HCL.HR

Kojeg operatera koristite?

  • 6 Odgovora
  • 37628 Hitova
*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Kojeg operatera koristite?
« : 09. Studeni, 2016., 22:14 »
Jučer mi je istekao ugovor sa T-Comom i sad razmišljam isplati li se mjenjati operatera.
T-Com mi se čini pomalo preskup i planirao bih prijeći na Optimu.
Kako ste vi zadovoljni svojim operaterom i koja vam je brzina interneta?
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Kojeg operatera koristite?
« Odgovori #1 : 09. Studeni, 2016., 23:04 »
Ja sam prošao T-HT, Iskon, Optimu, Amis i sada sam na Bnetu gdje sam najsretniji i najzadovoljniji i imam najveću brzinu :D


Kao  što si i sam rekao T-HT je preskup osim ako se ne radi o čistoj optici.
U Iskonu mi je stalno pucala veza (par puta dnevno) i stalno sam zbog toga gubio u online igrama i još su mi tvrdili da mi drugi operateri ne mogu dati veću brzinu od njihovih 7 Mb/s što je ispala čista laž.
U Optimi je bilo OK, ali mi je isto pucala veza i brzine im nisu neke.
U Amisu sam čak testno (među prvima) dobio VDSL2 i brzinu od 30-ak Mb/s i 8Mb/s uploada, ali su im svi NAT portovi zatvoreni i strict te nisam mogao hostati MP igre ili se spojiti s drugom ekipom koja ima sličnu situaciju. Stvar radi jedino ako si u DMZu što je meni osobno neprihvatljivo.
Znači otvoriš portove na svom routeru, ali već slijedeći router na koji se tvoj router spaja ima zatvorene sve te portove i možeš se slikat.


Na kraju sam sada na Bnetu i imam za 169kn mjesečno brzinu od 116/16 Mb/s i jako sam zadovoljan. Nema potrebe ni za većim port forwardingom jer in UPnP normalno funkcionira! Jedina mana je što se svakih 7 dana router sam od sebe zblesira prilikom mijenjanja IPa i onda ga moram ručno resetirat, odnosno isključit i ponovno uključit, ali sam si to namjestio nejdljeom ujutro prije nego li palim računalo pa sam već navikao i nemam nekih većih problema.


Nadam se da sam ti pomogao :)

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Kojeg operatera koristite?
« Odgovori #2 : 10. Studeni, 2016., 11:53 »
B-net sam i ja mislio,međutim nije dostupan na mojoj lokaciji...
Na kraju sam produžio ugovor sa T-Comom jer mi ostali iz susjedstva govore kako im Optima često puca,a ostali telekomi mi nažalost nisu dostupni.
Za 251 kn mjesečno (što će normalno narasti na 270 kn) imam neograničene pozive u fiksnoj mreži putem telefona i internet od 50/6 Mb/s
što mi je i prihvatljivo,pogotovo za moje područje gdje je prosječna brzina interneta 10/1 MB/s.Istu stvar sam mogao dobiti u Optimi za 40 kn manje,tako da radije
ću dati i 100 kuna više za stabilnu vezu nego da uštedim četiri bureka mjesečno,a izgubim živce u svakoj MP igri.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Kojeg operatera koristite?
« Odgovori #3 : 18. Siječanj, 2017., 08:42 »
mucim iste muke s tim t-comom. na zalost koristim t-com jer mi bnet nije dostupan u kvartu..svi ostali operateri mi se cine dosta nestabilni i skupi

*

Leegollix

  • n00b
  • 1
Odg: Kojeg operatera koristite?
« Odgovori #4 : 28. Siječanj, 2017., 13:12 »
Briši post, promjenio operatera :faca:
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2017., 17:22 Leegollix »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kojeg operatera koristite?
« Odgovori #5 : 23. Veljača, 2017., 16:53 »
Potpisao ugovor s T-comom.
Zadovoljan sam. Plaćam 219,00 HRK za trio paket (net 100 down/20 upload), umjesto Bnetovih (50 down/10 upload) za 330,00 HRK.
Stari moj uzeo Xperiu XO i meni ide PS4 PRO za samo 164,00 mjesečno na 24 mjeseca.

Na kraju ispada da PS4 PRO na tom računu iznosi 50,00 HRK mjesečno.  :ave: :ave: :ave:

Odg: Kojeg operatera koristite?
« Odgovori #6 : 23. Veljača, 2017., 18:31 »
Sad možeš s nama perjati Plejku  :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9