HCL.HR

Wi-fi štekanje kod igranja..

  • 5 Odgovora
  • 3015 Hitova
*

kimatahi

  • *
  • 24
  • Hardcore
Wi-fi štekanje kod igranja..
« : 21. Siječanj, 2015., 23:06 »
Pozdrav ljudi.
Znači ovako igram igre dok imam slobodnoga vremena ali problem je u tome što dok ja igram moja obitelj je povezana na Wi-fi (gledaju youtube ili skidaju nesto).
Trenutno si nemogu uzet router za sebe.Router je odmoje sobe udaljen kojih 10-15 metara s tim da sam ja na drugom katu (+ živim u zgradi).
Jel ima koji nacin kako da ja sprjecim to stekanje tj. lag spikove.
 Hvaka Unaprijed .:clap::clap::clap::clap:
May the Force be with you

Odg: Wi-fi štekanje kod igranja..
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2015., 14:50 »
Ako je signal problem, onda možeš nabaviti bolji wifi adapter s više dB-a ili da se spojiš s kabelom. Ako je problem što su svi spojeni u isto vrijeme možeš koristiti opciju QoS (Quality of service) s kojom podesiš prioritete servisa, npr. gaming na prvo mjesto, Skype na drugo itd. Naravno QoS opciju mora posjedovati router.

*

kimatahi

  • *
  • 24
  • Hardcore
Odg: Wi-fi štekanje kod igranja..
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2015., 21:03 »
Ipak cu valjda uzet novi router, ty tho :D
May the Force be with you

*

kimatahi

  • *
  • 24
  • Hardcore
Odg: Wi-fi štekanje kod igranja..
« Odgovori #3 : 31. Siječanj, 2015., 14:51 »
@peacewalker93 sorry kaj opet pokrecem ovo , ugl nemogu jos kupit router. Trenutno koristim T-com i sad gdje se ta opcija nalazi
May the Force be with you

Odg: Wi-fi štekanje kod igranja..
« Odgovori #4 : 31. Siječanj, 2015., 16:46 »
Koji točno model routera imaš i da li znaš ući u postavke routera? Ako imaš T-comov router on na sebi ima svoj firmware, tako da možda nema navedenu opciju, te ćeš možda morati instalirati drugi firmware. Ali za početak odgovori na prva dva pitanja.

*

guls

  • *
  • 29
Odg: Wi-fi štekanje kod igranja..
« Odgovori #5 : 03. Veljača, 2015., 12:32 »
Također, ne treba zanemariti ni ethernet preko strujne mreže, uređaji se da naći na ebay-u preko 200-300kn. Ipak je žica žica, koliko god WiFi napredovao.
Ja osobno imam AC i imam nekakve lag spikeove, ali vjerojatno radi neoptimiziranosti softvera routera (Asus RT-AC66U).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9