HCL.HR

i8910 Omnia HD

  • 16 Odgovora
  • 5717 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
i8910 Omnia HD
« : 24. Srpanj, 2009., 12:26 »
Eto igrao se s mobitelom pa da lupim par dojmova

+
izvrstan zaslon, prilozeni videi su prefakin dobri
izvrsni zvucnici
symbian


zaslon jos uvijek ne moze konkurirati iphoneu
ponekad sporo loadanje sadrzaja


cim sam uzeo mobitel u ruke me zaslon odusevio, ali nakon sto sam upalio asphalt 4d i htio stisnut na "new game", a mobitel primio "load game", sam ostao razocaran.

nakon toga sam probao opet par puta stisnut new game, ali jednostavno se treba bas naciljat to sto se zeli stisnut, i ne noktom, nego jagodicom prsta.

pisanje poruka mi je bilo isto malo cudno jer je zaslon stvarno velik, te je i tipkovnica razvucena pa se za pojedina slova treba rastegnut palac + dostupna je samo landscape tipkovnica.

cijeli review ce bit za kojih tjedan dana i tako to

jel ju tko ima ili ju je probao?

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #1 : 24. Srpanj, 2009., 13:14 »
zašto je symbian plus :(

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #2 : 24. Srpanj, 2009., 13:38 »
ako si ikad imao prosle samsunge u rukama, znat ces zasto

ovo je puno bolji odabir od onih prijasnjih, a i nova verzija je dosta dobra, tak da ono

Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #3 : 29. Srpanj, 2009., 08:39 »
Kace test? Nadam se da se isplati kupit.

 

         Edit: mislim da cu kupit ipak ovo. Iphone je isto tako super mobitel, al ovaj ima ipak mnogo stvari koje ip nema i obrnuto. Malo mi je ip glupn kupovat unatoc appova i osa zato sto neke temeljne stvari fale(jedna od meni bitnijih multitasking). Osim toga zar ozbiljno mozes rec da necu bit zadovoljan s oba moba koji god da kupim?!(osim sto na samsungu nemogu igrat simse :wildboy: ). Sto se tice aplikacija za samsung svi s60 v5 mobovi imaju istu rezoluciju tako da je svejedno. Jedino me zanima dal cu moc scroblat na last fm sa samsungom?!  Neko nesto za dodat mozda?
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz, 2009., 10:29 poteljito »

*

Blade

  • **
  • 262
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #4 : 16. Kolovoz, 2009., 20:10 »
ja sam imao staru omniu s windows platformom i nikako nisam bil zadovoljan...
daj syzygy cim prije veliki review jer me zanima taj HD omnia...

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #5 : 17. Kolovoz, 2009., 09:55 »
symbian je plus zasto sto su svi ostali imaju sugav softver. Osim onih starih, oni su bili brzi ali nisu imali pretjeranih add on mogucnosti. Malo sam gledao ovaj i cini m se ok :thumbs:
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #6 : 17. Kolovoz, 2009., 12:37 »
Da syzy pomogni nam :ementaler: vazna mi je glazba i mp3 segment mobitela, al opet tesko je prec preko nekih nedostataka iphona. Imao ga neki dan u rukama i onak sve lijepo i brzo, al onak malo dosadno i neznam sta bi s njim osim vrtio menie lol . Malo sam gledao neki video omnie(doduse toje prerelease bez fixeva) i malo ja laggy i unresponsive pa bi jedan tvoj detail review ko za nokiu n97 sve rjesio :hug

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #7 : 17. Kolovoz, 2009., 12:59 »
sva sreća da za iphone nema 10k aplikacija, pa moras listati menije  :kava:
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #8 : 17. Kolovoz, 2009., 19:17 »
Znam doduse mozda bi mi dobra kamera i stereo zvucnika bila draza neg 10 k appova od kojih cu koristit ako 5 posto? Svejedno je lijepo i funkcionalno pa bi savjet od covjeka koji je imao omniu u rukama dobro dosao. Ipho
Ne ima super preglednik usto

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #9 : 17. Kolovoz, 2009., 20:27 »
Malo mi je ip glupn kupovat unatoc appova i osa zato sto neke temeljne stvari fale(jedna od meni bitnijih multitasking).

prijatelju nakon ovoga ti nemam sto za rec :)

OS X ima još najbolje sredjen multitasking, nemam pojma o cem ti pricas, ali definitivno nisi imao iphone dovoljno dugo.


omnia HD je dobar mobitel, ima dva prejebena zvucnika, OS je ok i radije bi nju uzeo nego n97.

ako hoces stabilan OS, brdo aplikacija i jabuku onda idi na iphone.

ako hoces imat izvrstan zaslon (koji stvarno svu konkurenciju prži), symbian i kameru onda deri na omniu.

za iphone os ima definitivno vise aplikacija nego za novi symbian, tak da ono, stavi sve na papir sto ti treba i kupi.

test dolazi sad za koji dan, srijeda najvjerojatnije.  Btw trenutno je kod mene nokia 6720 Navigator. Jest da mu nedostaje par stvari, ali zvucnik je pejeben, bass je fenomenalan  \:D/

Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #10 : 18. Kolovoz, 2009., 09:09 »
:s sorry, al zbunilo me to sto sam cuo da nema multitasking tipa slusam glazbu i idem na net pa me to zbunilo..

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #11 : 18. Kolovoz, 2009., 10:25 »
multitasking tipa net i muzika ti rade po defaultu, ali ti ne radi recimo pokretanje dva custom programa, za to trebas instalirati multitasking programcic 
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #12 : 20. Kolovoz, 2009., 18:14 »
Eto kolege su napravili test do kraja
http://www.usporedi.hr/testovi/pogled/3291/

*

Blade

  • **
  • 262
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #13 : 20. Kolovoz, 2009., 23:00 »
jebenica je mob...
kolko mu je cijena na crno?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: i8910 Omnia HD
« Odgovori #14 : 20. Kolovoz, 2009., 23:36 »

kolko mu je cijena na crno?

oko 4k, ovisi na sto kodiran i koliko dugo garancija

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9