HCL.HR

Ekstenzije vašeg browsera

  • 6 Odgovora
  • 2839 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Ekstenzije vašeg browsera
« : 16. Veljača, 2012., 15:34 »
Svi imamo barem pokoju ekstenziju u browseru, podijelite s nama koje imate, preporučite itd.

Google Chrome koristim:

Click&Clean - jednostavan alatčić koji briše svu vašu povijest, omražene cookije i URL-ove koje ste ikad napisali. Koristan ako roditelji pregledavaju vaš browser, ili ako vam je neki kvar na njemu.

Edit This Cookie - jednostavan cookie manager u kojem možete raditi štogod poželite sa svojim keksićima

Fast YouTube Search - jednim klikom pojavljuje se search tab u kojem napišete ime videa kojeg želite gledati na YT-u, a zatim stranica otvori sve rezultate

FB Dislike - neki frendovi vam jednostavno idu na živce, vrijeme je da im nešto i dislajkate

FB Photo Zoom - prolaskom miša preko neke slike na FB-u potonja se povećava, što vam skraćuje vrijeme za jedan klik na sliku #noob #hardkor

KickAss - aktivnu stranicu pretvara u Asteroid mapu; pucajte trokutićem po 9gagu!

Sports Scoreboard - idealno rješenje za sportske fanatike, pratite rezultate MLB, NFL, NHL, NBA, nogometne, teniske i NCAA lige!

Stylish - zgodan programčić koji od popularnijih web-stranica stvara modne gurue

Super Mario - brkati vodoinstalater se može igrati i iz browsera

Tab Menu - alat za upravljanje tabovima

Troll Emoticons - meme likovi u obliku smajlija

Video History for YouTube - ako kojim slučajem ne lajkate "Povijest gledanja" na YT-u, ovo će vam dobro doći

Webpage Screenshot - uslikava web stranicu koju trenutno pregledavate

:}}}}}
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Ekstenzije vašeg browsera
« Odgovori #1 : 16. Veljača, 2012., 15:42 »
chrome

adblock - neophodno. tko nezna što je ni ne treba mu.
DivX Plus Web Player HTML5 - za stream.
Downloads Button - dobro dođe jer taman tako nešto fali chromu.
Lyrics for Google Chrome - mislim da je namjena jasna.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ekstenzije vašeg browsera
« Odgovori #2 : 16. Veljača, 2012., 16:16 »
firefox:

adblock plus
download statusbar
FastestFox - briljantno nešto, preporučam
ReloadEvery
UserAgentSwitcher

iam osjećaj da je ovo tisućiti moj odgovor na ovakvu temu. na ovom forumu.

 :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Ekstenzije vašeg browsera
« Odgovori #3 : 16. Veljača, 2012., 16:47 »
Chromium:

Google Mail Checker
Google Translate
Speed Dial
Unfriend Finder

Nikad nisam nešto posebno volio imati te ekstenzije. :/

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Ekstenzije vašeg browsera
« Odgovori #4 : 16. Veljača, 2012., 17:05 »
Adblock Plusovako nešto treba i za TV smislit
BookmarkMenu Hiderkoristim ga za skrivanje stavki u bookmark meniju koje se estetski ne uklapaju u izgled koji sam ja zamislio
Download Manager Tweakdefaultni Firefoxov download manager je ružni mali prozor, ovaj dodatak ga stavlja unutar novog taba, a ima i nekoliko zgodnih opcija
Ghosteryspriječava razne interneske botove da me prate dok surfam uokolo
Image Toolbarovo na kratki hover preko slike daje download button koji omogučava skidanje slike jednim klikom
Link Location Barprebacuje preview linka na koji ciljamo sa dna ekrana na desnu stranu adresne trake
Menu Editorkoristim ga za uklanjanje stavki koje ne koristim iz kontekstnog menija (desni klik na bilo što)
Open bookmarks in new tabotvara zabilješke u novom tabu umjesto u trenutno aktivnome
Rehost imageprebacivanje slika sa drugih izvora na imageshack ili imgur u dva klika
SmoothWheel (AMO)glatko skrolanje koje omogučava neprekinuto čitanje
Stylishkoristim ga večinom za popravljanje nekih estetskih sitnica u browseru i u nekim web stranicama koje često koristim
Unsorted Bookmarks Folder Menu   dodaje Neposložene zabilješke u bookmarks meni u koji po defaultu ide svaka stranica na kojoj kliknem na zvjezdicu
WebMail Notifiersluži da me zvukom obavjesti kada dobijem novi mail na bilo kojem od mojih mail računa te me jednim klikom vodi na taj račun


Lista styleova koje trenutno koristim, neke sam dodatno modificirao ili iskombinirao iz više različitih


Google reader imam uvijek otvoren u obliku app kartice, ovo je po meni najjednostavniji način dobivanja informacija/vijesti koje me zanimaju


Gmail račun na koji dobivam obavjesti o temama koje pratim na forumima također držim kao app karticu, ikona prikazuje broj novih poruka


Modificirani bookmarks meni koji je organiziran tako da uvijek znam gdje mi je što


Tu su još i sitnije modifikacije "ispod haube" u koje neću ulaziti.
Na konfiguraciji na kojoj se trenutno nalazim nisam osjetio nikakav pad performansi browsera koji bi bio očekivan sa ovolikom količinom raznih tweakova.
Prilično sam velika picajzla po pitanju estetike i funkcionalnosti stvari koje svakodnevno koristim i ovaj setup koji trenutno imam je rezultat promjena
koje sam imao potrebu napraviti s vremena na vrijeme.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Ekstenzije vašeg browsera
« Odgovori #5 : 16. Veljača, 2012., 17:47 »
Na firefoxu EHTip i ništa više!  :D Inače taj Addon prevodi riječ iznad koje dođete mišem. :)
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Ekstenzije vašeg browsera
« Odgovori #6 : 21. Veljača, 2012., 11:53 »
živila ova tema  :piva:
"Your heart... its incessant drumming disgusts me. I will silence it, as I did my own."  - Lich King

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9