HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274976 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #135 : 23. Studeni, 2008., 00:16 »
Facaa veli da je to, za što ti imaš izrazitu želju, retardirano.  :wildboy:

opet mi nije jasno zas bi to bilo retardiranije od facinog i wekyevog (bez pokrica) opravdavanja iPhonea i opcenito ostalih iPhone usera, jer ako sam ne skuzis da si popusio mob za iste pare, onda si i sam retard


*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #136 : 23. Studeni, 2008., 00:29 »
Gle mene boli kurac, al da mi neko da da biram uzeo bi Ajfon čist zato što ekipa s Ajfonom jebe, ekipa sa HTC-om ne.  :wildboy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #137 : 23. Studeni, 2008., 00:37 »
kako mrzim kad netko istinu dugu deset stranica strpa u jednu prostu, neproširenu rečenicu :wildboy:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #138 : 23. Studeni, 2008., 11:36 »
OPROSTITE ONDA MEGAJEBACI HEHEHE  :thumbs: :thumbs:

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #139 : 23. Studeni, 2008., 12:19 »
Samo jedno pitanje za ixya i yurija.
Jel trenutno surfate na Microsoftovom OS-u ili kakvoj Linux distribuciji?

Dada, počeo sam pisat odgovor, al nisam dovršio.  :wildboy:

Dakle, trenutno sam na Visti. I mislim da znam kud s ovim ideš, pa da ti odmah objasnim.
Osim Viste, trenutno na kompu imam i XP i Ubuntu. A probao sam i Maca (ne kod sebe, doduše, al ono).

I jednostavno, Microsoftovi OS-i najviše pašu mojim potrebama. Da, kad sam bio klinac isto sam koristio Windowse, al tad nisam ni znao da postoji ikakva alternativa. Sad kad znam, opet mi najbolje pašu Windowsi. Da, spori su nekak i zbagirani u odnosu na druga dva, al za ono za što ja koristim komp, imam sve što mi treba. Igre, internet, MSN, ponekad Photoshop i Premiere. I naravno, Ofis kad treba neš za školu i tak. I znam da se Photoshop i Premiere bolje izvode na Meku, al za ono kolko ih ja koristim, meni je izvođenje sasvim okej.

A ovo za ajfon, da, o tom ja i govorim - kulnes faktor u društvu se više poveća sa ajfonom nego s ostalima. Al to i kažem, ak ti je to bitno, samo naprijed. Kvragu, kupi dva!  :thumbs:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #140 : 23. Studeni, 2008., 12:43 »
A čekaj, zašto koristiš windows, kad je za razliku od Linuxa da parafraziram yuria - overhyped i overpriced smeće, a da parafraziram tebe - ograničeno smeće koje ne možeš koristiti bez krekiranja?

Ja ću ti odgovoriti, ne trebaš se truditi.
Zato što je linux mrtvi kurac. Nijedna mu otvorenost i stabilnost neće priuštiti da bude ugodan korisniku, i svaka osoba koja ne vrti jebeni server ga stavlja iz jebenog forsa i osjećaja nad pameti nad ostalima. Apsolutno mogu povući crtu s htc-iphone. Fala.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #141 : 23. Studeni, 2008., 12:47 »
pa cekaj onda, znaci svaki poslovnjak je debil jer si je kupio mob koji mu treba? Ja sam planirao uzet mob sa win mobile davno prije nego je iPhone uopce u njemacki T-com usel i sad mi se ukazala prilika da dobim "jeftino" mob koji ocu i sad sam ja debil? bravo forseru bez pokrica  :thumbs:

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #142 : 23. Studeni, 2008., 12:55 »
a da parafraziram tebe - ograničeno smeće koje ne možeš koristiti bez krekiranja?

 :geek:
O čem ti pričaš? Kakvo krekiranje?  :wildboy:


*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #143 : 23. Studeni, 2008., 12:58 »
pa cekaj onda, znaci svaki poslovnjak je debil jer si je kupio mob koji mu treba?

Ne treba mu. Poslovnjaci prije 15 godina nisu imali ni laptop, ni mobitel, pa su svejedno poslovali. Ne, sad im odjednom jebeno treba windows na mobitelu ololol.

Ja sam planirao uzet mob sa win mobile davno prije nego je iPhone uopce u njemacki T-com usel i sad mi se ukazala prilika da dobim "jeftino" mob koji ocu i sad sam ja debil? bravo forseru bez pokrica  :thumbs:

hoću =/= trebam

To povlačimo kroz pola teme. Mene boli kurac da ti to HOĆEŠ. Normalno, kupi ak te zadovoljava. Ali jebeno mi nemreš reći da to TREBAŠ jer takve stvari ne pušim.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #144 : 23. Studeni, 2008., 13:03 »
pa normalno da mi ne treba, ko kak nikom ne treba iPhone. O cem onda mi pricamo uopce?

btw, daj preporuci neku rally igru, dosadno mi je ;(

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #145 : 23. Studeni, 2008., 13:04 »
rallisport challenge
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #146 : 23. Studeni, 2008., 13:05 »
a da parafraziram tebe - ograničeno smeće koje ne možeš koristiti bez krekiranja?

 :geek:
O čem ti pričaš? Kakvo krekiranje?  :wildboy:



*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #147 : 23. Studeni, 2008., 13:07 »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #148 : 23. Studeni, 2008., 13:10 »
pa normalno da mi ne treba, ko kak nikom ne treba iPhone. O cem onda mi pricamo uopce?
Eh, treba citat, a to je problem...

Kupujes nest jer mozes i jer zelis. To je sva mudrost.
E vidis, al se prica i o tome kak je ekipa retardirana jerbo pljuje iPhone, a kupi neki drugi kurac koji im takodjer ne treba. Kao i sto sam priznajes.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #149 : 23. Studeni, 2008., 13:18 »
Mislim da smo otisli u neke druge vode vec polagano, u ljudsku psihu koja nema veze sa cinjenicom da je HTC povoljniji mob od iPhonea.  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9