HCL.HR

Internet povremeno umire

  • 5 Odgovora
  • 2318 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Internet povremeno umire
« : 23. Rujan, 2010., 09:08 »
Sam od sebe. Dogodilo se 2-3 puta. SInoć također.

Jutros povadio sve kablove, prespojio, isključio kutiju, sačekao malo pa pospajao natrag. Sad radi ALI DO KAD!!1

Mislim očito je 'samo' do neznam čega, al ono...je se može modem pregrijati možda il nešto? Jer stalno je upaljen, nisam ga gasio otkad sam ga uzeo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Internet povremeno umire
« Odgovori #1 : 23. Rujan, 2010., 09:16 »
Ne može se pregrijati. Ako ti je padao pretvarač i ako imalo zuji kad je ukopčan u struju sam, znači nije spojen na router, daje nestabilan napon i pitanje je vremena kad će crći. Došao čovjek iz T-coma i metnuo mi novog thompsona. Prijavio u nedjelju podne, došli u nedjelju u 14 sati. Carski  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Internet povremeno umire
« Odgovori #2 : 25. Rujan, 2010., 00:54 »
Da li ti se ponovno uključi nakon par sekundi u "mrtvilu" ?
Umrežen si s nekime? (wlan)
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Internet povremeno umire
« Odgovori #3 : 25. Rujan, 2010., 01:07 »
Pa da, ali to se dogodi rijetko ful, tipa dvaput mjesečno. Ovo neki dan mi je baš baš umro na cijelu noć, ujutro sam onda vadio kabele, isključivao blabla sad sve štima.
Ja sam spojen žicom, cimer preko wirelessa. Ne znam još uvijek do čega je točno bilo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Internet povremeno umire
« Odgovori #4 : 25. Rujan, 2010., 16:54 »
Ista stvar i meni. Ima čak i topic negdje. Ako ti prozuji ispravljač, zovi operatera


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Internet povremeno umire
« Odgovori #5 : 26. Rujan, 2010., 19:23 »
nazovi providera i lijepo reci da ti puca stalno veza i pitaj jel to do njih. Ako je pitaj do kad će trajat i zašto, ako nije reci neka dođu provjerit da ti nije njihov router na samrti. Meni čim tak neš pukne veza odmah zovem Bnet, tak da sam lijepo siguran u čem je problem, a ne da prespajam kablove, resetiram modem i router i prčkam a kod njih je kvar
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9