HCL.HR

Kako aktivirati HBO On Demand?

  • 10 Odgovora
  • 15356 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Kako aktivirati HBO On Demand?
« : 25. Rujan, 2013., 18:08 »
Malo cudna tema, nadam se da je okej podforum jer ovo bas nigdje drugdje ne spada, ali, kako se aktivira na Max TV-u HBO OD? Zvala je zena iz t.coma prije desetak dana i rekla je da ce to aktivirati i dodati 20 kuna na racun, odnosno povisit mjesecnu cijenu za 20 kuna, i da ce biti aktivirano max 24 sata od poziva. Eh, sad je vec proslo preko tjedan dana, i vjerujem da je aktivirano, ali - ne znam to upaliti. Posto sam radio novi krov na kuci i dizao kat, radnici su slucajno prerezali kablove od interneta pa oko 5-6 dana nisam imao net, telefon i MaxTV. Danas kad je to sve popravljeno, zanima me kako da pristupim toj videoteci? Trazio sam pod klasicnom MaxTV videotekom ali nisam nista nasao, i googlao sam pa opet nista. Hvala na svakoj pomoci.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #1 : 25. Rujan, 2013., 18:24 »
Oni bi te trebali obavijestiti.Vjerujem da znaš sa su svi filmovi besplatni.Najbolje je da ih nazoveš i pitaš.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #2 : 25. Rujan, 2013., 18:47 »
Znam sve o tome, samo ne znam kako se pristupa tome.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #3 : 27. Rujan, 2013., 21:16 »
Treba ih nazvat i pitati jesu li uopće aktivirali ako, jesu pitaj ih kako se aktivira.
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2013., 21:09 manjamax »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #4 : 28. Rujan, 2013., 13:04 »
Jesu, otkrio sam jos prije 2 dana ali sam zaboravio odgovoriti, ide se pod videoteka > kategorije > HBO OD
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #5 : 29. Rujan, 2013., 22:30 »
Super...Uživaj. :piva:

*

Komba

  • *
  • 13
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #6 : 07. Prosinac, 2013., 18:43 »
Ej, jel mo mozes malo opisat taj HBO OD, zanima me ponuda filmova i serija kakva je i sta je uvijet da to ukljucim? jel moram imat jos neki HBO paket.

hvala

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #7 : 07. Prosinac, 2013., 21:09 »
To ti je besplatna videoteka.Svi filmovi su besplatni,a većinom su odlični.Na njemu imaš samo HBO serije,kao Igra Prijestolja.Sada koji paket trebaš imati,to ti ovisi od Providera.

*

Komba

  • *
  • 13
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #8 : 08. Prosinac, 2013., 12:20 »
Imam max tv, i znam da moji doma 1-2 puta mjesecno iznajme film, pa sam mislio da mozda uzet to za 25kn mjesecno pa imamo i nesto serija(HBO su dobre) i te filmove za gledat. Daj mi samo reci jesu li serije od prve sezone pa na dalje ili svaki mjesec promjene nesto?

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #9 : 08. Prosinac, 2013., 15:03 »
Većina serija budu od 1.Sezone.Sretno. :thumbs:

*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: Kako aktivirati HBO On Demand?
« Odgovori #10 : 20. Prosinac, 2013., 20:21 »
Ja sam uz HBO On Demand dobio i FLET NET :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9