HCL.HR

Anketa

Što mislite koji bih po vašem izboru bio najbolji internet provider u Hrvatskoj?

TCom
Iskon
Optima
BNet
Metronet
Amis
H1 Telekom
Globalnet
Nisam siguran

[ANKETA] Najbolji internet provider

  • 15 Odgovora
  • 14703 Hitova
[ANKETA] Najbolji internet provider
« : 30. Studeni, 2012., 16:12 »
?

Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #1 : 30. Studeni, 2012., 21:43 »
Meni je odjednom veća brzina uploada, prije se vrtila na 0.27 a sad je 0.56
Ne znam kako to odjednom.

"Keep that hair short, Clem."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #2 : 01. Prosinac, 2012., 02:26 »
b-net.
Zadovoljan dosta zapravo. Nikad nikakvih kvarova i uvijek stabilna veza.
Download mi je većinom između 20-25, nekad i do 35 potegne, no volio bi veći upload koji je 1.5.

 :ementaler:

Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #3 : 01. Prosinac, 2012., 13:02 »
Ja sam zadovoljan Tcom-om ali su preskupi

« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2012., 19:30 Ivan77Ever »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #4 : 02. Prosinac, 2012., 03:59 »
Ja razmišljam o prebacivanju s T-coma na Iskon. Ima li tko iskustva s njima? Jel brži internet imalo? Kakva je usluga, veza? Informirajte me malo  :ementaler:

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #5 : 27. Prosinac, 2012., 00:17 »
Ja razmišljam o prebacivanju s T-coma na Iskon.
Ako razmišljaš o tome zbog cijene- definitivno se prebaci, Iskon je jeftiniji.
Ovisno o tome gdje živiš, može biti i bolja i kvalitetnija veza od T-coma ako tamo imaju vlastitu infrastrukturu (inače koriste od T-coma).
Ugovor i uključenje ide vrlo brzo, meni 30 dana (pošto je bilo prebacivanje sa jednog na drugog operatera pa se oni dopisuju međusobno),
usluga je dobra, jedino što u mom gradu nemaju svoj centar pa ih moram zvati telefonom, potpisani ugovor slati poštom jer nemam gdje otići osobno.
Neznam za rješavanje kvarova pošto u ovih 6 mjeseci koliko sam kod njih nije bilo ni jednog :thumbs:
Imam veću brzinu i veza ne puca onako često kao kod T-coma, imam i tv kod njih, čista slika bez smetnji, ne prekida, u Trio paketu mjesečno 214 kn, kod T-coma je to bilo 370 kn uz česte probleme i lošu vezu :wildboy:

Česte žalbe T-comu za telefon koje nikad nisu rješene dok je trajala ugovorna obaveza. Tih problema sad nema jer se telefon spaja direktno u ruter, nema splitera.
I evo brzina kod mene, nekad zna biti i malo manja


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #6 : 27. Prosinac, 2012., 03:06 »
ma da, sličan odgovor kako sam već čuo od većine ljudi s kojima sam pričao o tome. U narančastoj sam zoni tako da mi ima smisla prebacivat se, dobit ću sve pogodnosti, al eto već se dva mjeseca "prebacujem" , a nikako da se prebacim. Nez, valjda ću od Siječnja.

Hvala na odgovoru :hug

*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #7 : 01. Siječanj, 2013., 23:08 »
Mislim da je Metronet postavio ljestvicu jako visoko i da ostali nemogu tome prismrdit baš, šteta je samo da su tolko nerašireni pa je dostupnost i dalje najveći problem. Osim toga, čujem dobre reakcije i za Bnet, a ni H1 nije za bacit sa onom svojoj TV varijantom. T-com i dalje pljačka na svemu što nudi.  Za ostale neznam, a i nisam pretjerano u toku sa uslugama providera zadnjih par gofina.
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2013., 23:11 Čux »

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #8 : 26. Siječanj, 2013., 00:19 »
Evo ja sam prije bio na T comu bili su ok ali skupi su

Trenutno sam na Amisu


Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #9 : 19. Ožujak, 2013., 21:41 »
bio na Vip-u i brzina downloada je bila po 18 mbps, a brzina uploada 6.8 mbps i sad prešao na T-Com i evo vidite ne uživam baš u ovoj brzini! nikako ne bih preporučio T-Com MaxADSL !
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #10 : 25. Ožujak, 2013., 07:31 »
Meni je Optima super i brza je. :kava::approve:mrs:

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #11 : 26. Ožujak, 2013., 20:26 »
Ja sam prvo bio na T-comu. Prebacio sam se na Optimu i mišljenja sam da je Opt puno bolji operater. Brža veza za manje para.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #12 : 22. Lipanj, 2013., 09:55 »
Ja sam prvo bio na T-comu. Prebacio sam se na Optimu i mišljenja sam da je Opt puno bolji operater. Brža veza za manje para.

je dok ti ne pocne pucati veza svakih 2 dana pa ih moras zvati ko kreten, t-govno je skuplje malo, ali makar nema tih problema i kor. podrska je nesto bolje, ali optima zadovoljava, metronet nikako jer puca isto stalno, a s bnetom ljud imaju problema oko racuna... :hiha2:

Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #13 : 22. Lipanj, 2013., 09:57 »
Ja sam na BH Telecomu. 10€ 5Mbps

Odg: [ANKETA] Najbolji internet provider
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2014., 23:49 »
Koristim optimu i nisam imao nikakvih problema u zadnje dvije godine. Nisam bio na nijednom drugom operateru pa ne mogu uspoređivati. Ali gledajući Fb stranice operatera ljudi se uglavnom žale na iste stvari tako da bi bilo logično tko nije zadovoljan da jednostavno promijeni operatera i valjda ce s jednim pogoditi. Mislim kako je Iskon trenutno najjeftiniji.
A kome slika šteka na tv uvijek kažem neka se učlane u knjiznicu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9