HCL.HR

Svi novi clanovi HCL Foruma!I oni koji u poslednjem trenutku prave WH App.

  • 6 Odgovora
  • 1118 Hitova
*

DevilMarkes

  • *
  • 37
  • Nikola.
Zdravo ljudi, ja sam Nikola (DevilMarkes). Novi sam clan,aktivan sam jedno 30 dana I sa vama zelim da podleim moje kratko iskustvo na ovom HCL Forumu I HCL Serveru (Nisam igrao ali pratim na youtubu).Server ima odlicna pravila, svi moraju da ih postuju.Zbog toga je po meni jedan od najboljih server u Evropi.Ovo mi je prvi post pa zelim da sto bolje opisem ovu prelepu zajednicu.Forum ima isto pravila koja moraju da se postuju pa ga tako cini jednim od boljih foruma! (NAPRED HCL FORUM \:D/).Dobro sad da predjemo na glavnu stvar o WH prijavama. Sada cu reci nesto o meni I mojim prijavama a vi kometarisite o svojim! Ja sam eto u zadnjem casu krenuo da pravim prijave. Zato mi gradjevina nije skroz gotova I ima dosta da se radi.Ulozio sam dosta vremena za to. Savetujem I vama da se sto vide potrudite!!!
Od gradjevine vam dosta zavisi kako ce te proci prijave mada to vecina vas verovatno zna.OBAVEZNO PROCITAJTE MARTINE UPUTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobro ja ovo pisem za one nove clanove koji se malo teze snalaze , a mogu vam reci da sam I ja jedan od njih :D.
Zato sve vam pise ja nemoram puno da vam pricam pratite radite I sve ce biti u redu ;).Pozdrav ljudi vidimo se u mom sledecem postu bye!! =).

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Okej.png
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
JEL OVO STVARAN ŽIVOT?! :ave: :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

frajer prića na minecraftovskom, nije ni čudo što ga ne razumijemo
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Uvjeren sam da je dosta tih debila zapravo humorni akaunti ustaljenih članova.

A možda su neki od tih akauntova moji.

A možda lažem.

obmana je igra, a ja sam mvp
;)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
/

Kažeš super pravila, a nijedno nisi pročitao?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Svašta, lockam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9