HCL.HR

What has been seen cannot be unseen!?

  • 33 Odgovora
  • 3025 Hitova
What has been seen cannot be unseen!?
« : 09. Kolovoz, 2010., 16:28 »
Ovdje idu ona gadna sjećanja koja su vam se urezala i ne možete ih se rješit (nemora bit gadno)   :hiha:

Evo u šestom razredu sam vidio da debela klinka nosi tange  :wildboy:

gadno i danas izbjegavam tu žensku kad ju vidim


Vidio sam kak bus autoturista gazi psa  :wildboy: :wildboy:

i tak...
« Zadnja izmjena: 09. Kolovoz, 2010., 17:44 Dodo152 »

Odg: What has been seen cannot been unseen!?
« Odgovori #1 : 09. Kolovoz, 2010., 16:51 »
Ko u šestom raredu uopće nosi tange?  :wildboy:



Ja sam vidio crva debeloga tri prsta kad smo ja i otac pilali drva u šumi i bio je gadan i debeo i bijel i imao je crvenu glavu  :hiha2: Odonda ih mrzim, štajaznam  :wildboy:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: What has been seen cannot been unseen!?
« Odgovori #2 : 09. Kolovoz, 2010., 16:56 »
Vidio sam tipa kako se motorom zabija u parkirani auto. Razbio glavu, umro na mjestu. Al ne znam, nije da bih htio to zaboraviti jer me neopisivo traumatiziralo :solidus:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: What has been seen cannot been unseen!?
« Odgovori #3 : 09. Kolovoz, 2010., 17:11 »
Brat je sebi odsjekao prst na cirkularnoj pili.



Sve je otišlo, meso, kosti, koža osim tetive. Spojili u bolnici i zaraslo nakon nekog vremena. Naježim se kad god mu vidim prst.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: What has been seen cannot been unseen!?
« Odgovori #4 : 09. Kolovoz, 2010., 17:35 »
"What has been seen cannot been unseen!?"

šta ne bi trebalo ić be? :(

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: What has been seen cannot been unseen!?
« Odgovori #5 : 09. Kolovoz, 2010., 17:43 »
Treba :(

Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #6 : 09. Kolovoz, 2010., 17:45 »
lol nisam ni skužio samo sam skopiro s gugla  :wildboy:

al popravio sam

Brat je sebi odsjekao prst na cirkularnoj pili.

Sve je otišlo, meso, kosti, koža osim tetive. Spojili u bolnici i zaraslo nakon nekog vremena. Naježim se kad god mu vidim prst.

kolko je godina imo??
« Zadnja izmjena: 09. Kolovoz, 2010., 17:46 Dodo152 »

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #7 : 09. Kolovoz, 2010., 17:56 »
vidio jednom ženu na asfaltu koja se bacila sa nebodera kod doma sportova u zagrebu. dosta mi se urezala slika u glavu. :wildboy:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #8 : 09. Kolovoz, 2010., 18:44 »
moja krv koja se slijeva u potocima kad sam oštricom sjekire mlatnuo po njoj. danas je sve ok, nemam ni ožiljak, al tad je bila horror scena. dan danas me strah sjekira.

kad sam imao nekih 8-9 godina deda me natjerao da držim piliće dok ih kolje. bilo je užasno brzo, okrutno i nakon što ih je beheadao još uvijek su se trzali u mojoj ruci. osjećao sam se užasno prljavo tad, kao ubojica. proganjalo me dosta dugo.

 :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #9 : 09. Kolovoz, 2010., 18:53 »
Ne izlazim u kuće.  :hiha:

Neznam ono, jedino te prirode što sam vidio je kad mi je djed KOZLE zaklao :hihi: Al ono, nije me smetalo ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #10 : 09. Kolovoz, 2010., 19:00 »
:O Pa možda se nešto ružno u WOWu dogodilo?! Razmisli!
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #11 : 09. Kolovoz, 2010., 19:01 »
ništa nisam vidio. kako loše. :hihi:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #12 : 09. Kolovoz, 2010., 19:02 »
mrtav čovjek na cesti. dvaput.

i jedan u nesvijesti. jeza.

jej, zagreb :(
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #13 : 09. Kolovoz, 2010., 19:22 »
Imao 5 godina i volio jako životinje, najdraže bi mi bilo otić do tete u Nartu, ona bi imala i mačaka i pasa i ovaca i patki i svega. Patke su mi rulale, jer su bile ful smijesne kad bi s repovima isle lijevo desno i gegale se. Ostalo od peradi samo pjevci, jer su bili onako, muževni i kukurikali, dok su glupe kokoši samo kokodakale.

Na stranu to.

Vecinom bi vikende provodili kod nekih prijatelja od starog, uvijek bi se fino jelo,  feštalo i to. Ali upravo taj puta je bilo uber dosadno, iako smo bili kod "najbogatijeg" od prijatelja. Radilo se o frajeru koji je imao cijelu šumu, u sredini svoju vikendicu. Isti frajer mi je dao "moj prvi štap za pecanje koji je bio moj i samo moj".

Kako je bilo uber dosadno isao sam se setat okolo, da bi onda nekih 50tak metara dalje nasao janje zavezano za drvo, onak svo preplaseno i jadno. Naravno da sam joj kao mawi dobar kwinac otisao po nesto za jest, nahranio ju, donio joj vode u loncicu, dragao ju, igrao se s njom. Skoro punih sat vremena proveo tamo. Nakon toga me majka zvala na kolače, obožavao te kolače, fakat je znala radit dobre.

Nakon što sam se najeo kolača se trebalo sačekati ručak, ali zašto da ručak čekam u dosadi starijeg društva kad mogu otić do onog janjeta.

Je da, sljedeća scena, moj stari skupa s jos jednim kolegom kolju janje, ono se onako koprca i krvari ful, još se čuli i neki krikovi koje sam si ja tada zamislio kao "srđan".

Placuci pobjegao mami, nakon toga nisam ručao, jer je očito što je bilo za ručak. Također nisam tjedan dana pričao sa starim i sljedećih 10g nisam jeo janjetinu. Probao prije par godina, ali do dan danas ju ne volim, mogu ju pojest, ali ne uzivam u njoj kao vecina.

Trebalo mi je kojh 10 godina da shvatim funkciju životinja.
Sada bez imalo problema odem do tetka u bjelovar i prisustvujem skracivanju zivota jadnom odojku teskom 70kg koji ce sljedecih mjesec dana krasit moju ledenicu. Ista stvar i s ostalim.

Odg: What has been seen cannot be unseen!?
« Odgovori #14 : 09. Kolovoz, 2010., 20:21 »
Srđane, tvoj tata me kolje!!!!! :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9