HCL.HR

wifi antena za laptop

  • 3 Odgovora
  • 2883 Hitova
wifi antena za laptop
« : 30. Lipanj, 2015., 10:55 »
Pozz
Imam lenovo z50-70, trebao bi antenu za wifi, za posao-ima signal al je slab, u biri vise ga nema nego sta ima,kad se pomaknem 10 m- u biti iznad mjesta gdje je antena kat ispod full signal,samo tamo mi nikako nepase
« Zadnja izmjena: 30. Lipanj, 2015., 11:11 doktordoc »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: wifi antena za laptop
« Odgovori #1 : 01. Srpanj, 2015., 09:43 »
Moraš biti svjestan da se signal gubi i kroz knauf, a kamo li ne kroz ciglu ili beton...

No taj tvoj laptop ima hrpu problema sa signalom i sporim prijenosom podataka. Dosta se ljudi žali na njega.
Prvo probaj, ako si u mogućnosti, posuditi od nekoga USB WiFi i vidi kako radi ili vidi kako ti signal lovi mobitel/tablet ili neki drugi laptop.

« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2015., 09:45 Hrv4tin4 »

Odg: wifi antena za laptop
« Odgovori #2 : 01. Srpanj, 2015., 11:53 »
sa mobom tamo gdje laptop malo ima pa nema signal nemogu uopće uhvatiti wifi, samo mogu direktno iznad mjesta gdje je kat ispod router
doma nemam problem sa wifi na laptopu ni 20 m od routera- vani u dvorištu, al nema zidova, samo koja vrata

probat cu vidit za usb, ak uspijem naći
hvala

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: wifi antena za laptop
« Odgovori #3 : 01. Srpanj, 2015., 12:26 »
Da, druga je stvar kada nema zidova i kada je hretina vrata i prozora....
Mi smo u jednom kompleksu morali na svakom katu postavljati WiFi po stubištima, jer je beton i nemožeš nikako uloviti signal. Čak i tada je bilo nekih problema...

Nemoj trošiti lovu dok ne probaš. Vjerojatno će ti raditi bolje, no nikada ne znaš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9