HCL.HR

HTC One Max problem

  • 10 Odgovora
  • 28763 Hitova
*

9mlg9

  • Gost
HTC One Max problem
« : 22. Kolovoz, 2016., 15:37 »
Nemrem baš nać neko rješenje na netu pa da pitam tu. Dakle, mob mi je bio na 60% danas i zamrznuo se. Ugasio sam ga, ali kad sam ga išao upaliti nije htio. Spojio sam ga doma na punjač, kaže 1%. Upalim ga (na punjaču), 0% ali funkcionira. Opet sam ga sad ugasio, ali se ne puni i stoji na tih 1%. Probao sam s 3 punjača, ista situacija.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #1 : 22. Kolovoz, 2016., 16:00 »
To ti je brale moj za servis. Vjerojatno je riknula sama baterija pošto se uopće ne puni na niti jednom punjaču...


*

9mlg9

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #2 : 22. Kolovoz, 2016., 16:08 »
Imaš neku preporuku za servis? Moram vidjeti uopće jel isplativo popraviti, mob je star već 3-4 godine.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #3 : 22. Kolovoz, 2016., 16:22 »
Aha, znači nije pod garancijom...


A jedino ti mogu reć da u širokom luku zaobilaziš MM Agramservis...


A sad gdje bi ga dalje mogao odnijeti... Ako je u pitanju baterija i ako je uklonjiva možeš dat bilo kojem servisu da ispita bateriju pa ak ne radi sam si naručiš novu.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #4 : 22. Kolovoz, 2016., 17:21 »
xD Taman postavio status na fejs i netko preporučuje Agramservis :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #5 : 22. Kolovoz, 2016., 17:38 »
Taj netko vjerojatno radi tamo ili je s nekim u rodu  :hihi:


Tamo nikad ništa ne bih nosio. bio sam prisiljen  tamo nositi nekoliko uređaja jer su "ovlašteni servis" za naše operatere i na taj način beru lovu.


Zadnji puta sam isti mobitel nosio 3 puta nazad jer niti jednom nisu riješili kvar. Tek kada sam rekao da mi zovu šefa dobio sam zahtjev za zamjenskim uređajem. Isto tako jednom sam nosio mob jer mu je otišla matična i ekran. Zamjenili frajeri matičnu i ekran, al su uspjeli zdrmat zvučnik i to onaj preko kojeg pričaš... Pa opet nosi natrag i itd.


Imam jako puno iskustva s njima i apsolutno sva su negativna. Kad nešto zamjene ni ne isporbaju da li radi i uopće ne obračaju pažnju na tvoj opis kvara...


Zaista izbjegavaj u što širem luku, jer i drugi ljudi koje znam imaju jednako loša iskustva.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #6 : 22. Kolovoz, 2016., 17:52 »
Evo, sad sam se čuo i s frendom. On je svoj Galaxy Note 3 nosio kod njih rekordnih 8 puta (jer su oni bili zadani servis garancijom). Svaki put su vratili mobitel s popravljenim jednim kvarom, ali dodatna 2 koja su nastala kod njih. Kod njih nikako ne.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #7 : 22. Kolovoz, 2016., 21:24 »
Baterija ti je integrirana, što znači da ako je do baterije, a vjerojatno jeste, kvar je malo zajeban.

Htc mobitele, pogotovo sa integriranom baterijom, gotovo pa nitko neće da popravlja jer su dosta komplicirani i neovlaštenim serviserima fali opreme da ti adekvatno poprave pa najčešće ti reknu "a žao mi je mi ne radimo htc".

Ja sam svoj evo3d nosio u agramservis kad mi je mob upao u mlijeko pa otišo zvučnik. Sve uredno napravljeno i radi kako treba. No ipak je samo zvučnik bio koji je vrlo jednostavno izmjenit na mom modelu.

Ali, moraš biti svjestan da smartfoni (opet pogotovo htc-ovi) nisu baš idealni za popravljanje, nije to do servisa samo jel. To meni izgleda kao da odneseš slomljenu gitaru na popravak. Jbg, nikad neće bit ista.

Šta ja znam, probaj službeni servis jer to mi je ipak nekako najbolja opcija ili kupi novi ;)


*

9mlg9

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #8 : 22. Kolovoz, 2016., 23:11 »
Ludi mob proradio, baterija se najnormalnije sad puni. Vidjet ćemo sutra kad ga skinem s punjača kak će reagirat. Al da, dobro me služio, bit će mi ga žao mijenjat.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #9 : 23. Kolovoz, 2016., 09:15 »
Ako budeš imao nekih problema i dalje, najprije uradi hard reset pa vidi. Naravno, spremi podatke na pc koji su ti važni prije ako to radio.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: HTC One Max problem
« Odgovori #10 : 24. Kolovoz, 2016., 09:24 »
Mobitel radi najnormalnije, a baterija se puno poprilično brže no prije, uz isto trošenje. Ne kužim kak, al eto  :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9