HCL.HR

Zašto idete na forume?

  • 34 Odgovora
  • 4281 Hitova
Zašto idete na forume?
« : 18. Studeni, 2009., 17:13 »
Ja za sebe stvarno ne znam.  :solidus:
Nemam pojma zašto sam se registriro na prvi forum na koji sam se registriro (mislim da je Gameplay bio).

Zanima me baš.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #1 : 18. Studeni, 2009., 17:25 »
Sviđa mi se ova forma i oblik. MSN i to je ono, rezervirano za pojedince, blogovi mi 90% idu na k, pa više i ne znam za neki oblik net komunikacije s hrpom nepoznatih ljudi kojima se možeš tu i tamo nasmijati, ostati pseudoniman i ne mariti za ikoga. Dođu i odu, u obliku rendom nickova i avatara, brojni i brojni.

Zbog navike, eto zašto. Imam dosta 'pametnijeg' posla, ali stvarno ono, lijenost+navika=ovo.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2009., 17:29 »
navika. a i tu se može dosta toga saznat. al možda najvažniji razlog zašto posjećujem ovaj forum tj. nijedan drugi (osim navike) je taj što se tu mogu dobro nasmijat.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #3 : 18. Studeni, 2009., 17:31 »
nemam pametnijeg posla, pa eto'o, surfujem phoroomima  ;)

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2009., 17:45 »
Da, al ono... zašto ste krenuli po forumima ić?
Mislim, ak ti je dosadno, uvijek imaš filmove, glazbu, izlaske, frendove, rendom hobije, bilošta.  :solidus:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2009., 17:46 »
Zbog navike, eto zašto. Imam dosta 'pametnijeg' posla, ali stvarno ono, lijenost+navika=ovo.

Nažalost, pretvorilo se u ovo.
Uglavnom, nemam pojma, imam namjeru uskoro odjebat većinu stvari vezane uz internetove.
Umjesto da visim na ovim govnastim forumima, mogao bih učiti, izaći van ili pogledat film/pročitat knjigu/preć igru.
Ne znam.

 :wildboy:
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2009., 17:50 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2009., 17:51 »
Zbog navike, eto zašto. Imam dosta 'pametnijeg' posla, ali stvarno ono, lijenost+navika=ovo.

Uglavnom, nemam pojma, imam namjeru uskoro odjebat većinu stvari vezane uz internetove.
Umjesto da visim na ovim govnastim forumima, mogao bih učiti, izaći van ili pogledat film/pročitat knjigu/preć igru.



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #7 : 18. Studeni, 2009., 17:56 »
Da, al ono... zašto ste krenuli po forumima ić?
Mislim, ak ti je dosadno, uvijek imaš filmove, glazbu, izlaske, frendove, rendom hobije, bilošta.  :solidus:

Pa dok surfujem forumima slušam mjuzu, mala mi puši ispod stola, pričam s frendom na mob i taq ;) pozz

*

Zapi

  • Gost
Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #8 : 18. Studeni, 2009., 17:56 »
zašto daješ psu da ti puši kurac?

 :hiha:

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #9 : 18. Studeni, 2009., 17:57 »
Zašto ne ?  :hiha:

Al ono, +1 na abela, blackouta, a i najčešće nemam previše slobodna vremena u komadu da bi nešto započeo i bavio se s time intenzivno par sat. :wildboy: Pa ono, što ću.
A i kad imam, neda mi se, pa samo refrešam stranice, možda bude nešto novo i zanimljivo, slušam muziku i čilam, štajaznam.

Zašto sam krenuo na forume, pa.. ne znam, da pokažem svijetu kako sam samo ja i uvijek ja u pravu i nitko drugi ? :wildboy:
O onome što ne znam se dobije informacija, navikneš se na ljude koji te iste informacije govore pa makar kasnije bile skroz bezvezne tipa "ručo sam ručku na benču" skroz mi je ok to pročitati jer eto, manje više upoznaš te ljude i zanima te što im se dešava. Do određene granice doduše al ae ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #10 : 18. Studeni, 2009., 17:58 »
zašto daješ psu da ti puši kurac?

 :hiha:


Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #11 : 18. Studeni, 2009., 17:59 »
 :D smijeh ";) :ave:"

Ae nemojte offtopičariti, zanima me imaju li interneti smisla ;(

A i moram učiti pa ono, požurite ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #12 : 18. Studeni, 2009., 18:00 »
betmen nemaš rep za to napravit. sori. loše.



nego, idem zato što nemam pametnijeg posla, a i kul ljudi su ovdje više manje.

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #13 : 18. Studeni, 2009., 18:04 »
nasmijat se, srat po nekom i ispuhat se, nabijati e-penis i navika.
i saznat nešto novo. malo popričat o rendom stvarima, aktuelnim i tak. jer tu i tamo se otvori koja kul tema.
štajaznam, ne trošim nešto previše vrimena na ovo. nekoć sam više al ono, sad pogledam kad mi se da pogledat. tj kad sam na kompu.

Odg: Zašto idete na forume?
« Odgovori #14 : 18. Studeni, 2009., 18:08 »
betmen nemaš rep za to napravit. sori. loše.



nego, idem zato što nemam pametnijeg posla, a i kul ljudi su ovdje više manje.

HEJ GRGA KUMOVINO UPALI MSN ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9