HCL.HR

Youtube Channel

  • 35 Odgovora
  • 4350 Hitova
Youtube Channel
« : 13. Siječanj, 2013., 23:22 »
Jer se možete predplatiti na moj kanal koji sadrži skoro sve vezano za igrice, od svakakvih vrsta, bilo Horror, First Person Shooter, PS1 Igrice koje smo igrali danonoćno itd.  Zahvaljujem

Zadnji Video koji sam Uplodao - Blade & Sword Walkthrough - NIGHTMARE - iggy vs. Big Bear - Part 13 [HD] Blade & Sword Walkthrough - NIGHTMARE - Big Bear - Part 13 [HD]

www.youtube.com/user/19iggy94


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #1 : 13. Siječanj, 2013., 23:27 »
Ne možemo

Nemaš još 10 postova, a tražiš besplatnu reklamu... pa zašto misliš da je to ok?

Odg: Youtube Channel
« Odgovori #2 : 13. Siječanj, 2013., 23:39 »
Ne možemo

Nemaš još 10 postova, a tražiš besplatnu reklamu... pa zašto misliš da je to ok?

Pa s ovime ja i povećavam jedan post, a i ti isto si ga povećao s tim bezazlenim komentarom, misliš li ti da je to ok?

Odg: Youtube Channel
« Odgovori #3 : 13. Siječanj, 2013., 23:41 »
Zapravo, niste si povečali broj postova ni jedan ni drugi, stoga je tvoj argument nevaljan.
Morat ćeš još promisliti o ispravnosti onoga što si napravio.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Youtube Channel
« Odgovori #4 : 13. Siječanj, 2013., 23:44 »
Zapravo, niste si povečali broj postova ni jedan ni drugi, stoga je tvoj argument nevaljan.
Morat ćeš još promisliti o ispravnosti onoga što si napravio.

Gle ja sam samo ovdje stavio s ciljem da si youtube kanal poboljšam, a još k tomu pa ja radim ovo za vas, mislim ako neznate cijeniti tuđi rad, onda smo jadni stvarno.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #5 : 13. Siječanj, 2013., 23:45 »
Koja šašava situacija LOL!
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #6 : 13. Siječanj, 2013., 23:45 »
:hihi::hihi: al da, kriv način reklamiranja, off-topic podforum + postovi se ne broje u lajaonici.

IAKO,,, genijalan koncept linkane igre. Oću remake malo :wildboy:

Odg: Youtube Channel
« Odgovori #7 : 13. Siječanj, 2013., 23:47 »
:hihi::hihi: al da, kriv način reklamiranja, off-topic podforum + postovi se ne broje u lajaonici.

IAKO,,, genijalan koncept linkane igre. Oću remake malo :wildboy:

Igrica je stara 10 godina, al je slična ko Diablo 2 recimo - Hack and Slash tip.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #8 : 13. Siječanj, 2013., 23:50 »
Htio sam ti rejđati po kanalu ali sam onda vidio ovo

Disney's Tarzan Action Game 100% Level 4 - Stampede [HD]

<3333


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #9 : 13. Siječanj, 2013., 23:54 »
ane, Tarzan <3333

savršena je igra bila

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #10 : 13. Siječanj, 2013., 23:55 »
Dobro igrao sam i ja Tarzana, a slika mi je bila crno bijela pa sad ne izmišljam drame :tired:

iggyyy, ubuduće za reklame koristi videozapise i kvalitetom pokušaj pridobiti pratitelje, a sve to možeš obaviti u ovoj temi:

http://www.hcl.hr/forum/multiplatform-gaming/vasi-videi-iz-igara/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Youtube Channel
« Odgovori #12 : 14. Siječanj, 2013., 00:00 »
inače http://www.hcl.hr/forum/multiplatform-gaming/vasi-videi-iz-igara/210/

Neznam zašto bi mi rejđao po kanalu, kao da radim štetu nekakvu lol, gle prihvaćam sva mišljenja ali nije u redu od vas, ipak za omogućiti ovo treba vam dosta vremena.

Odg: Youtube Channel
« Odgovori #13 : 14. Siječanj, 2013., 00:03 »
Dobro igrao sam i ja Tarzana, a slika mi je bila crno bijela pa sad ne izmišljam drame :tired:

iggyyy, ubuduće za reklame koristi videozapise i kvalitetom pokušaj pridobiti pratitelje, a sve to možeš obaviti u ovoj temi:

http://www.hcl.hr/forum/multiplatform-gaming/vasi-videi-iz-igara/

Hvala za link.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Youtube Channel
« Odgovori #14 : 14. Siječanj, 2013., 00:05 »
inače http://www.hcl.hr/forum/multiplatform-gaming/vasi-videi-iz-igara/210/

Neznam zašto bi mi rejđao po kanalu, kao da radim štetu nekakvu lol, gle prihvaćam sva mišljenja ali nije u redu od vas, ipak za omogućiti ovo treba vam dosta vremena.

zato što ti je pristup u kurcu. IPAK, HVALA TI ŠTO SI MI OMOGUĆIO PROHODE IGARA


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9