HCL.HR

Vaše slike

  • 5828 Odgovora
  • 483151 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vaše slike
« Odgovori #720 : 06. Rujan, 2006., 21:19 »
the word is

nezgrapno je građena :winknkiss:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vaše slike
« Odgovori #721 : 06. Rujan, 2006., 21:21 »
Nesto kao: Ima teske kosti? lolololo :dancing:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Vaše slike
« Odgovori #722 : 06. Rujan, 2006., 21:22 »


Mala marijia...

:D

Lol

Cool je mala marijica, ali ništ od broja weky.. bar dok ne dobim protuuslugu  :dancing:

amagad

Oću znat sve o njoj, sve, ime, prezime kolko ima godina, datum rođenja, grad, ocjene, ime i zaposlenja roditelja, blog, glazbu, film, kuhinju, fetiše, sitnice koje je vesele, najdraže predmete, koje tenisice nosi, smisao za humor, povijest bolesti, braću, sestre, kućne ljubimce, osnovnu školu, najbolju frendicu, broj mobitela, najdraži program, jel voli karaoke, jel nosi privjesak za ključeve 3 puta veći od samog ključa, šampon i regenerator za kosu, kakvu kavu pije, kaladont koristi, internet stranice koje posjećuje, kojom rukom piše, jel pušta nokte, jer prirodno smeđa, jel pazi na kilažu, u kojoj klupi sjedi, jer se podboči ili sjedne na prozor, pušta li sjedalo starijima u tramvaju, pazi li da ne gazi po linijama spajanja pločica, visinu, težinu, dioptriju, srče li kad jede juhu, spava li na trbuhu, boku ili leđima, na lijevoj ili desnoj strani kreveta, grize li nokte ili usnicu, jel puši, pije, psuje, gdje ide na more, koristi li mlijeko ili kremu za sunčanje, nosi li zimsku kapu, narukvice, gumice za kosu, prezire li računalne igre ili i sama koji put zaigra, jel briše ploču okomito ili zbrda-zdola, koliko šminke koristi, kad i gdje izlazi, kasni li u školu, markira li sa satova, jel brbljava ili uglavnom šuti, voli li knjige, plišane medeke, citira li poslovice mrtvih filozofa i pisaca, prati li sport, sapunice domaće, strane ili obje, jel prijavljena u neku udrugu, trenira li šta, čisti li uši štapićima, čita li dnevne novine, kupuje tabloide, najdražu boju....... za protuuslugu se javi na msn, povjerljiv sam i usluge su raznog spektra, isključujući mušku ljubav.

BTW ne šalim se, imaš 72 sata za odgovore

Ma ti si lud. :lol:
Jedino ako nisi C/P-al sve. :tired:

Inace trebe su vam nelose.
Ali nemoze se mjerit sa mojom Ines. :dancing:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Vaše slike
« Odgovori #723 : 06. Rujan, 2006., 21:23 »
Mo'š si mislit  :dancing:

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Vaše slike
« Odgovori #724 : 06. Rujan, 2006., 21:26 »
Oke, budući da su me sv i počeli napastovat na MSN i ICQ ne, neću vam dat ni brojeve ni slike, sad mi je bad jer sam ih opšte stavljao  :tired:

Dosta sad  :tired:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Vaše slike
« Odgovori #725 : 06. Rujan, 2006., 21:27 »

Ma ti si lud. :lol:
Jedino ako nisi C/P-al sve. :tired:


Ne, to nije moj profinjeni stil kopi pejstat

ček, weky, na koju ti drkaš? :?

Nubu, to je nepristojno reć. Reko, sviđa mi se ona lijeva di su dvije curice kod one fontane.



Nego, mrzim vas, mislim da sam zaljubljen, neću moj spavat od siline ljubavnih jada. :-( :-( :-(
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Vaše slike
« Odgovori #726 : 06. Rujan, 2006., 21:29 »
DOSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sad ću zbrisat slike...

A eventualno wekyu bi nešt mogo sredit jer je pristojan  :dancing:

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Vaše slike
« Odgovori #727 : 06. Rujan, 2006., 21:31 »
budalo

 :dancing:

enivej, moje frendice su seksije od vaših, ali ali nemam slika, imao sam neku kad smo jednoj upali u spavaću na ekskurziji, bila je u badiću i skakala je po krevetu :(((

edit: ovo budalo je pilipu, jebote, nasrali ste 7 postova dok sam ja postao :dancing:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Vaše slike
« Odgovori #728 : 06. Rujan, 2006., 21:34 »
DOSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Sad ću zbrisat slike...

A eventualno wekyu bi nešt mogo sredit jer je pristojan  :dancing:

ok ja sam (nepri)Stojan


*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Vaše slike
« Odgovori #729 : 06. Rujan, 2006., 21:36 »
Uf... šta malo RL komada izazove na mladom gejmerskom forumu

Pobrisane sve slike  :dancing:

Life goes on :dancing:

Sad me slobodno mrzite  :dancing:

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Vaše slike
« Odgovori #730 : 06. Rujan, 2006., 21:36 »


Mala marijia...

:D

Lol

Cool je mala marijica, ali ništ od broja weky.. bar dok ne dobim protuuslugu  :dancing:

amagad

Oću znat sve o njoj, sve, ime, prezime kolko ima godina, datum rođenja, grad, ocjene, ime i zaposlenja roditelja, blog, glazbu, film, kuhinju, fetiše, sitnice koje je vesele, najdraže predmete, koje tenisice nosi, smisao za humor, povijest bolesti, braću, sestre, kućne ljubimce, osnovnu školu, najbolju frendicu, broj mobitela, najdraži program, jel voli karaoke, jel nosi privjesak za ključeve 3 puta veći od samog ključa, šampon i regenerator za kosu, kakvu kavu pije, kaladont koristi, internet stranice koje posjećuje, kojom rukom piše, jel pušta nokte, jer prirodno smeđa, jel pazi na kilažu, u kojoj klupi sjedi, jer se podboči ili sjedne na prozor, pušta li sjedalo starijima u tramvaju, pazi li da ne gazi po linijama spajanja pločica, visinu, težinu, dioptriju, srče li kad jede juhu, spava li na trbuhu, boku ili leđima, na lijevoj ili desnoj strani kreveta, grize li nokte ili usnicu, jel puši, pije, psuje, gdje ide na more, koristi li mlijeko ili kremu za sunčanje, nosi li zimsku kapu, narukvice, gumice za kosu, prezire li računalne igre ili i sama koji put zaigra, jel briše ploču okomito ili zbrda-zdola, koliko šminke koristi, kad i gdje izlazi, kasni li u školu, markira li sa satova, jel brbljava ili uglavnom šuti, voli li knjige, plišane medeke, citira li poslovice mrtvih filozofa i pisaca, prati li sport, sapunice domaće, strane ili obje, jel prijavljena u neku udrugu, trenira li šta, čisti li uši štapićima, čita li dnevne novine, kupuje tabloide, najdražu boju....... za protuuslugu se javi na msn, povjerljiv sam i usluge su raznog spektra, isključujući mušku ljubav.

BTW ne šalim se, imaš 72 sata za odgovore

Ma ti si lud. :lol:
Jedino ako nisi C/P-al sve. :tired:

Inace trebe su vam nelose.
Ali nemoze se mjerit sa mojom Ines. :dancing:
Daj da vidimo Ines... :dancing:

Negativan odgovor automatski znači da je ružna i da nije za pokazivanje...

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Odg: Vaše slike
« Odgovori #731 : 06. Rujan, 2006., 21:37 »
Mislis da ih nisu sejvali vec ljudi, Illidan :naughty: ???
... what a tragic mess you fools have made of this.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Vaše slike
« Odgovori #732 : 06. Rujan, 2006., 21:38 »
Uf... šta malo RL komada izazove na mladom gejmerskom forumu

Pobrisane sve slike  :dancing:

Life goes on :dancing:

Sad me slobodno mrzite  :dancing:
Bilo te strah da ce te otkriti.....

PRIZNAJ!!!!111 :dancing:

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Vaše slike
« Odgovori #733 : 06. Rujan, 2006., 21:40 »
Mislis da ih nisu sejvali vec ljudi, Illidan :naughty: ???
Sejvano, dodano u drk kolekciju, poslano najbližoj rodbini i prijateljima... :dancing:

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Vaše slike
« Odgovori #734 : 06. Rujan, 2006., 21:41 »
Mislis da ih nisu sejvali vec ljudi, Illidan :naughty: ???

Ali ali...  :-(


To su mi frendice  :-(

Nemojte činit bludne radnj na njih

Mamut mi je čak nudi 10 golda u WoWu za broj jedne i još neki item  :lol:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9