HCL.HR

Svršetak

  • 33 Odgovora
  • 4001 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Svršetak
« : 24. Lipanj, 2012., 18:26 »
Ono, glupo i prozvakano ali,,,,


http://danas.net.hr/svijet/organizira-maturalnu-zabavu-jer-svoju-nece-dozivjeti

Nezz, potaknulo me malo na topic i to.

Sta bi vi napravili u posljednjih 6mj zivota?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Svršetak
« Odgovori #1 : 24. Lipanj, 2012., 18:34 »
Prvih mjesec dana potrošio bih samo na pažljivo planiranje svih putovanja i ludih stvari koje bih proživio idućih pet.

Idućih pet mjeseci proveo bih surfajući internetom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svršetak
« Odgovori #2 : 24. Lipanj, 2012., 18:39 »
 :hihi: :ave:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Svršetak
« Odgovori #3 : 24. Lipanj, 2012., 18:46 »
6 mjeseci?

Prvih mjesec dana ne bih vjerojatno prihvacao da imam jos toliko za zivjet.
Drugih mjesec dana pizdio na zivot kao takav.
Treci/cetvrti mjesec bi mi postalo svejedno. Apatija. Nadao se da kraj nece biti prebolan i da cu skoncat mirno.
Peti/sesti mjesec bi se ili pomirio sa svim, ili dozivio vrhunac tog bijesa i krepo ko bijesni pas proklinjuci svemir.


Nezz, definitivno ne bih isao na neko "end of the road" putovanje ili pokusavao neke emocionalne gluposti, da budem iskren.
Da odem na put, vidim nove lokacije, upoznam nove ljude i uzivam u svemu tome, puno teze bi mi bilo docekat kraj i oprostit se od svega. Jos gore ako postojece ili nove frendove uvuces u sve to. Vjerojatno ces im lagat do zadnjeg trenutka. Ili ih stedis cijelo vrijeme i onda im dode kao ogroman sok kad cuju da si umro, ili cijelo vrijeme znaju i ta cinjenica ih jede polagano. Guras svoju mizeriju na njih.

Al' ae. IMO, jel.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Svršetak
« Odgovori #4 : 24. Lipanj, 2012., 18:54 »
I ONDA OTKRIJU DA BI IPAK OSTA ŽIV LOL

Al bilo bi zanimljivo neki kul suicid napravit. Tipa raznit se bombom usrid nekog govna punog zlih ljudi. BIJELE KUĆE xDD
Nego, nezz. Vjerojatno bi ipak proba šta više kul stvari napravit. Putovanje, koncerti, pičke materine, ti klišeji koje većina kaže u principu, jebiga. Ne gledat za apsolutno ništa koliko košta i slično, jer jebiga, koga boli kurac. Koliko god sjebano bilo, kul je s te strane šta više nemaš neke kočnice koje te inače jebu jer razmišljaš o tome kako bi mogao sjebat nešto u budućnosti.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Svršetak
« Odgovori #5 : 24. Lipanj, 2012., 18:54 »
nisam baš siguran da nema kočnica. što ako se upoznaš s nekom ženom i onda umreš. nesmiš to.

ja nebi nikom reka jer baš onda nebi moga normalno komunicirat s ostalima.
neznam, vjerojatno bi većinu vremena živija ka kvartovska protuha po kavama i na moru.
i naravno, utapa tugu u alkoholu i proklinja sudbinu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Svršetak
« Odgovori #6 : 24. Lipanj, 2012., 18:57 »
Sukladno s tim NE BIH NIKOME REKAO, razmišljaš li ikad o tome da je možda netko od tvojih poznanika u toj situaciji?  :hiha:

Odg: Svršetak
« Odgovori #7 : 24. Lipanj, 2012., 18:58 »
Fakat ne znam. Šok bi bio tolik da bi prva tri mjeseca pokušao shvatiti da li ja to stvarno proživljavam zadnje dane svog života ili se samo trebam probuditi iz noćne more. :wildboy:
Onda bi probao napraviti nešto najdivnije za svakog do koga mi je stalo i nadao se bezbolnoj smrti.
Jel što je život bez davanja drugima i primanja onog osmjeha iskrene zahvalnosti od njih? Što je život bez prijatelja? Goli kurac... Malo sam skrenuo sa teme, ali jebiga.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Svršetak
« Odgovori #8 : 24. Lipanj, 2012., 18:59 »
Ne mozes ni bas ici na trosenje para previse. Ae ono, da spiskas svoju ustedevinu ili nesto.
Spiskas sve na cash i boli te kurac - to da.
Al' imas kripla koji bi ostavili svoju obitelj u dugovima.
"Jer hej, krepat cu za 5 mjeseci, svejedno mi je."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Svršetak
« Odgovori #9 : 24. Lipanj, 2012., 19:02 »
Napravio bi nekoliko stvari koje vec duze vrijeme zelim, a realno za njih treba manje od dva mjeseca. S tim da te stvari ne ubrajaju socijaliziranje, nego ono, skakanje iz padobrana i tak slicne pizdarije.

Nakon toga? Vjerojatno napravio neko povece okupljanje uže rodbine i frendova, isplanirao sprovod i sljedeći dan sve priveo kraju.

Jer ono, ako bi me išta nerviralo, to je činjenica da na xy datum moram krepat. Onda bi radije to sam napravio tad kad ja želim, nego da mi netko drugi to nameće  :hiha:

Ali kakve sam srece vjerojatno bi prvo skakanje s padobranom završilo kobno

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Svršetak
« Odgovori #10 : 24. Lipanj, 2012., 19:04 »
Rokno bi maminja i bio bi heroj bad blue boysima  :D
Nezz fakat neznam.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Svršetak
« Odgovori #11 : 24. Lipanj, 2012., 19:06 »
opljačkao banku i jebao kurve bez kondoma looooooooooooooooooooool
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Svršetak
« Odgovori #12 : 24. Lipanj, 2012., 19:09 »
Rokno bi maminja i bio bi heroj bad blue boysima  :D
:ne:
Ti si jedan obični mučki provokator :hihi:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Svršetak
« Odgovori #13 : 24. Lipanj, 2012., 19:10 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Svršetak
« Odgovori #14 : 24. Lipanj, 2012., 19:30 »
Radio bi stvari koje se nikad ne bi usudio napravit.
Putovao bi po svijetu i tako to.
Teško je to zamislit. :( :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9