HCL.HR

Svinjska gripa A(H1N1)

  • 45 Odgovora
  • 4735 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Svinjska gripa A(H1N1)
« : 11. Studeni, 2009., 12:56 »
 :tired:

Dobili službeni mail sa savjetima kako se odnositi spram svinjske gripe. Ne mogu aploudat, sori.  :/

Ne znam. Imam osjećaj da me cijeli svijet jebe u zdrav mozak ili je na pomolu zombi apokalipsa. Ozbiljno.
Savjeti su bizarni i mislim da farmaceutika napokon, čak i na Balkanu, napokon kraljuje svijetom.

Mislim jebote led koja genijalnost, al stvarno. Većina tih savjeta se odnosi na izbjegavanje međuljuskih odnosa, stavljanje maske i redovito pranje ruku, što zvuči kao logično, ali to je toliko loše da je prestrašno ako se makar 1% ljudi odvaži slušati te savjete. Jer, onda će za sobom povući onih neodlučnih 50% i automatski će sve OSTALE smatrati zaraženima ili neodgovornima pa će tako, nenamjerno, nastati nova društvena podjela.

Ha-ha, ne pretjerujem.
Sljedeće dolaze ultra lijekovi kojima se može kratkoročno ili kako već spriječiti virus, pa će svi biti na jebenim tabletama ili nositi neke krejzi bočice sa sobom ili snifati neko rendom smeće. OH NE, RJEŠENJE NIJE TRAJNO, ali sam čuo da se već govori o OBAVEZNOM cijepljenju protiv A(H1N1). OBAVEZNO cijepljenje. Pa jebo te led.

Nadalje, na sastancima se preporučaju videokonferencije što je još jedna genijalnost, jer bilo je samo pitanje vremena kad će telekomunikacije napredovati na razini kućnih korisnika koji se ne služe internetom i postaviti videointerkomove il kako se već zovu, pa predviđam GLE ČUDA, ZNAČAJAN PAD CIJENA kroz narednih 5 godina takvih uređaja. Koja slučajnost, jer gle, svi mi savjetuju da ostanem doma, stalno perem ruke i pijem Tam, a sad ću za nisku cijenu dobiti i SUPER uređaj s kojim ću moći ćaskati s rodbinom i prijateljima.

Ono jebote, ovakvo što nisam vjerovao da ću doživjeti. Mislim koji je bog svim tim ljudima.  :tired:
Jebote evo čisti primjer neki dan zovem majku da joj javim da ću svratiti na par dana (ja sam iz zd, sad sam u zg jel) i PRVO što me ona jebeno pita je: Nose li ljudi maske u Zagrebu?

To bi bilo super da mi isto pitanje nisu ponovili stari, baba, tetka i ujak. Ne rendomišem.

Onda im ja kažem da je SMEČE i da ne kupuje jebene maske jer time samo pridonose nečem što nije baš dobro za njih same, ali nekako me slušaju s pola uha i spomenu rendom susjeda koji je već nabavio maske jer mu sin studira medicinu. Mislim jebe mi se za te masovne inicativnosti, hajdmo ovo hajdmo ne ovo i slično, ali jebo te led, ovo je neizbježno a toliko mi se čini očito loše da stvarno ne znam kako se postaviti.

Nadalje, koliko god pojedinci tvrdili da ih mediji ne mogu u ništa uvjeriti i da nemaju nikakvu moć nad njima, već ovo je i više nego dovoljno da nastane sveopća pomutnja. Tko je u pravu? Koji lijek uzeti? Je li Tamiflu opasan i stvara ovisnost? Da idem bez maske van i živim kao dosad? Ali jebemu, ljudi ginu od toga pa nije li glupo da pravim idiota od sebe?

Ne znam jel bila tema, al ako i je ovo je malo drugačije sada jer nisam jedini koji je dobio ovakve 'savjete'. Ako čujem da su počeli po školama piliti mozgove, to je to, kupuj vakumiranu hranu i štedi gorivo i metke protiv zombija. Jer to ili slično je sljedeće, jebo me pas.  :wildboy:

Jer, problem što se tu opet referiramo na masovnu histeriju kakvu je na sličan način sprovodila Crkva srednjeg vijeka.
''Gorjet ćeš u paklu ako nisi naš.''
I zajeb, evo što je nastalo danas nakon svega toga.

Ovdje će isto biti podjela ili-ili, bez alternativnosti previše, jer tako se politika i medicina postavljaju. U kombinaciji, jipi jej.

Problem je u tome kako se postaviti sada i primijeniti ili ne ono što ekipa savjetuje. Kod ovakvih stvari prvo ide tiho savjetovanje, pa javno, potom uvjetovanje.

Nadam se da preuveličavam, mada mi ovo sve skupa ne djeluje baš tako. Realno, nikog normalnog ne boli ona stvar što se piše i koliko se laje o nekim stvarima tipa jebena svinjska gripa, ali krene li se uvjetovati uzimanje lijeka i počnete li viđati ljude s maskama bez obzira na trenutno stanje, onda očito stvari ne štimaju, nikako.

Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #1 : 11. Studeni, 2009., 13:06 »
nabijem na kurac. nekidan u busu s penzićima, nije mi ništa jasno koji kurac svi prikrivaju pola face šalom il kaputom il neki kurac, mislia sam da neko smrdi, al ja ništa ne čujem.
da, jebena svinjska. hajp. boli me kurac na kraju, mlad sam i snažan, prebolit ću to, starci će izumrit i olakšat će državi proračun smanjivanjem broja penzija.

jej.  :piva:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #2 : 11. Studeni, 2009., 13:07 »
I mediji pretjeruju, i vlasti pretjeruju. A i ti pretjeruješ. :wildboy:

Belosvetska zavera, konferencijski pozivi, vakumirana hrana.
da...  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #3 : 11. Studeni, 2009., 13:09 »
ovom temom se pokušavaju prikrivati neke bitnije afere i teme za našu državu i svijet.

tipa, arbitražni sporazum. dogodi se to, a ovi retardi stave na otvoreno temu o svinjskoj gripi.

i glupi narod to sve puši.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dooks

  • *
  • 115
  • .
Odg:
« Odgovori #4 : 11. Studeni, 2009., 13:09 »
.
« Zadnja izmjena: 06. Srpanj, 2014., 14:00 dooks »

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #5 : 11. Studeni, 2009., 13:14 »
ja je imam. al ozbiljno


:wildboy:
COOL

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #6 : 11. Studeni, 2009., 13:18 »
ja je imam. al ozbiljno


:wildboy:
Dijagnosticirana i sve? Ili samo mislis da je imas?

Blah, svejedno. Gripa ko gripa, samo treba pazit dok ne prodje.

Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #7 : 11. Studeni, 2009., 13:20 »
ja viđam klince iz vrtića sa tim maskama svako malo. jebote  :tired:


tipa, arbitražni sporazum. dogodi se to, a ovi retardi stave na otvoreno temu o svinjskoj gripi.

jesi ti ozbiljan?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #8 : 11. Studeni, 2009., 13:23 »
mislim ka ono, da namjerno se sve to razvikuje, cijela stvar oko svinjske gripe, a pritom se zaboravljaju stvari bitnije za nas. to je primjer.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #9 : 11. Studeni, 2009., 13:27 »
okej, hrvatino.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #10 : 11. Studeni, 2009., 13:33 »
I mediji pretjeruju, i vlasti pretjeruju. A i ti pretjeruješ. :wildboy:

Belosvetska zavera, konferencijski pozivi, vakumirana hrana.
da...  :wildboy:

Ali jebemu već živimo u takvom svijetu. Nije pretjerivanje, vidiš i sam kud stvari vode.
Ekipa zbilja nosi maske. Ono. ONO.

Dobro ovo s hranom je zajebancija al svejedno.  :wildboy: :wildboy:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #11 : 11. Studeni, 2009., 13:36 »
ja još nikoga nisam vidio sa maskama, pa se još uvijek nadam da nam narod i nije tako manipulativan  :wildboy:
ali je  :wildboy:

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #12 : 11. Studeni, 2009., 13:36 »
šta ne bi te maske kao trebali nositi zaraženi, a ne ljudi, ovak preventivno?
COOL

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #13 : 11. Studeni, 2009., 13:39 »
ne, zaraženi bi trebali bit doma i lječit se. osim toga te maske niti ne pomažu, njih inače koriste doktori i kirurzi da im pacjentova krv ne odleti u usta.

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Svinjska gripa A(H1N1)
« Odgovori #14 : 11. Studeni, 2009., 13:40 »
upravo to i radim  :wildboy:
COOL

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9