HCL.HR

U što bi investirali

  • 55 Odgovora
  • 6119 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
U što bi investirali
« : 04. Listopad, 2009., 15:49 »
..da imate milijun kuna i želite to pretvoriti u nešto ili u još par milijuna kuna?  :hiha:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #1 : 04. Listopad, 2009., 15:53 »
U HCL portal definitivno. Da stvarno rulamo i svemirom. Svijet nije dovoljan.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #2 : 04. Listopad, 2009., 15:58 »
 :hihi:

U sebe bi investirao. Da budem bogat. Eloel.  :wildboy:

Za ozbač, u internet servise bi ulagao....bilo koje, svi mogu postat uspješni s dobrim ulaganjima.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #3 : 04. Listopad, 2009., 16:00 »
kupio bi 3-4 stančine elitne, uredit i iznajmljivat. ostatak para potrošit na jelte, kurve, drogu i alkohol. :approve

al ne ono, nekretnine ftw.

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #4 : 04. Listopad, 2009., 16:36 »
Sve to za milju? =>



Možda sagradit neku jeftinu prijenosnu halu, za skladište il neki kurac.
Kinezima s Kajzerice, a i mnogim drugima je potreban takav prostor. Ne znam.

Mozda u neki lanac fotokopiraonica u blizini fakulteta. I tak.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #5 : 04. Listopad, 2009., 16:38 »
kupio bi 3-4 stančine elitne, uredit i iznajmljivat. ostatak para potrošit na jelte, kurve, drogu i alkohol. :approve

al ne ono, nekretnine ftw.

za tu lovu mozes eventualno jedan stan tog kalibra uzet.


uzeo stan, a ostatak ulozio u neki net projekt

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #6 : 04. Listopad, 2009., 17:01 »
U HCL portal definitivno. Da stvarno rulamo i svemirom. Svijet nije dovoljan.

^^

ali prvo bih ostavio nešto sa strane za financiranje svojih budućih književnih djela  :ementaler:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #7 : 04. Listopad, 2009., 17:03 »
Neznam... vjerojatno u skolovanje i sve kaj ide uz to.
Ak bi ostalo, napravio bi si u jednoj sobi malu dvoranu. Za to netreba vise od 10k kuna.
Bilo bi super! HEH!
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: U što bi investirali
« Odgovori #8 : 04. Listopad, 2009., 17:57 »
ulozio bi u svoju elokventnost :ementaler:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #9 : 04. Listopad, 2009., 18:07 »
Stavio bi na banku i s novcem od kamata bi kupovao originalne igrice od pecto kuna. :dancing:

Neznam, vjerojatno bi napravio nešto tipa Mr.T ili tako nešto da s minimalno rada dobivam puno para. :approve

Od onog šta ostane kupio bi si neki kewl laptop i štajaznam.. rapidshare account. :hiha:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #10 : 04. Listopad, 2009., 18:10 »
Oženio bih se. Smislio bih jebeno vjenčanje, da starci ne moraju prdnut oko svega toga, samo bih im uvalio pozivnice pod nos  :hiha:

Od ostatka love bih kupio srbiju.  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #11 : 04. Listopad, 2009., 18:28 »
Zanimljivo kako su svi pročitali "na šta bi potrošili milijun kuna", a ne "u što bi investirali milijun kuna i tako napravili još valuta".  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #12 : 04. Listopad, 2009., 18:32 »
Neznam... vjerojatno u skolovanje i sve kaj ide uz to.

potrosio bi... 980 hiljada kuna na skolovanje?  :wildboy:

ne zelim pitat kako si to isplanirao

jab oročio na 5-10 godina

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #13 : 04. Listopad, 2009., 18:33 »
pa po meni je ovo što sam napisao itekakva investicija. Ovo drugo, naravno  :approve

A i vjerujem da nitko pametan ne bi govorio konkretno u šta bi investirao ovako po netu  :wildboy:

Ne znam, ono, dionice riječke luke su dosta dobrostojeće... kroz cijelu godinu. Kupiš dionice Leda preko zime i po ljeti, negdje kad se nabiflaju profiti preuzmeš paru... stari od žene mi to nešto kao zna, al ne ide mu baš...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: U što bi investirali
« Odgovori #14 : 04. Listopad, 2009., 20:34 »
To za ledo je čru, tak sam kupovao kad sam igrao virtualnu burzu  :hiha:

Nego meni su najbolje za sad zvuči ono s apartmanima i to, al nebih se baš nakupovao s tim parama  :geek:
Možda bih otvorio neku tvrtku koja se bavi multimedijskim projektima, ufurao unutra najbolje ljude za to i polako
gradio karijeru dok nebi zavladali ovim prostorima  :ementaler:

A još mi nije palo na pamet za organizaciju nekog online servisa kao što su se sjetili youtube, google i ostali koji žderu ogromne pare.
Nedavno gledah dokumentarac o googleu: prejebeno organizirana tvrtka, unutra rade ljudi iz cijelog svijeta u predobrom okruženju s inteligentnim, MLADIM i kreativnim ljudima.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9