HCL.HR

Problem oko interneta

  • 4 Odgovora
  • 4492 Hitova
*

DreaMzZ

  • *
  • 25
  • We march to death or victory, but we go forward!
Problem oko interneta
« : 14. Kolovoz, 2015., 12:33 »
Pozdrav, jucer sam poboljsao internet na TO2 | 10 mb/s (optima) prije sam imao 02 | 4mbs, i nakon 1-2 sata mi "crkne" konekcija, ne ucitava mi stranice, na modemu sve svijetli, a na primjer TS3 radi normalno (ako je vec ukljucen), onda moram restartat ruter i sve normalno radi... Ovo mi baci kada "crkne" veza dok pokusavam ucitat neku stranicu : Click ((nije do vatrozida))
Success is not the key to happiness, happiness is the key to success. If you love what you're doing you will be successful. -Stipe Miocic

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem oko interneta
« Odgovori #1 : 14. Kolovoz, 2015., 13:52 »
Jesi dobio i novi router ili si ostao pri starom?
Imaš li postavlenu statičnu lokalnu IP adresu ili ti je sve na automatskim postavkama?

Odi na Network and sharing center > izaberi ethernet > properties > Internet protocol version 4 (TCP4) i vidi kada klikneš na njega 2 puta je li podešeno na automatske postavke ili su adrese ispunjene ručno?
Uz to javi se i Optimi neka i oni provjere u čemu je stvar.

*

DreaMzZ

  • *
  • 25
  • We march to death or victory, but we go forward!
Odg: Problem oko interneta
« Odgovori #2 : 14. Kolovoz, 2015., 14:35 »
Stari ruter, stari kablovi,

Prije nego sto si mi odgovorio sam napravio sto je ovaj lik rekao na http://www.bleepingcomputer.com/ : Click (tu sam stavio rucno) I sve je normalno radilo neko duze vrijeme i onda opet isto...

A ovdje na Ethernet mi je automatski : Click
Eh da koristim windows 8.1

Pokusacu jos nesto pronaci, pa cu tek onda zvati optimu...
Success is not the key to happiness, happiness is the key to success. If you love what you're doing you will be successful. -Stipe Miocic

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem oko interneta
« Odgovori #3 : 14. Kolovoz, 2015., 14:42 »
Pa najlakše ti je prvo nazvati optimu... :fpalm:

I nemoj raditi na 2 strane. Ne mogu ti 2 ili 3 osobe odjednom pomagati. Ponekada je dobro podesiti ručne postavke i statičnu IP adresu.
S druge strane jesi li probao najjednostavnije riješenje - promijeniti LAN port? Samo ga stavi u 2 ili 3. Moguće je da je i do porta.

*

DreaMzZ

  • *
  • 25
  • We march to death or victory, but we go forward!
Odg: Problem oko interneta
« Odgovori #4 : 14. Kolovoz, 2015., 17:05 »
Imam 2 porta,oba zauzeta...
Success is not the key to happiness, happiness is the key to success. If you love what you're doing you will be successful. -Stipe Miocic

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9