HCL.HR

Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..

  • 10 Odgovora
  • 4159 Hitova
*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« : 23. Studeni, 2009., 15:46 »
1.Dakle zanima me kak i gdi napraviti svoj forum,ništ prevelkog,samo nešt osnovno.. :geek:

2.Dal ima ko kakvu adresu gdi bi je mogla stavit besplatno,nekog free hosta,znam da ima na googlu svašta,al zanimaju me vaše preporuke  :hug

3.Dal bi tu svoju stranicu mogla stavit na net kad bi našla free hosta,al joj staviti nešt kao da se stranica gradi kad bi je neko došao pogledati,al opet da je ja mogu uređivati na netu.. :solidus:
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

*

konoko1

  • *
  • 44
  • just be...
    • no friendly fire
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #1 : 23. Studeni, 2009., 16:06 »
evo odi na link od mog klana,pa vidi kako izgleda.Uz free hosting sam dobi skoro gotovu stranicu na kojoj imas forum,news tj, sta si izaberes prilikom kreiranja stranice kao na vecini takvih ponuda http://nofriendlyfire.ucoz.com/
just be...

*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #2 : 23. Studeni, 2009., 16:11 »
hvala :thumbs:to sam imala i ja,al meni bi trebala stranica kaj bi u imenu imala recimo anila.com
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #3 : 23. Studeni, 2009., 16:16 »
Postoji Forumer, s kojim možeš napraviti svoj forum u samo par klikova.
A stranicu (ako nije prevelika) moš hostat na Freetziju.

Zapravo preko freetzija moš stavljat i PHPBB forume, Wordpress i slično, al to nisam probavo.

Ne znam, probaj pa vidi jel to ono što ti treba.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #4 : 23. Studeni, 2009., 17:15 »
al meni bi trebala stranica kaj bi u imenu imala recimo anila.com
Onda ćeš morat kupit svoju domenu za 60-ak kuna. 000webhost je najbolji što se tiče besplatnih hostinga, dobiješ i svoju poddomenu tipa anila.hostzi.com. Ako misliš dodavat vijesti onda instaliraj WordPress.

Ali ono...s razlogom postoje ljudi koji se školuju za web developere, nije to dva klika i gotovo. Ako imaš nekog frenda/frendicu koji se kuži u to pitaj ga da ti on napravi pa nek ti samo poslije pokaže kako se dodaju vijesti.

3.Dal bi tu svoju stranicu mogla stavit na net kad bi našla free hosta,al joj staviti nešt kao da se stranica gradi kad bi je neko došao pogledati,al opet da je ja mogu uređivati na netu.. :solidus:
Jedva sam uspio dešifrirat ovo. Nemaš potrebe za tim "u izradi" jer ti sajt vjerovatno neće bit posjećen uopće dok ga ne završiš. Kad ga završiš onda ga počneš promovirat.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #5 : 23. Studeni, 2009., 19:12 »
hvala  :piva:

stranica bude statička,tak da se nebude stavljal gore nikakav sadržaj,a forum budem napravila na forumeru
a di se može kupit ta domena?
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #7 : 23. Studeni, 2009., 22:25 »
Previše. :(

Evo kod infoit-a je 70kn.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #8 : 25. Studeni, 2009., 15:38 »
imam još jedno pitanje,imam stranicu na ovom hostu kaj ste mi preporučili samo me zanima kak da stavim da mi prikazuje slova ć.č.ž itd.,to se neka treba naredba napisatu u html-u ili..
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #9 : 27. Studeni, 2009., 16:48 »
Unutar <head> taga stavi:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Znači ovako nešto....

<head>
<title>Ime stranice</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
</head>
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Lilo

  • **
  • 153
  • Nerdvana, state of total geekdom..
Odg: Par pitanja u vezi izgradnje web stranice..
« Odgovori #10 : 27. Studeni, 2009., 20:17 »
e hvala  :thumbs: :ave:
IT Crowd - Have You Tried Turning It Off And On Again?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9