HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274989 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
iPhone
« : 04. Studeni, 2008., 19:39 »
http://www.usporedi.hr/vijesti/pogled/2024/

Dosao becar u hr po ogromnoj cijeni i pljujem po t-mobileu i marketingu.

Nije da sam ga htio uzet, nego me nervira t-mobile. Posto ga jedini imaju su jebeno nabili cijene, pa toliko niti jedan smartphone do sad nije dosao na trzistu, eventualno Nokia E90, ali ne sjecam se vise njene cijene u pocetku  :wildboy:

vec vidim glavne frajere po gradu kako se kurce s njim
« Zadnja izmjena: 26. Prosinac, 2009., 10:11 Ementaler »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #1 : 04. Studeni, 2008., 19:49 »
Ah, vi u Rijeci ste u zaostatku. Kod nas u metropoli glavne face vec duze vreme furaju ajFonove.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #2 : 04. Studeni, 2008., 19:50 »
iPhone ce se moci kupiti samo u posebnim tarifama za njega.

A tarife su smijeh.

Ono, 150 kn mjesecno, nesto free minuta, nesto free poruka, 1 GB prometa...
A svaki megabajt nakon prekoracenja limita ce vas kostati 2.99 KN. =)
MMS je kao isto nekom forom zavrsio na cjeniku te tarife. A iPhone ne moze slati MMS-ove uopce.

Ono, 'tardno do bola. Ali barem se igram s njim vec 2 dana u shopu. :P

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #3 : 04. Studeni, 2008., 19:53 »
Tarife su dobre. Ja barem zadovoljan sa fleksom.
Neg, ajFon cak i nije skup. Samo simpa paket je skupoca.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #4 : 04. Studeni, 2008., 19:56 »
Jel nije cijena iPhonea vani oko 300$?

Ono, oko 7000 kn traze ovdje kod nas samo za iPhone bez ugovora. Bogati.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #5 : 04. Studeni, 2008., 20:02 »
O pa jebemu, nekako preskocih ovu cifricu od 7000 kn.
Samo mi komunikator pada na pamet da je bio skuplji od ovoga...oko 9000 kn, ak se ne varam.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blade

  • **
  • 262
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #6 : 04. Studeni, 2008., 20:06 »
omfg...
a cek, znaci tele 2 i vip niti nebudu dobili Iphone? ili budu dobili ali kasnije?
ugl. cjene su bezobrazne...  :kingmortal:

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #7 : 04. Studeni, 2008., 20:35 »
-> najebem ti se mrtve matere u usta. Kreten.


Onako, Apple je fascinantan. Kao i Steve Jobs.
Prije samo par mjeseci negdje sam pročitao njegovu izjavu kako iPhone neće biti niti na jednom tržištu na kojem ne može postići MAKSIMALNU cijenu od 300$. Uzevši u obzir valjda apsolutno sve vrijednosti dolara otkad je Hrvatske, 300$ ipak nikad nije bilo 7000 kuna. Jedino ako se mulja nešto s dinarima. A onda smo dobro prošli. Jej.

I da, mobitel je zapravo poluretardiran.
Super su sve te napredne opcije i govna koja su u njega nafilana. Al retardirana je masa koja to uzdiže u nebesa, zajedno sa još retardiranijim novinarima. Postoje mobiteli s mogućnošću više memorije (N96 - ima 16 GB u sebi plus kartice do 8 GB), s boljim ekranom (HTC ponuda), boljom kamerom (sve novije od 2005.), boljim GPS mogućnostima (ako se ovo govno na iPhoneu uopće može nazvati GPS-om) i svim ostalim.

VAU, AL SUPER JE DIZAJNIRAN. Da, to je zapravo ono što se plaća. Jabuka na pozadini mobitela.
Stvari koje iPhone IMA, a drugi nemaju su - multitouch (retajno, budući da se koristi samo za.... zumiranje slika), iPod (I'll get to that) i Mac OS X. Koji je ionako poluretardiran na iPhoneu.
Neki kreten je došao na super ideju - zaključati OS. Zašto bi omogućili instalaciju bilo kakvih programa? Bolje da sve što žele instalirati, ljudi moraju obaviti preko našeg retardiranog i sporog iTunesa. Da, tako će biti najbolje.
Ali on nije bio sam. Svi su shvatili poantu i počeli davati svoje prijedloge. Mogli bismo staviti Bluetooth, ali još nešto bolje - onemogućiti slanje podataka preko istog.
I da, bilo bi prilično kul kad bismo izostavili copy paste funkciju. Makar smo prije godinu dana izdali prvi iPhone i dobili smo milijun kritika, zašto bi to slušali? Koga boli briga što nekom poslovnjaku to (copy paste) uvelike olakšava život?  :thumbs:
Hmmm, šta bi mogli sjebat na aspektu uređaja kao mobitela? Hmmm, mora biti nešto što apsolutno svi već imaju. Eeeee da, ajmo onemogućit stavljanje vlastitih melodija za zvonjavu. Bolje je da ljudi nama plaćaju 2$ ako žele vlastitu melodiju zvonjave.
Još nešto. Budući da je ovo najrevolucionarniji i najbolji mobitel ikad, nije potrebno da podržava videopozive ili slanje MMS poruka.

I još dosta stvari koje su jednostavno retardirane i besmislene. Al da, to je najbolji i najrevolucionarniji mobitel IKAD!  :thumbs:
Zašto? To je bar lako. To nije samo mobitel. To je i iPod!!!11
Ilitiga, pušta MP3-ce. Mnogo revolucionarno. Uostalom, imate cijeli medoxov članak o takvim glupostima, koji je onak, miljama bolji od ovog mojeg. Da.


EDIT:
Zaboravio sam reć da svaki zaposlenik tekoma zaslužuje biti silovan u usta. Osim zaštitara. Oni su ionako "naši".  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2008., 20:49 Ixy »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #8 : 04. Studeni, 2008., 20:54 »
Ah, vi u Rijeci ste u zaostatku. Kod nas u metropoli glavne face vec duze vreme furaju ajFonove.

duze vrijeme? maximalno mjesec dana, pricamo o 3g modelu megafrende  :hug

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #9 : 04. Studeni, 2008., 20:58 »
A ne o onoj kineskoj (il koja je već) kopija? ajFoun?  :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #10 : 04. Studeni, 2008., 21:07 »


EDIT:
Zaboravio sam reć da svaki zaposlenik tekoma zaslužuje biti silovan u usta.

Cisto da malo ipak stanem u obranu prodavaca u shopovima...
Inace, ovakve stvari procitamo tako na netu prije nego dobijemo sluzbenu obavijest uopce.
Tako da su situacije kad stranka ude u shop i zna vise od prodavaca nerijetke.

Dakle, ljuti ste jer se nista ne rijesava, cijene su vam previsoke i sve saka?
Kul, jebite mater T-Comu. Ali nemojte prodavacima u shopovima. Zao mi ih je sto svaki dan moraju trpiti da se ljudi deru na njih, jebu im mater i da moraju objasnjavati nelogicnosti koje su smilili fini direktori i retaji iz marketinskih odjela. Ili jer im je baba zaspala u fotelji sa telefonom u ruci dok su ju stavili na cekanje u Kunolovcu. Pa se probudila u pola 6 ujutro i tek onda poklopila. Pa je stigao 6500 kn racun.
Da. Ne biste vjerovali koliko se cesto to zapravo dogada.  :kingmortal:
Inace, biseri iz marketinga smisle nesto, ne daju im informacije do zadnjeg trenutka i onda im jos daju krive, a jadni prodavaci moraju biti na prvim linijama.

Da je netko od vas na mjestu prodavaca u T-Comu, poludjeli biste, trust me. Ja sam 12 sati dnevno tamo, pa mi svaki dan malo fali da nekom retaju ne proguram nos na drugu stranu glave.  :kingmortal:

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #11 : 04. Studeni, 2008., 22:51 »
znaci delas u t-comu? super, daj mi reci kad ce MDA Vario IV i MDA Compact IV  :ementaler:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #12 : 04. Studeni, 2008., 23:16 »
I have no idea.

Kao sto rekoh, shopovima jave svega par dana prije nego nesto krene.
Uhvati voditelja nekog omanjeg T-Centra i onda izgnjeci informacije iz njega. Oni ce znat'.
Ostali smrtnici u shopovima su foot soldiers i nece znati nista. :(

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #13 : 04. Studeni, 2008., 23:52 »
Onako, Apple je fascinantan. Kao i Steve Jobs.
Prije samo par mjeseci negdje sam pročitao njegovu izjavu kako iPhone neće biti niti na jednom tržištu na kojem ne može postići MAKSIMALNU cijenu od 300$. Uzevši u obzir valjda apsolutno sve vrijednosti dolara otkad je Hrvatske, 300$ ipak nikad nije bilo 7000 kuna. Jedino ako se mulja nešto s dinarima. A onda smo dobro prošli. Jej.

Mozda je max 300$ bilo za u paketu sa pretplatom. Jer kolko znam ne prodaju se odvojeno nigdje. Il barem ne u SAD-u. Mos ga kupiti iskljucivo uz ugovor. Tak da nije do Stevana...vec do T com koji se ponasa u duhu pravog monopolista.


VAU, AL SUPER JE DIZAJNIRAN. Da, to je zapravo ono što se plaća. Jabuka na pozadini mobitela.
Neki kreten je došao na super ideju - zaključati OS. Zašto bi omogućili instalaciju bilo kakvih programa? Bolje da sve što žele instalirati, ljudi moraju obaviti preko našeg retardiranog i sporog iTunesa. Da, tako će biti najbolje.

Pa frende uvijek placas dizajn, kvalitetu i ime...odnosno brand. I fscinira me kad se ekipa time cudi. Kao jebote placam ime!!1 P naravno da placas ime. Jebemu. Uvijek za sve placas ime. Al nije ime samo po sebi ni lagano ni jeftino postici. Jel. Tak da je lupo forsanje toga.

Zkljucavanje ima i svojih prednosti. Tak da nije nuzno minus.
Virusi i razno razna govna koja ti sjebu mob i slicno mi padaju prvi na pamet. A i nije da nema milijardu porgrma za njega, jel.
I iTunesi pwnaju. Na Macu barem.  :ementaler:


Ostalo potpisujem.
Jebo te, tolko su jaki likovi d ne moraju ni reklame vise placati. Na jebenom dnevniku ga predstvljaju dobrovoljno, jel, kao da je drugi dolazak Isusa Krista.
Divim se aplu. Uistinu divim.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #14 : 05. Studeni, 2008., 08:51 »
Frajeri se snasli, sta ces..

Planirao napisat poduzi post, ali se sjetio da za pol sata moram na fax na ispit  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9