rAMCMCu7iIE

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #1 : 09. Kolovoz, 2015., 10:03 »
:mrs:

Odg: Subota vecer..
« Odgovori #2 : 09. Kolovoz, 2015., 10:29 »
A doslovno rekt
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #3 : 09. Kolovoz, 2015., 10:35 »
:ave:

Odg: Subota vecer..
« Odgovori #4 : 09. Kolovoz, 2015., 16:52 »
:fpalm:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #5 : 09. Kolovoz, 2015., 16:55 »
HCL-Oprah show, podjelite svoje zivote sa nama.

Odg: Subota vecer..
« Odgovori #6 : 10. Kolovoz, 2015., 17:01 »
Oni koji imaju život ševe, zajebavaju se i cugaju -i to ne samo subotom. Oni koji ne rade ništa od toga vise na ovakvim forumima.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #7 : 10. Kolovoz, 2015., 17:35 »
Aha, jer to znaci da oni nemaju zivot?

Odg: Subota vecer..
« Odgovori #8 : 10. Kolovoz, 2015., 18:48 »
Tako je. Nemaju. Da imaju ševili bi, pili i zafrkavali se sa svojom kompom. Ekstremni primjer toga može se vidjeti na Ributovom forumu gdje neinteligentna gomilica pokušava lijeciti svoje frustracije konverzirajući meðu sobom iako -još ne znajući to - to im isprazno blebetanje neće nimalo olakšati život. Zajebi ovakve forume pajdo, nema sreće od toga, odi van, smotaj koju (curu ili pljugu), ovakvi forumi su štaka gdje nevježe pokušavaju izbaciti svoje frustracije iako to nikad ne uspjeva. Stvarni život a ne privid.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #9 : 10. Kolovoz, 2015., 19:01 »
Nekima zivot nije "sevljenje, pljuga ni cuga"  takav zivot kakav si ti naveo je zivot propalice.Zivot pojedinca je puno vise od "sevljenja, zafrkavanja, opijanja s kompon...Mozda si bas ti taj sta ljeci frustracije.Naveo si gore neinteligentna, jer to znaci da svi moraju bit inteligenti?Ili si time samo htio pokazat da si ti inteligentan, posto shvacas kako oni nisu? Takoder kazes mi da zajebem ovakve forume, a ti si taj koji ostavlja na ovom forumu poveci komentar kako bi meni objasnio sta je zivot.To je mozda tvoj zivot..Nekima je zivot ode na forumu, i uzivaju u tome, takoder ne srame se to priznati, kao sto je mozda slucaj s tobom.Nego mi smo neinteligenti, nemamo zivota.A ti si taj koji dolazi tu na forum i pise kako ode niko nema zivota, te kako je zivot "sevljenje, pljuga i cuga"...Dobar si dragi, samo naprid.:thumbs:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #10 : 10. Kolovoz, 2015., 19:09 »
:hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #11 : 10. Kolovoz, 2015., 19:43 »
Ima nas koji jednostavno i radimo subotom navečer...:geek:
Ili možda čak, za ne povjerovati- ali ima nas, koji umjesto papazjanije vanka izaberu blejanje u monitor, neki film, ekipu sa foruma, svoj Zen, ili šta god već netko preferira.

Gee, znači ako se ne opijaš ili ne prčiš neš, odmah si šaban.
Hau jes nou...
:kava:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Subota vecer..
« Odgovori #12 : 10. Kolovoz, 2015., 20:01 »
A gle, meni su likovi koji tako razmišljaju jad i bijeda... Znači sve ono što ja radim je super, a ono što drugi rade je za luzere...
Onak, fore iz dječjeg vrtića :mrs:

Ako nisi dovoljno odrastao i nemaš kognitivne funkcije kako bi mogao spoznati da se svijet ne vrti oko tebe i tvojih animalnih potreba onda si ti taj kojeg treba žaliti. Uostalom pričaš protiv ljudi na ovom forumu, a ti si ovdje i jedan si od tih koji ovdje nešto pišu. :bonk:

Uostalom gledajući tvoje postove može se samo iščitati velika frustracija koje se nikako ne možeš riješiti. I pokušavaš sebe predstaviti kao nekog superiornijeg lika naspram drugih. Dok si u stvarnosti vjerojatno inferiorni malac koji mašta o svemu tome što piše...
Kada odrasteš, sazriješ i pojmiš svijet oko tebe, biti će lakše tebi, ali i drugima. No s druge strane možda se to nikada i ne dogodi, jer nisu svi na dovoljno intelektualnom nivou kako bi spoznali makro svemir, nego su vječno zaključani u svom mikro svemiru gdje su sami sebi bogovi...

A završiti ću samo s ovime:
Ono što pričaš o drugima je zapravo samo odraz tebe i tvog ne zadovoljstva. Ne pokušavaj liječiti svoje frustracije na drugima.
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2015., 20:08 Hrv4tin4 »

Odg: Subota vecer..
« Odgovori #13 : 10. Kolovoz, 2015., 21:01 »
Odmah sam te prestao uzimat za ozbiljno kod djelova "ševe" , "smotaj koju".
Daj si 5 i nadam se da uživaš u svom ispunjenom životu :thumbs:

Odg: Subota vecer..
« Odgovori #14 : 11. Kolovoz, 2015., 08:39 »
Što ste se odmah raskokodakali gušteracijo. Tako mi i treba kada želim pomoći ljudima korisnim, pače neprocjenjivim savjetima. Moje riječi bi trebalo pomno proučiti i na njih mjesecima meditirati a ne napadati napisano. Nisam očekivao divinizaciju ali jesam komentare tipa - "ovo je najbolji savjet koji sam ikada čuo", "riječi ti se pozlatile mudrače", "tvoje ime će biti upisano zlatnim slovima u povijest ovog foruma" ili nešto slično kad ono...cvrc. Da li je moguće da moje socijalne vještine ne prate moju superiornu inteligenciju te da nisam na pravilan, običnom puku razumljiv način prezentirao ideju koju sam htio prenesti? A nije da se nisam potrudio; čak sam i ubacio pokoju krivo napisanu riječ i gramatičku nepravilnost te prostotu sve u cilju da moje riječi budu razumljive i običnom članu ovog foruma.
No sa druge strane - "nitko nije prorok u svom selu", siguran sam da će sljedeće generacije čitatelja razumjeti dubinu mojih savjeta jer ovdje i sada se to svodi na margaritas ante porcos.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9