HCL.HR

PayPal kako nabaviti?

  • 8 Odgovora
  • 3482 Hitova
PayPal kako nabaviti?
« : 05. Studeni, 2014., 17:49 »
Piše u naslovu, šta mi sve treba kako bih nabavio PayPal karticu da bi zarađivao ?

Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #1 : 05. Studeni, 2014., 23:09 »
PayPal nije kartica, nego servis elektroničkog plaćanja. Da bi otvorio account na PayPalu, trebaš se jednostavno registrirati, te povezati svoju kreditnu karticu. Listu podržanih kartica možeš pogledati na službenim stranicama PayPala. Ako te zanima detaljno upustvo, javi se pa ti objasnim.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #2 : 05. Studeni, 2014., 23:48 »
Mislim da je ključna riječ u ovom pitanju "Zarađivao" :mrgreen:

PayPal, kao što je navedeno, je sustav za plaćanje. Nije to neki site di se novac čarobno okreće nekim referalsima, clickanjem i ispunjavanjem anketa.
Ako ti treba online način preko kojeg možeš naplatiti nešto s čim se baviš (npr. freelance development je odličan primjer) - onda je paypal odlično rješenje.

Ako si nasjeo na nečiji tekst o "online zaradi" - odma odustani jer je sve prodavanje magle i porez na budale. Jedini referalsi na kojima možeš ekšuli zaraditi su amazon i ebay, al za takve stvari ti treba osobni site sa recimo nekakvim reviewima koje ćeš sam pisati i naravno, ono najbitnije, posjetitelji koji će te uopće pronaći na internetu u beskonačnom moru takvih stranica i onda još nešto i kupit preko tebe.

Imam kolegu koji se s tim bavi i vidim koliko truda, znanja i vremena ulaže u par takvih stranica i kakvu mizernu siću dobije na kraju za to. Tipa 100-300$ za svakodnevnih 4-5h posla, ako mu se posreći. S time da je dečko majstor kad je SEO u pitanju.

Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #3 : 06. Studeni, 2014., 18:12 »
Upravo sam pričao sa rođakom on će mi sredit sve što mi treba za to, kontao sam da počnem da zarađujem putem fliiby-a jer sam čuo da se može zaradit, fotgoraf pa mi je to usput. TAkođer imam youtube kanal koji tu i tamo objavim nešto, u prosjeku svaki 2 dan ide nešto ili čak svaki dan, zavisi kad imam vremena, da li mogu još kako?

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #4 : 06. Studeni, 2014., 19:37 »
ako sam dobro skužio, to je servis koji isplaćuje po viewu... i nakon 10sec google pretrage sam našo da se radi o servisu koji isplačuje tek nakon što "zaradiš" 500$. Za toliku zaradu ti treba cca nešto više od 500,000 unique viewa. Pa ti sad računaj možeš li generirati toliki promet sam sebi.

Ako se već baviš nečim kao hobijem - pa rađe to unovči direktno. Kažeš da si fotograf? Slikaj ljudima događaje i evente za siću neku ALI obavezno napomeni razinu profesionalnosti. Ako nisi profi fotograf - sva ekipa koja živi od toga (ovi koji slikaju vjenčanja npr) će popizditi jer im rušiš cijenu bez veze ;)

Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #5 : 06. Studeni, 2014., 19:51 »
ako sam dobro skužio, to je servis koji isplaćuje po viewu... i nakon 10sec google pretrage sam našo da se radi o servisu koji isplačuje tek nakon što "zaradiš" 500$. Za toliku zaradu ti treba cca nešto više od 500,000 unique viewa. Pa ti sad računaj možeš li generirati toliki promet sam sebi.

Ako se već baviš nečim kao hobijem - pa rađe to unovči direktno. Kažeš da si fotograf? Slikaj ljudima događaje i evente za siću neku ALI obavezno napomeni razinu profesionalnosti. Ako nisi profi fotograf - sva ekipa koja živi od toga (ovi koji slikaju vjenčanja npr) će popizditi jer im rušiš cijenu bez veze ;)
nije tolika žurba da se zaradi preko viewa polako, ali sigurno :)
Jesam fotograf, i što se toga tiče, svi hoće da se slikaju a da ne plate, a to se ne isplati ne meni vec bilo kojem fotografu. Fudjet cu u skorije vrijeme sta mogu i ostalo.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #6 : 06. Studeni, 2014., 22:56 »
hehe, sve znam... freelancam web dizajn/development inače i svima kad nešto spomeneš je to "samo ti nešto dva klika, lako je to tebi". Nedo bog tražiti satnicu da ti plate.

Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #7 : 19. Prosinac, 2014., 21:04 »
Jel mogu kupivati preko ebaya sa paysafcardom?

Odg: PayPal kako nabaviti?
« Odgovori #8 : 19. Prosinac, 2014., 22:54 »
Ne.
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9