HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 276000 Hitova
*

majmun

  • ***
  • 753
  • pe'šest
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #120 : 22. Studeni, 2008., 13:04 »
možda to ima neko prikriveno značenje

ORILO GORILO, JEBE SE NAMIN, TORNADO NADIN, VAJIK JE S VAMIN!

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #121 : 22. Studeni, 2008., 13:05 »
Jeben si sugovornik Yuri. Jeben.


Al ajd, da sumiram sve svoje postove u ovoj temi;
Yuri retardirani ste i ti i tvoj stav.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #122 : 22. Studeni, 2008., 13:08 »
Mozes pojasnit kaj pokusavas rec svojim postovima osim da je Yuri retardiran? Jer si nasro par velkih postova u kojima prakticki nis nisi reko.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #123 : 22. Studeni, 2008., 13:08 »
 :tired:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #124 : 22. Studeni, 2008., 13:17 »
Pazi, tam si baljezgo nes o ekonomiji i trzistu i mentalitu, ali kakve to kurceve veze ima sa time da je iPhone smece od moba?

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #125 : 22. Studeni, 2008., 13:24 »
faca nije htio rec da je iphone najbolji mob ikad
on je htio rec da ce iphone biti najprodavaniji mob ikad jer je izbacen na trziste s razlogom, ne onak random pa sad "jel se svidi ekipi ili ne"

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #126 : 22. Studeni, 2008., 13:26 »
Ja sam dobio dojam da svrsava na iPhone, bio sam u krivu. sry  :hug

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #127 : 22. Studeni, 2008., 14:19 »
Jeben si sugovornik Yuri. Jeben.


Al ajd, da sumiram sve svoje postove u ovoj temi;
Yuri retardirani ste i ti i tvoj stav.

Hvala druze Facaa, isto bih mogao reci za tebe.

Zaboli me kurac sto ce biti naprodavaniji mob ikad, jer je cisto precijenjeno smece. A tog si i sam svjestan.
Unatoc cijelokupnoj Appleovoj marketinskoj masineriji i hvalospjevima korisnika, iPhone je inferiorno, precijenjeno smece.
I ne znam koji kurac ti je toliko smetao u toj tvrdnji da si morao toliko filozofirati.

Usput, svaki mob je izbacen sa ciljem  i ciljnim trzistem jebemu, nijedna firma koja je na trzistu duze vrijeme ne izbacuje mobove "samo tako".
Zapravo, Apple bi bio jedini primjer tvrtke koja izbacuje proizvod samo tako.
Kul, idemo dizajnirati nesto fensy, ali ipak necemo odmah ubaciti sve standardne funkcije mobitela.
Ali necemo ni sve funkcije smartphonea. Da. To ce biti kul.

Ali ipak:

I da, dobro je i zbog toga ce se kupovat. To sam elaborirao u dugom postu. Al zaboli tebe. Kad si si super sa svojim misljenjima.

Da. Dobro je.
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2008., 14:29 Yuri »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #128 : 22. Studeni, 2008., 16:24 »
Reci da je los?
Ajd nemoj jebat.  :wildboy:


I bar mi drago da netko me rzumije. Fala sygy kume.


Ostali, nigdje nisam rekao da je ajfon najbolji kurac ikad, nit da je najgori. Uopce me ne zanima kao takav i smatram da nikome od vas tu ne treba mobitel skuplji od 100 kuna. Oko toga se slazem sa Yurijem. Jel.

Noda, frende;
Nasrah se gore jerbo je Ixy trazio nesto argumentirano. I eto mu sad.  :ementaler:
A najvise me raspizdi Yurijev stav da svi koji kupe ajfon su retardi.
Pa objasnjavah nesto o brandovima i trzistu o kojem vi svi kakti sve znate, i smtrate da zapravo nisam nista rekao novoga. No opet, iz vaseg pisnja se da shvatit il da me pod a) niste razumili il b) da kurca ne znate.

Odovor je zapravo c) sve skupa.


Kad se vec moram ponavljat tisucu i neki put.
Takodjer se slazem s wekijevom tezom da pola ekipe koja ne kupi ajfon ce kupit nes bolje od njega i imat potrebu objasnjavat ekipi zas je bolji od ajfona. To takodjer retardirano.

Jebg Yuri, razumijem ja tebe, al seres i fokusirn si na sebe i svoj pogled na sve. Isti kurac se more tvrdit za sve stvari. Tipa, zas bi iko kupovao Golf kad moze Kiu pride. Il mozemo jos vise forsati, zas bi itko kupovao auto kad moze kupit bicikl. Il zas bi itko kupovao bicikl kad ima noge....bla. Kuis?

Odgovor je jer moze i jer zeli. Ne zato jer je retardiran.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #129 : 22. Studeni, 2008., 17:18 »
Vaistinu jeste, al tu svakako mogu presuditi i specifikacije mobitela. Recimo, rezolucija ekrana. Kod iPhonea je ona 320x480, dok je kod Xperie i nekih HTC-ovih 800x480. I ako je meni važna rezolucija mobitela, makar je taj podatak, kao što ti kažeš, samo tablica na papiru, utjecat će na moj odabir.

Rezolucija mobitela ti nije važna, jer se svodi na osobni dojam.
Rezolucija nije bitna.
Količina boja nije bitna.

Brightness (življa slika) i lijepo sučelje (pregledna slika) je bitno, jer na kraju krajeva, slika može bez problema izgledati daleko bolje na tehnički inferiornijem ekranu, pogotovo kad je riječ o mobitelima.

Samo jedno pitanje za ixya i yurija.
Jel trenutno surfate na Microsoftovom OS-u ili kakvoj Linux distribuciji?
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2008., 17:44 Weky »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #130 : 22. Studeni, 2008., 18:52 »
Kad se vec moram ponavljat tisucu i neki put.
Takodjer se slazem s wekijevom tezom da pola ekipe koja ne kupi ajfon ce kupit nes bolje od njega i imat potrebu objasnjavat ekipi zas je bolji od ajfona. To takodjer retardirano.

Ja se moram ponavljat drugi put onda. iPhone da kosta 50% manje bi bio dobra kupovina, a buduci da je preskup za ono kaj nudi, ja imam izrazitu zelju objasnjavat panjevima koju sa ga kupili kak ja imam bolji mob za iste ili cak manje pare. I ne vidim kaj si tak zagrizao za iPhone, jer ga ili imas pa ti ja idem na kurac kaj ti spominjem da je HTC bolji (kad i je za te pare) ili jednostavno nemas pojma o mobitelima pa imas zelju za filozofiranjem.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #131 : 22. Studeni, 2008., 19:22 »
Facaa veli da je to, za što ti imaš izrazitu želju, retardirano.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #132 : 22. Studeni, 2008., 21:31 »
+1

I ne vidim kaj si tak zagrizao za iPhone, jer ga ili imas pa ti ja idem na kurac kaj ti spominjem da je HTC bolji (kad i je za te pare) ili jednostavno nemas pojma o mobitelima pa imas zelju za filozofiranjem.

Ostali, nigdje nisam rekao da je ajfon najbolji kurac ikad, nit da je najgori. Uopce me ne zanima kao takav i smatram da nikome od vas tu ne treba mobitel skuplji od 100 kuna. Oko toga se slazem sa Yurijem. Jel.

:ementaler:
Nemoj da se opet ponavljam. Pazljivo procitaj zadnjih par stranica pa slobodno pitaj ak ti je sta nejasno.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #133 : 22. Studeni, 2008., 22:35 »
Druze moj dragi, kuzim ja da ti govoris o trzistu.


I ajd, smeta ti sto smatram retajima ljude koji to kupuju.
Da.
Jer isusamu, radim upravo tamo gdje se to prodaje. Svaki radni dan se moram bakcat sa tim retajima koji kupuju mob samo zbog imena, a kurac o kurcu imaju pojma.
Svaki dan.
Znaci, iskustvo iz prve ruke, a ne trzisne statistike ili sto vec.
(I da, kad vec spomenuh statistike, sjetih se necega:
"There are three kinds of lies: lies, damn lies, and statistics."
Kriste, nekad se i mudre stvari nadu u sigovima ljudi na msn-u... )
I primarno mislim da su ti nasi domaci retaji. Ti si u onom svom gigante postu otisao presiroko i preopcenito, na svjetskoj razini.
Ono, ne zanima me svjetsko trziste, niti je to uopce bilo bitno i mjerodavno u ovoj raspravi, jer je situacija puno bolja njima nego nama. Veca kupovna moc i to.
Pa sad, ako netko kod nas nema prebijene pare i prezivljava od mjeseca do mjeseca, a kupi si iPhone cisto jer je to slijedeca kul stvar, jel bi ga smatrao retardiranim?
Bi, kao i ja.
Stos je u tome sto ih vecina tako i kupuje, pa normalno da ih retajno smatram retajnim. :)

Inace, zaboravih napomenuti. Danas samo smo dobili 4 iPhonea za slati na servis. U prosjeku dobivamo 2-3 tjedno, sto je zapravo velik omjer s obzirom koliko ih je prodano. Ono, dosad smo ih 40-ak prodali, a vise ih vidim da se vracaju, nego da se prodaju. Jebeno cudno. :/

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #134 : 22. Studeni, 2008., 22:45 »
Samo jedno pitanje za ixya i yurija.
Jel trenutno surfate na Microsoftovom OS-u ili kakvoj Linux distribuciji?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9