HCL.HR

Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja

  • 127 Odgovora
  • 15234 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« : 05. Siječanj, 2008., 16:37 »
http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,1,4,koalicijski_ugovor,103964.jl

Meni je ovo katastrofa, mislim ukidanje 0 promila je GG, mada sam mladi vozač pa nije da me to puno dira, ali zabrana pušenja na javnim prostorima preloše.  Iskreno, ne mogu se zamisliti da ne zapalim u kafiću uz kafu il štogod...



*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2008., 16:42 »
meni je drago zbog ovoga, alergičan sam na duhan i stvarno mi smeta, ne mogu izdržati dok sam u zadimljenom klubu...

gg zakon :piva:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2008., 16:42 »
za oboje me boli kurac.
em 0 promila neće vrijedit za mene još 7-8 godina, em ne pušim  :wildboy:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2008., 16:45 »
http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,1,4,koalicijski_ugovor,103964.jl

Meni je ovo katastrofa, mislim ukidanje 0 promila je GG, mada sam mladi vozač pa nije da me to puno dira, ali zabrana pušenja na javnim prostorima preloše.  Iskreno, ne mogu se zamisliti da ne zapalim u kafiću uz kafu il štogod...





0 promila je gg,nitko nece od čaše vina bit nesposoban za vozit ono :tired:

a za pušenje..uf,moraćemo na odvikavanje igore :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2008., 16:52 »
gg za oboje.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2008., 16:54 »
ali zabrana pušenja na javnim prostorima preloše

Pa, dosad sam lijepo zamolio osobu ako može ugasiti dimeće govno da ja mogu disati, sad imam pravo odmah ga prasnuti šakom OLOLO  :clap: :wildboy: :ementaler:

GG Sanader  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2008., 16:56 »

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #7 : 05. Siječanj, 2008., 17:03 »
Za cugu oke. bolio me i prije kurac. Pijan uvijek vozim. Za duhav svaka čast. Sportaš.  :ementaler:

Napokon kafić bez dima.  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2008., 17:08 »
mislim da ce se rijetko tko toga pridrzavati.. barem u manjim mjestima ko sto je moje  :ementaler:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2008., 17:11 »
retardirano.
jako.

jebote čovjek ne može pušit na miru.  :tired:

nije da ja pušim, al nije ni da mi smeta.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #10 : 05. Siječanj, 2008., 17:12 »
Jebemti mater alternativnu.  :tired:

*

Affirmative

  • Gost
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #11 : 05. Siječanj, 2008., 17:12 »
zabrana pušenja je loša zato jer smo turistička zemlja i trebali bi nać riješenje koje bi ugodilo svim ljudima.
e sad, neki govore da im je pun kurac toga da uvijek izlazi iz birca i smrdi ko pepeljara, a nije pušać... nitko ga ne tjera u taj dim

00 promila? s njime su kao htjeli smanjit broj prometnih i poginulih u pometu. kurčina! :kita
treba ostale zakone postrožit, određivat kazne za prekršaje po mjesečnim dohotcima, a istodobno s tim kaznama ulagat u kvalitetu lokalnih cesta, signalizacije, prometnu policiju itd....


najgluplje mi je od svega kaj salamander najavljuje da ćemo uć u nato BEZ REFERENDUMA! iako on budala valjda nije svjestan da predsjednik može raspisati referendum za takva pitanja. po meni je ok nato, ali mora bit referendum jer sanader nije kralj, nit je hrvatska apsolutistička monarhija

Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #12 : 05. Siječanj, 2008., 17:18 »
Jebemti mater alternativnu.  :tired:

pušikurac.

ne kužim kako vam jebeni duhan može smetat.
jebote svi jebeno puše i više se jebeno navikneš, sami su si krivi ak se idu trovat.
a to šta je zadimljeno je kriv retardirani kafić/klub jer nema odgovarajuću ventilaciju, a ne ljudi koji puše.  :kingmortal:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #13 : 05. Siječanj, 2008., 17:19 »
Citat: ROX @ gamer.hr
Citat: swoop91
Ako hoces pusit, nemoj meni dimit.

Mozes prakticirat svoje slobode toliko dugo sve dok drugima ne ogranicavas njihove slobode.

Tocno tako, znaci ako ja imam kafic, koji je moj prostor, i u koji ljudi DOBROVOLJNO dolaze, JA odlucujem oce li se ili nece pusit unutra, a ne drzava zbog nekih placipicka koje imaju izbor izabrat kafic koji im vise prija. Drzava ogranicava slobodu vlasnika prostora da odluci pravila u svom prostoru, u kojem nitko nije obvezan biti.

Kakve su to gluposti, nek se zabrani tamo gdje ljudi moraju biti, bolnice, kolodvori, skole i faksevi, al u kaficima? Daj odjebite i odrastite. Cijeli dan snifate po ulici ugljik monoksid, zderete hranu punu kancerogena, i onda dodjete u brlog alkoholizma gdje si ljudi sipaju otrove niz grlo, i placete zbog dima. Jebo irud lijepo i vas i preuvelicanu stetu od pasivnog pusenja i "trovanje", osim ak ste konobar koji svaki dan 8 sati provodi u bircu, nije vam jebeno nista. Ajd jos zabranite sunce jer eto, ozracuje vas.

GAZDA je taj koji ce odlucit dal ce se kod njega pusit, i stavit odgovarajuce oznake na ulaz, tipa "Ovdje je pusenje dozvoljeno i ak je to prevelik teret vasem krhkom egu, odite negdje gdje je zabranjeno". I nek se radje implementiraju neka pravila poput ventilacije u takvim prostorima, i pusenje roditelja s djecom doma. Ili jos bolje, ak zelite iskorjenit pusenje, treba obvezat industriju da svake godine ili svakih par godina smanji udio toksicnih substanci u svom duhanu za odredjenu cifru. Al onda ljudi nece bit ovisni. Boo hoo.

Btw ja sam nepusac

gg

sve ostalo što sam čuo danas na ovu temu - bg

 :hug
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Ukidanje 0 promila i zabrana pušenja
« Odgovori #14 : 05. Siječanj, 2008., 17:20 »
Što se mene tiče, gg za oboje. Za promile me zaboli q, jel ionako kad iden pit ne vozim. Što se tiče duvana, to mi je posebno drago, jel mi je već pun kurac da svaki put kad oden na kavu da me usmrde i nadišem se tog govna.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9