HCL.HR

Dujine muke s internetovima :(

  • 9 Odgovora
  • 3090 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Dujine muke s internetovima :(
« : 01. Listopad, 2009., 22:53 »
Daklem ovaj.
Ja nemam živaca ni volje više stvarno, ubilo me u pojam :(


Već par tjedana me jebao internet, malo radi, malo ne radi, na kraju konstantno počeo izbacivat "network cable unplugged". Nakon savjetovanja s više ljudi, ujedno i s tehničarima te koma, pretpostavih da je do mrežne, s obzirom da ruter korektno radi (laptop se spaja normalno wajrlesom, samo žično spajanje jebe).

Kupio danas novu mrežnu, ugradili je momci, instalirani drajveri, sve. Sretan ko pedofil u dječjem vrtiću "Sunčica", palim pc, idem se spojit... ALI NE!

Nema više anplagd network kejbl errora, al javi mi limited konekšn. Repairam ga nekako, kao, piše da je connected, ne ide i dalje.

Dakle, windozi javljaju da je normalno connected, ali ja ne mogu ništa otvorit. I da, LAN lampica na ruteru mi blinka ko luda. Svi firewallovi i pizdarije su isključeni.

Nazvah t-com, imali su kul savjet
- instalirajte nove drajvere od mrežne
"instalirani su prije 20minuta"
- reinstalirajte ih, do toga je sigurno, nema šta bit!


tužno je ša sam toliko očajan da sam to čak i probao :(

Ima li tko kakvog iskustva ili savjete, pokušat ću sve, spreman sam i gol trčat oko kvarta vičući starozavjetne indijske pizdarije, ako postoji šansa da će mi internetovi proradit.

Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #1 : 01. Listopad, 2009., 23:53 »
jesi proba zaminit utp kabel?

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #2 : 02. Listopad, 2009., 09:47 »
To je onaj s kojim spajam ruter sa pcom?
Nisam, jedino je to i meni palo još na pamet, baš mislim sad ić novi kupit. Al izgubia sam nadu više, imam osjećaj da neće ni to pomoć :(

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #3 : 02. Listopad, 2009., 10:24 »
jej, nevalja :(

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #4 : 02. Listopad, 2009., 10:36 »
kod mene je normalno da mi je u local area limited connection i da mi LAN lampica blinka ko luda na ruteru. trebao si probat sam lap žičano spojit da vidiš jel će ti radit, a ne novu mrežnu uzimati, iako se meni ovo čini da ti je nešt na ruteru riknilo kad kabel uštekaš

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #5 : 02. Listopad, 2009., 11:02 »
na novoj mrežnoj LAN lampica blinka ko luda i povremeno je limited konekšn. na staroj konekšna uopće nije bilo kao.
ne znam, laptop i dalje normalno hvata wajrles signal od tog rutera, a žičano goli penis.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #6 : 02. Listopad, 2009., 11:42 »
meni je to oduvijek bilo i na starom i na novom kompu što se tiče konekšna, neznam, probaj posudit ruter od nekog da vidiš jel pc il baš ruter problem

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #7 : 02. Listopad, 2009., 15:20 »
na novoj mrežnoj LAN lampica blinka ko luda i povremeno je limited konekšn. na staroj konekšna uopće nije bilo kao.
ne znam, laptop i dalje normalno hvata wajrles signal od tog rutera, a žičano goli penis.

Ček, sam dobro skužio da se ni laptop ne može žičano spojit na ruter? ak je tak, traži novi ruter.

Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #8 : 02. Listopad, 2009., 16:05 »
+1 ak je to.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Dujine muke s internetovima :(
« Odgovori #9 : 07. Listopad, 2009., 22:38 »
Eda, okej je ovo, došao simpatičan tehničar iz tcoma i zamijenio ruter. Sad lete internetovi <3

ide lock.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9