HCL.HR

Problem sa wi-fi konekcijom dok igram

  • 9 Odgovora
  • 15227 Hitova
Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« : 06. Siječanj, 2016., 13:57 »
Pozdrav ljudi, evo zadnjih dva tjedna imam ozbiljan problem. Dakle dok igram Dotu, CS:GO, WoW ili Diablo internet jednostavno pukne (wi - fi) na ikoni kraj sata bude crveni x i jedini nacin da se spojim je da restariram laptop. drugi laptop i mobitel rade normalno i stalno su spojeni na isti taj wi - fi. probao sam sa brisanjem igrica i ponovnim instaliranjem->nista, probao sam restartirat modem->nista, trazim na internetu rijesenja i opet nista, ocistio sam lap od virusa i opet nista. ako neko ima rijesenje bio bih jako zahvalan.
hvala

Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #1 : 06. Siječanj, 2016., 14:30 »
Vjerovatno imaš neki virus koji ti se igra sa wifi konekcijom i postavkama

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #2 : 06. Siječanj, 2016., 14:39 »
Igre se nikada, ali nikada ne igraju preko wifi-a osim ako router nije u sobi i nema zidova koji dijeli komp i router.
Vjerojatno se gubi konekcija ili je stvar do drivera.
Možeš probati reinstalirati drivere za svoju WLAN karticu.


*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #3 : 11. Siječanj, 2016., 12:35 »
Igram preko wifi-a vec godinama. Crveni X na konekciji znaci da ti adapter ne radi, dakle nije stvar routera ili mreze, pogotov ako su drugi uredaju spojeni na isti nacin na istu mrezu. Iz nekog razloga PC ti diskonekta WLAN koji vjv spajas preko USB-a u PC. Probaj reinstalirat driver za navedeni uredaj, neki su reportali da im se to dogada radi nekih mutavih postavki napajanja kao power saver gasi ili onemogucava uredaj sto mozes slozi u win power optionsima pod advanced.

@HRV4TIN4

ajde molim te bez takvih solucija, nije pitanje spajanja kablom uvijek pitanje volje ili zelje, ovisi o mogucnostima. Prije bi igrao preko wifia nego bezicnog misa ili tipkovnice, samo setup treba bit kvalitetan.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #4 : 11. Siječanj, 2016., 13:02 »
@HRV4TIN4

ajde molim te bez takvih solucija, nije pitanje spajanja kablom uvijek pitanje volje ili zelje, ovisi o mogucnostima. Prije bi igrao preko wifia nego bezicnog misa ili tipkovnice, samo setup treba bit kvalitetan.
Osobno nikada ne bih koristi wifi osim ako se ne radi o tabletu, laptopu ili mobitelu.
Postavljao sam po katovima (4 kata) wifi i AP u zgradi gdje je armirani beton, no ta čuda gube signal i kroz knauf!
Postoje i druga riješenja kao što je LAN preko struje pa se to na taj način rješi. Što znači da nije uopće problem povezati se s kablom, pogotovo u današnje doba.
Isto tako nikada, ali nikada ne bih imao bežićnu tipkovnicu ili miša.
No, ovo sam govorio iz iskustva jer znam hrpetinu ljudi koji imaju problema s wifiem i naslagao sam se mrežnih adaptera i konfigururao hrpetinu wifi mreža i zato ih ne bih nikada imao.
To samo vuče za sobo potencijalne probleme.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #5 : 14. Siječanj, 2016., 08:30 »
I ja koristim Wi-Fi za svoj komp, kao i za sve ostale uređaje u kući.
Router je na tavanu, a zbog specifičnih problema sa grmljavinom sam se potrudio da to složim kako treba i da smanjim mogućnost udara preko UTP kabela.

I da, sve radi savršeno dobro- i što se tiče brzine, i što se tiče stabilnosti veze.
(vjerujem da je kod većih stambenih objekata situacija drugačija, ali obzirom da se kod mene radi o običnoj kući, sve je ok)

Što se tiče bežičnih tastatura i miševa- imao sam i dobrih i loših iskustava, tako da tu ne treba generalizovati.

*

mw.level

  • *
  • 5
  • Most wanted?!
    • MostWanted Multigaming clan
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #6 : 14. Siječanj, 2016., 14:22 »
Da ne idem u off topic, airlive wl-1700usb, po vrlo pristupačnoj cijeni meni je riješio sve probleme koje sam imao sa wifiem.

http://imgur.com/MOsLjef

http://imgur.com/4cOxTSJ

Čisto da se zna, živim u kući, Gdje su dvije mreže. Ostalo su susjedi

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #7 : 19. Siječanj, 2016., 11:25 »
Pozdrav ljudi, evo zadnjih dva tjedna imam ozbiljan problem. Dakle dok igram Dotu, CS:GO, WoW ili Diablo internet jednostavno pukne (wi - fi) na ikoni kraj sata bude crveni x i jedini nacin da se spojim je da restariram laptop. drugi laptop i mobitel rade normalno i stalno su spojeni na isti taj wi - fi. probao sam sa brisanjem igrica i ponovnim instaliranjem->nista, probao sam restartirat modem->nista, trazim na internetu rijesenja i opet nista, ocistio sam lap od virusa i opet nista. ako neko ima rijesenje bio bih jako zahvalan.
hvala

Koje windowse imaš?
Jesi isprobao WiFI troubleshoot problem?
Frend je radio update sa win 7 na win 10 i nešto mu se slično počelo događati.
Sve smo pokušali, a na kraju smo problem sredili sa clean install win 10.
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2016., 11:27 ToniJanjevac »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #8 : 19. Siječanj, 2016., 11:30 »
@Toni: Prije nego što išta napišeš- pogledaj datum prvog i zadnjeg na posta na temi.
Očigledno je rješeno, jer se otvarač teme nije više ni javljao- što je vidljivo i iz broja njegovih postova.

*

StootS

  • **
  • 185
    • Mudre misli, izreke, citati, aforizmi...
Odg: Problem sa wi-fi konekcijom dok igram
« Odgovori #9 : 19. Siječanj, 2016., 15:29 »
@Toni: Prije nego što išta napišeš- pogledaj datum prvog i zadnjeg na posta na temi.
Očigledno je rješeno, jer se otvarač teme nije više ni javljao- što je vidljivo i iz broja njegovih postova.

Vidim datum, ali ne da mi se stalno pisat da vidim datum.
S obzirom da se ne zna kako je i da li je riješio problem,a ja sam se susreo sa sličnim odlucio sam napisati MOGUCE rješenje jer mozda neko u buducnosti bude imao slicni problem i naleti na ovu temu pa ce imat vise ideja  :geek:
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2016., 15:34 ToniJanjevac »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9