HCL.HR

Chrome Problem

  • 4 Odgovora
  • 17900 Hitova
*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Chrome Problem
« : 05. Kolovoz, 2017., 18:04 »
Imam problem sa Chromom,znaci skidao sam neke skripte za faks i usput sam nesto pokupio sta mi se zakacilo na chrome i stalno dize one pop up-ove (stranice neke cudne) cak i kada je chrome ugasen,najgore mi je kada mi se desi kada igram izbaci me iz igre i digne neku stranicu ili kada si na youtube primjera kliknes odjednom iskoci 2-3 stranice neam pojma.
Izbrisao kompletno chrome sve datoteke i skrivene i opet nista,ima li ikakv program nesto da to sprijeci.?
Skenirao sam bio PC sa anti-virusom i pobrisao sve viruse al opet nista.  :chair:  :wildboy:
Neka pomoc nesto pls?

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Chrome Problem
« Odgovori #1 : 05. Kolovoz, 2017., 19:18 »
Jel ti išta izbacivalo dok ti je bio izbrisan chrome?

Kako god, probaj ovo uraditi u chromeu:
Klikni gore na 3 točkice u gornjem desnom kutu --> Postavke --> skrolaj dole i klikni napredno --> Brisanje podataka o pregledavanju --> Izbriši iz "POČETKA" te prve 4 stvari što su ti štrihirane od strane chromea (pregledavanja, preuzimanja, predmemoriane slike i datoteke, kolačići).

Ako ćeš i ostale stvari brisati (te što nisu označene), pročitaj šta ti ispod piše da se ne bi zezno za nešto. Poslije toga će ti se neke stranice sporije učitavati na prvoj posjeti jer dok se preuzmu skripte i kolačiči i to...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Chrome Problem
« Odgovori #2 : 05. Kolovoz, 2017., 19:51 »
HitmanPRO napravi scan i sredit ćeš to dosta brzo.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Chrome Problem
« Odgovori #3 : 07. Kolovoz, 2017., 18:39 »
Sve probao na kraju doveo samo do jednog pop upa, neke stranice sta mi dize zivce znaci igras ona se upali (preko chroma) izbaci me iz igre.
Ne znam kako da je maknem.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Chrome Problem
« Odgovori #4 : 07. Kolovoz, 2017., 18:43 »
Probaj ruse za počistiti (Dr. Web Cure It) i nakon toga CCleaner. I naravno restart chromea.
Znači ako imaš acc od gmaila i ako si gore desno (pokraj minimise) ulogiran onda ne moraš raditi backup postavki nego će on sve bookmarke i druga sranja povući kada se ulogiraš.


Nakon ova 2 programa uzmi RevoUninstall i makni Chrome s naprednom funkcijom (advanced) i izbrišeš i registry i sve zaostale foldere i podatke koje obični uninstall nemože počistiti.


Restart, ponovno skidanje Chrome-a i to je to.


Isto tako vidi je li problem samo na Chrome-u ili i na IE ili Edge ili Firefox.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9