HCL.HR

Urasli nokat

  • 38 Odgovora
  • 11477 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Urasli nokat
« : 10. Lipanj, 2008., 22:50 »
Vec me 2 godine jebe ovo sranje. Nokat na palcu lijeve noge mi raste onak umeso. Neznam kolko put sam vec kod doktora bio, cak sam bio kod kirurga gdje mi je vadio nokat a to vam je izgledalo ovako:

Za Zapija

Za Iksa

Jel imao tko od vas ili jos ima takav problem? Nedo vam bog da vam se ovo desi. Jedan savjet, režite nokte ravno i nedajte da vam zaglibi u meso. Malo ga onak ostavite duzim.

Jer jednom kad ovo dobijete, jebali ste ježa. Operacija inace boli pun kurac tako da ovo samo shvatite kao upozorenje. Pol milijuna hrvata ovo ima ..  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Urasli nokat
« Odgovori #1 : 10. Lipanj, 2008., 22:53 »
prije koje 2 godine sam ozlijedijo palac, na nogaču ja mislim, i od tada mi malo urasta, al ništa strašno i bolno
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Urasli nokat
« Odgovori #2 : 10. Lipanj, 2008., 23:03 »
Imao problema s tim, naučio ispravno rezat nokte. Finta je da se ostavi nek to malo uraste, i tek kad nokti postanu ogromni da probijaju čarape, onda to režete. Ne reže se do kosti, nego samo čisto da ne bude ogroman. Uvijek ostavit malo. Znam, iz iskustva, al opet, nisu mi nikad vadili nokte, falabogu.  :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Urasli nokat
« Odgovori #3 : 10. Lipanj, 2008., 23:05 »
odgledao prvi video s preskocima. osjecam bol. idem sisat nokte.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Urasli nokat
« Odgovori #4 : 10. Lipanj, 2008., 23:07 »
Ja sam video odmah preskocio cim sam vidio "za zapija"  :ementaler:
Inace moj frend ima isti problem ako ne i gori. Bio je na nekom koncertu i stali mu na nogu, sljedeci dan doso s cjelom nogom zamotanom u zavojima, izgledalo je ko da je nogu slomio. :wildboy: Idem sad odmah nokte porezat iako su mi tek malo narasli. :thumbs:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Re: Urasli nokat
« Odgovori #5 : 10. Lipanj, 2008., 23:19 »
dogodilo mi se jednom i bilo je užasno. naučiš lekciju  \:D/
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Urasli nokat
« Odgovori #6 : 10. Lipanj, 2008., 23:26 »
također...

meni su starci kad sam bio dijete rezali nokte onak ful sa strane. i onda je nokat počeo rast u širinu. sve dok mi se tam sa 8-10 godina nije počeo ujebavat u meso. tak je to trajalo par godina, ja mislio sve kul, malo je boljelo, kad bi jače izrastao, al bi ga ja odrezao opet skroz do mesa sa strane i sve bi bilo kul.

i jedno ljeto, nogomet svaki dan, tenisice, znoj, smrad i čarape. meso mi se upalilo i boljelo je umnogo. al taj nokat koji se jebao u meso je morao bit odrezan. stara me držala, stari je rezao urasli nokat. ta, bol, dovraga. umro sam.

od tad sam malo po malo rezao nokte sve pravilnije i nakon godinu dana se jednostavno ispravio i više mi ne urasta. što je kul. fala bogu.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Urasli nokat
« Odgovori #7 : 10. Lipanj, 2008., 23:38 »
nikad imao takvo što, iako se sjećam kako mi je stari pizdio kao malome kako to boli, želim li da mi otpadnu noge od infekcije itd itd  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Urasli nokat
« Odgovori #8 : 11. Lipanj, 2008., 06:51 »
imao 2 godine to do pred 3-4 mjeseci.
od tad sam pokoran i skroman jer sam zahvalan da tog više nema. :wildboy:


i definitivno mogu ustvrdit da je to jedna od najgorih stvari koje se mogu dogodit čovjeku :(
apsolutna bol na svakom koraku.(+krv i gnojić \:D/)

Nedo vam bog da vam se ovo desi. Jedan savjet, režite nokte ravno i nedajte da vam zaglibi u meso. Malo ga onak ostavite duzim.
amen


*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Urasli nokat
« Odgovori #9 : 11. Lipanj, 2008., 10:13 »
meni je bio pao tomos prije 2 godine na lijevi palac i kak je stari nokat poplavio i otpal, novi je poceo malo rast prema mesu, e reko nemoze, malo sam ga pomako ulijevo i do sad je gg

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Urasli nokat
« Odgovori #10 : 11. Lipanj, 2008., 10:37 »
ionako ne režem nokte često, pa nemam problema s tim :wildboy:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Urasli nokat
« Odgovori #11 : 11. Lipanj, 2008., 14:05 »
šabane :wildboy:

*

Zapi

  • Gost
Re: Urasli nokat
« Odgovori #12 : 11. Lipanj, 2008., 14:48 »
Počašćen sam  :winknkiss:

Ja sam imo gadan jedan, gnoj je curio..al sam ga sam iščupo..a onda je i krvi bilo..

EDIT: e, al ovima je to brutalno uraslo..pol metra nokat jebote..
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2008., 14:50 Zapi »

*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: Urasli nokat
« Odgovori #13 : 11. Lipanj, 2008., 15:12 »
ja imam totalno drukčiji tip nokta

kad budem malo stariji,bit će mi žuti

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Urasli nokat
« Odgovori #14 : 11. Lipanj, 2008., 15:29 »
ja imam totalno drukčiji tip nokta

kad budem malo stariji,bit će mi žuti

 :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9