HCL.HR

Vasi najveci strahovi.

  • 19 Odgovora
  • 2000 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Vasi najveci strahovi.
« : 30. Rujan, 2015., 13:55 »
Ovo je tema u kojoj otvarate dusu, priznajete vase najvece strahove (koje doduse svi imamo) i djelite ih sa nama.

Evo posto sam otvorio temu ja cu priznati neke od svojih najvecih strahova.

1.Bojim se mraka, ne kao da se bojim da cu  umrjet od straha, al uvjek vlada neka nelagoda, osjecaj lagane paranoje, protiv kojeg se godinama borim i nadvladao sam ga koliko, toliko tako sto sam ostajo sam u sobi u mraku, zatvarao vrata i isao spavat.Moras se borit na neki nacin protiv toga, ako dopustis bilo kojem strahu da zavlada tobom, doslovno ti blokira zivot.

2.Kad stavljam svoje velike slusalice na usi uvjek me strah da nije nekakav mrav ili buba usla u njih, pa kada ih stavim da ce mi uci u usi.Pa ih uvjek dobro ispusem i provjerim.

3.Bojim se nepoznatog, doduse ja mislim da se toga svi boje, al pobjedivanjem tog straha idemo dalje i napredujemo u zivotu, to je bit cjeloga napredka, sto nikad neznas sta dolazi iza ugla.

4.Bojim se visine, al obozavam planinarenje i sve u vezi toga, obozavam adrenalin tako da, ironicno, obozavam i visine.

5.Bojim se kukaca, ne podnosim ih ni najmanje, pogotovo paukove, pregadljiva bica, uzasnog izgleda.

Takoder sam se bojao liftova i uskih prostora al to je s godinama nestalo samo od sebe.

To su samo neki od mojih strahova, podjelite svoje strahove sa nama i mozda nadete nekoga ko prolazi kroz isti strah, ili ga je mozda pobjedio pa vam pomogne tako sto vam rece na koji nacin da se borite protiv tog straha.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #1 : 30. Rujan, 2015., 17:27 »
bojim se crnaca,,,
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #2 : 30. Rujan, 2015., 18:16 »
mene je strah što ti ekšli imaš 23 godine
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #3 : 30. Rujan, 2015., 18:25 »
xxxx


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #4 : 30. Rujan, 2015., 18:33 »
je, 23 je već dosta godina, iako imam dojam da se čovjek ne mijenja toliko kad dođe u godine. neš ti razlike između 21 i 28.

ali vrijeme prolazi i eto...kad smo kod strahova, tu već treba razmisliti. nije da me strah, ali mi je neugodno pomišljat da ću biti prosjek kroz 4-5 godina,
a ove godine su krajnje vrijeme za promijenit put. bla,,,,to zvuči generično, i kažu da je loše priželjkivati uspjeh, ali neću se lagati i biti lažno skroman, želim uspjeh.
zasad je sve samo na riječima.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #5 : 30. Rujan, 2015., 21:16 »
Bojim se visine. Jako. :(

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #6 : 30. Rujan, 2015., 21:43 »
ovaj topik :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #7 : 01. Listopad, 2015., 15:17 »
:hiha:

Skakavci. doslovno bi umro da me dotakne. :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #8 : 01. Listopad, 2015., 15:37 »
hororci
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #9 : 01. Listopad, 2015., 16:49 »
:hiha:

Skakavci. doslovno bi umro da me dotakne. :hiha:

+1294812948129

kao malom mi je skakavac upao u majicu dok sam brao krumpire i od tad imam ogromnu fobiju od skakavca i bogomoljki posebno,,,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #10 : 01. Listopad, 2015., 18:33 »
da jednog dana neću biti dobar roditelj.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #11 : 01. Listopad, 2015., 20:12 »
Ajme, ajme, ajme obavezno pogledat do kraja!!!

http://youtu.be/yCYZZPwJr_c

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #12 : 02. Listopad, 2015., 00:05 »
Ae Bartule, jako dobra tema moram priznati... :thumbs:

Što se tiče samih strahova, kao mali sam se bojao zmija, duboke vode i zubara.
Kasnije je to nekako sve nestalo samo od sebe- u biti nije nestalo, nego se promijenio moj stav i odnos prema njima- valjda nekim logičnim i jednostavnim sagledavanje uzroka nastanka.
:kava:

*

ReflectoR

  • *
  • 24
  • be conscious
Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #13 : 22. Listopad, 2015., 23:13 »
gledajuci neka predavanja jednog covjeka na yt, poceo sam se bojati duhova - demona...Jednostavno ti covjek utuvi u glavu i za tebe to postane stvarnost.. To je bilo prije nekih 2 god.. trebalo mi je dosta da prevazidjem to. Sada kad se sjetim ne mogu vjerovati da sam se u nekim trenutcima toliko bojao.. Takodje od tada nisam gledao supernatural hororce, pa nez kako bi mi bilo da pocnem sada.. ali ne vjerujem da bi me strah drzao dugo.

Odg: Vasi najveci strahovi.
« Odgovori #14 : 23. Listopad, 2015., 16:31 »
mene strah naduvanih tovara... :loludara:

makar sam često bio zaslužan za njihovo stanje! (ej bartul, napravi temu o ganji)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9