HCL.HR

Techno metalurgija

  • 217 Odgovora
  • 21085 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #165 : 05. Lipanj, 2009., 22:39 »
kaže se TRENSA!!



Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #166 : 05. Lipanj, 2009., 23:26 »
...dok ti jebeš.  :wildboy:

 Soliduse ipak  nemoramo lijeciti svoje komplekse teretanom i steroidima  :kava:


pae, bolje ih lječit kolačima kažeš.  :mrgreen:


 :ave: :ave: :ave: :hihi:

Kako jebena kompozicija posta i owna. Nemoguće. Ovo pae, podsjeća me na retardirane školarke kad onako odvale "pae, dat ću mu pičke LOL". To još onda, kad sam ja jebao u 4. razredu osnovne. smajlić...  :wildboy:  jebeno  :approve

nego. Reći ću samo da su ECTS bodovi dobra stvar, meni pišu u indeksu sada svi, bez obzira na položenost ispita..

 :thumbs:

jebeno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #167 : 05. Lipanj, 2009., 23:36 »
Svi ćemo pasti u stanje...


(Klikni za pregled slike.)
TRANSA.  :hiha:

 :ave: :ave:

čitam postove na  zadnjoj strani,kad sam ovog vidio umro sam od smijeha  :loludara:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #168 : 07. Lipanj, 2009., 20:01 »
Onak, ne bih htio žugati ili nešto, al moram pitati.
Yuri, s obzirom na tvoje godine il nešto, šta ti nije ne znam, neugodno slušati metal i slične pizdarije?
To je i tako onak, buka koju sluša drčija po srednjoj, jer je to još uvijek životna dob kad su takve gluposti prihvatljive. Ono, tražiš se i to.
Al onak, kad prođeš dvadesetu, to je onak, više žalosno, manje smiješno, a nimalo prihvatljivo.

Ne znam, dođeš kod direktora, ili kod punice i kaj, veliš: "Bok, ja sam Milivoj i slušam žebelezo, hehe!?"
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Zapi

  • Gost
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #169 : 07. Lipanj, 2009., 20:21 »
Ne znam, dođeš kod direktora, ili kod punice i kaj, veliš: "Bok, ja sam Milivoj i slušam žebelezo, hehe!?"

+1 na to..

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #170 : 07. Lipanj, 2009., 21:36 »
@Weky:


Sorry, mr. KiD CuDi ft. KanYe West & Common

Od Led Zeppelin i Pink Floyd npr., do tebi random nepoznatih i apstraktnih japanskih izvodaca. Sve se slusa.
Osim narodnjaka i ovakvih r&b/rap/sto vec izdrkavanja sa bezbroj featova.  :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #171 : 07. Lipanj, 2009., 21:43 »
@Weky:


Sorry, mr. KiD CuDi ft. KanYe West & Common

Od Led Zeppelin i Pink Floyd npr., do tebi random nepoznatih i apstraktnih japanskih izvodaca. Sve se slusa.
i ovakvih r&b/rap/sto vec izdrkavanja sa bezbroj featova.  :wildboy:

 :tired:

klasično..rap saka zato kaj sam čuo samo fifti senta..

 :hiha2:

Re: Techno metalurgija
« Odgovori #172 : 07. Lipanj, 2009., 21:56 »
Why is your...

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #173 : 07. Lipanj, 2009., 21:59 »
@Weky:


Sorry, mr. KiD CuDi ft. KanYe West & Common

Od Led Zeppelin i Pink Floyd npr., do tebi random nepoznatih i apstraktnih japanskih izvodaca. Sve se slusa.
Osim narodnjaka i ovakvih r&b/rap/sto vec izdrkavanja sa bezbroj featova.  :wildboy:

http://www.youtube.com/watch?v=KJ9pl4sKC3c <3 x PECTO
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #174 : 07. Lipanj, 2009., 22:09 »
Šta je ovo topic za nabijanje glazbenih ukusa?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #175 : 08. Lipanj, 2009., 00:19 »


 :tired:

klasično..rap saka zato kaj sam čuo samo fifti senta..

 :hiha2:

Klasicno. Metal saka jer si ti slusao neke random izdrkotine koje ljudi forsiraju kao sa "dubokim lyricsima". Primjer, jel.
E da. To mi ide na kitu kod metala, ponekad. Kad na nekom forumu naletim na post ala:

Citat:
Ma joj, moras to poslusati. Imaju lyrics inspirirane (ubaci ime) knjigom/filmom, stvarno su im duboke pjesme zbog toga, mozes ih satima analizirati.

Jebemti obrnuto metafizicke analize lyricsa. Ne znam.  :wildboy:

*

Fenrir

  • **
  • 355
  • Zapijev dečko
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #176 : 08. Lipanj, 2009., 09:47 »
Šta je ovo topic za nabijanje glazbenih ukusa?
Nema tu ukusa, čim ti se nešto ne sviđa, smeće je.  :piva:

Re: Techno metalurgija
« Odgovori #177 : 08. Lipanj, 2009., 15:29 »
Onak, ne bih htio žugati ili nešto, al moram pitati.
Yuri, s obzirom na tvoje godine il nešto, šta ti nije ne znam, neugodno slušati metal i slične pizdarije?
To je i tako onak, buka koju sluša drčija po srednjoj, jer je to još uvijek životna dob kad su takve gluposti prihvatljive. Ono, tražiš se i to.
Al onak, kad prođeš dvadesetu, to je onak, više žalosno, manje smiješno, a nimalo prihvatljivo.

Ne znam, dođeš kod direktora, ili kod punice i kaj, veliš: "Bok, ja sam Milivoj i slušam žebelezo, hehe!?"

Weky, s obzirom na tvoje godine, zar ti nije neugodno biti apsolutni retard? Ono, u tom dobu imati djetinjaste predrasude... Žalosno.  :geek:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #178 : 08. Lipanj, 2009., 15:40 »
soniče moroniče, moraš razlikovati predrasude od stvarne situacije opisane u postu


fenrire, ne postoji više ukusa. ukus je količinska jedinica. pitanje je koliko ga imaš, tj. nemaš
na ovom forumu ti je jasno ko dan tko ima ukusa, a tko nema
na ovoj temi jasnije od jasnog, jer su se pojedinci vjerno izjasnili

ako nisi pročitao, citirati ću ti
Citat: sonic_moronic
Jebiga, nemam ukus. kaj sad?
Citat: yuri
kad je krist pretvarao vodu u ukus, ja sam bio na kletvi kralja zvonimira
Citat: cthulu
kuiš ono, ja znam kemiju, ono, plemeniti metali. kuiš ono, metali. e
Citat: deseineity
mater kaže da me rodila bez ukusa, a ja se pitam šta ako mene budu pitali zašto nemam ukus? valjda ne budu

... i tak
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Techno metalurgija
« Odgovori #179 : 08. Lipanj, 2009., 15:41 »
 :ave: :ave: =D&gt;
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9