HCL.HR

USB Wi-Fi adapteri

  • 0 Odgovora
  • 1428 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
USB Wi-Fi adapteri
« : 27. Prosinac, 2013., 14:22 »
Imam problema s netom zbog ovog prečesto i teško mi je opisati zapravo u čemu je problem jer ni meni nije najjasnije. Jutros je, recimo, sve bilo dobro, HD videi idu, download unutar 500-600 kB/s.

Onda odjednom brzina downloada padne na 1-5 kB/s, YouTube homepage se otvara tipa 2 minute (i otvori se, onda nastupa loadanje thumbnaila). Ako ja u tom trenutku uzmem adapter i zavitlam ga, brzina se opet uspostavi ali nakratko nakon čega opet padne.

Internet na mobu radi super, baš nikakvih problema... za komp imam taj D-Link vulgaris adapter nešto ispod 100 kn je bio pa me zanima što trebam gledati za novi adapter jer očito nije problem u jačini routera kad s moba imam bolji net nego na kompu, ako postoji išta jer mi se ne da bacati pare da bih došao doma i opet isto sranje me dočeka :hiha:

Ako može i preporuka nečeg iz naših dućana, tnx,,


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9