HCL.HR

tardfood

  • 66 Odgovora
  • 8203 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
tardfood
« : 14. Ožujak, 2008., 21:40 »
Evo odma jedan tired  :tired:
pa još jedan  :tired:


Uglavnom, ja u zegeju danas, oko sedam navečer. I ono, idem po trgu i skužim da bi mogao skočiti u onaj mcdonalds jer imaju super vruću čokoladu, a ako zagrabim više siće, mogu i nešto prigristi.
I uletim unutra. Sve prepuno ili srednjoškolki, ili mami s klincima 2-8 godina.

Nabijem vas sve na kurac licemjerni.
Recimo, na forumu.hr postoji 12 tisuća temi o mcdonaldsu, u svakom podforumu jedna. I sad svi nuter pričaju kako je ta hrana otrov, kako to nikad ne bi okusili, niti dali svojoj djeci da jedu. I to baš ovi gore navedeni profili ljudi.

Prvo, koji onda kurac trpate moj mcdonalds. Oću piti čokoladu rastopljenu u vodi i šećeru a ne mogu, jer tardovi rade gužvu goru od penzionera pred bankom kad su penzije. A kao ne jedu taj otrov.

Drugo, i onda naruče 100 kuna raznih krumpira, sendviča salati i sladoleda. Kao, otrov je, al kad se već trujem, zatrovat ću se tako da tri dana ne trebam ništa jesti.

Meni je mcdonalds full fini, i jebem onoga ko kaže da je to junkfood i da ne valja.
Al očito je i drugima fini kad se ne možeš ko čovjek okrenuti u njemu, a kamoli tek sjesti.
Zašamarao bih svakog licemjera koji jede i sere istu stvar i sere po istoj stvari jedući vlastita govna.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: tardfood
« Odgovori #1 : 14. Ožujak, 2008., 21:47 »
McDonald's uopće nije tako loš kako govore, mislim na one hamburgere, big macove i sl.
puno su kvalitetnije i zdravije (ako ih tako možemo nazvati) pripremljni nego u nekim lošim fast food restoranima i bar su uskusni, za razliku od drugih fast food restorana...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: tardfood
« Odgovori #2 : 14. Ožujak, 2008., 21:49 »
hrvatski mcdonalds=hrvatsko meso
američki mcdonalds=američko meso

hrvatsko meso=kvalitetno meso

mcdonalds=normalna hrana

eod
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: tardfood
« Odgovori #3 : 14. Ožujak, 2008., 21:53 »
To je to....

Jednostavno je previše postalo trendy jesti "zdravo", svi pljuju po McDonald'su, dok ni sami ne shvaćaju kakva sve govna ubacjuju u sebe takozvanom "zdravom" hranom...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: tardfood
« Odgovori #4 : 14. Ožujak, 2008., 21:54 »
ane. U mekdonalsa, u jokera imam tradiciju uzest nedjeljom šejk od čokolade s frendom. Redina je jebena uvik  :wildboy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: tardfood
« Odgovori #5 : 14. Ožujak, 2008., 21:58 »
bio sam s jednom curom koja je pušila ona corny i milky way minute sranja

reko idem probati to

znate one pljuce od kemijskih šta smo imali u osnovnoj, pa bi žvakali onaj papir da imamo municiju
e sad zamislite da je netko taj papir već prožvakao, i sljepio ga u čokoladu koju vi sad morate pojesti
e to je taj corny

twix je zakon, i onaj nestleov lion, i snickers
pretrpit ću i loš krvotok, i prištiće, i sve nuspojave čokolade, samo me nemojte tjedati da jedem ljepljenu pšenicu i kukuruz nikad više u životu
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: tardfood
« Odgovori #6 : 14. Ožujak, 2008., 22:01 »
onaj korni od cokolade je zapravo i dobar... al ostali...  :kingmortal:

a za mek... +1

Re: tardfood
« Odgovori #7 : 14. Ožujak, 2008., 22:23 »
onaj korni od cokolade je zapravo i dobar... al ostali...  :kingmortal:

a za mek... +1

1 +2 = 4

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Affirmative

  • Gost
Re: tardfood
« Odgovori #8 : 14. Ožujak, 2008., 22:31 »
termin junkfooda su uveli ameri prije svega zbog svojih fastfood restaća i pretjeranog konzumiranja te hrane. razlika između nas i njih je u tome što oni žive od toga, a večini nas je to obrok par puta tjedno (hambić, pizza, topli sendvič ili hotdog)

dakle, sve što nije pretjerivanje je ok. treba sve jesti tako da odlazak u mekdonalc nije ravno samoubojstvu nego trenutak hedonizma.
da naš wedran ždere fastfood 0-24 vjerujem da bi to osjetio na svojoj težini, kondiciji i zdravlju. ako ne danas, onda za desetak godina.



ps. imam tu sreću što živim u takvom podneblju gdje i nema baš puno fastfood restaća pa ću samo naglasit u wedranovom stilu:

SUHE KOBASICE > sve ostalo


živeli ljudi  :thumbs:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: tardfood
« Odgovori #9 : 14. Ožujak, 2008., 22:32 »
weky mislim, da staviš dovoljno šećera na govno bilo bi slatko. :wildboy: bilo bi to puno šećera, ali svejedno, you get the point.


i da, domaća hrana > fastfood

Re: tardfood
« Odgovori #10 : 14. Ožujak, 2008., 22:42 »


i da, domaća hrana > fastfood

no shit  :kingmortal:

inace.. affirmative je dobro raliku onu opisao gg  :ementaler:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: tardfood
« Odgovori #11 : 14. Ožujak, 2008., 22:44 »
misliš suhe kobasice kao zimska, kulen i to? to posjeduje u određenim trenutcima, al masu mi puta ne paše okusom
nekak je specifičan i nemoš ga miješati s nečim drugim, kulen ne toliko, al ove njemačke totalno
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: tardfood
« Odgovori #12 : 14. Ožujak, 2008., 22:57 »
hrvatski mcdonalds=hrvatsko meso

 :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: tardfood
« Odgovori #13 : 14. Ožujak, 2008., 23:29 »
Pingvin > Mcdonalds  :kingmortal:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: tardfood
« Odgovori #14 : 14. Ožujak, 2008., 23:29 »
MekKantri > sve ostalo iz mekića

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9