HCL.HR

Paypal pitanje

  • 7 Odgovora
  • 3398 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Paypal pitanje
« : 18. Siječanj, 2013., 20:33 »
Uglavnom, odkad sam napravio paypal racun, linkao karticu i sve to, pise da imam 1.95 USD, i kad ja uplatim neke novce na racun svejedno pise da imam 1.95 USD, a kupovao sam nesto u vrijednosti od 20-ak eura. Uglavnom, ja kad uplatim te novce imam na racunu, samo mi ne pise koliko, mogu ih potrositi i sve samo sto uvijek pise da imam 1.95 dolara. :solidus: Svaka pomoc puno znaci, hvala puno :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #1 : 18. Siječanj, 2013., 20:45 »
Novac na kartici nije novac na paypalu niti to može postati. Ako imaš 500 na kartici imat ćeš 0 na paypalu. Ako primiš 100 na paypal imat ćeš 500 na kartici i 100 na paypalu dok ne prebaciš to na karticu (onda ćeš imat 600 na kartici i 0 na paypalu). Kad plaćaš skida se direktno s kartice, možeš imat 0.0 na paypalu.

Eto valjda ti je jasnije.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #2 : 18. Siječanj, 2013., 22:12 »
ma sve je meni to jasno, ali, kao kad si rekao ovo imas 500 na kartici u 100 na paypalu, ja imam tih "100" na paypalu, ali mi svejedno prikazuje 1.95 dolara...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #3 : 18. Siječanj, 2013., 22:15 »
Nema smisla to što pričaš.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #4 : 18. Siječanj, 2013., 22:28 »
da, paypal ti je posrednik, on ti je samo spona između tvoje kartice i trgovine, znači ti ne možeš uplatiti na paypal, samo možeš uplatiti toj trgovini

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #5 : 19. Siječanj, 2013., 09:18 »
lol onda sam ja nesto krivo pokopcao. :fpalm: ali uglavnom, zasto mi uvijek pise da imam 1.95 dolara pod balance?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #6 : 19. Siječanj, 2013., 10:43 »
Jel ti ozbiljno dramatiziraš oko 10 kuna? Početkom idućeg mjeseca će ti doći bez naknade na račun, gore ti stoji zato što je to onaj iznos koji služi kao provjera paypal accounta, odnosno veze između njega i tvoje kartice


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Paypal pitanje
« Odgovori #7 : 19. Siječanj, 2013., 14:21 »
ma zaboravite moze lock i hvala svejedno
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9