HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274911 Hitova
*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #345 : 16. Srpanj, 2009., 00:17 »
Iam pitanje. Dakle dal da kupim nokiu N97 il IPhone 3GS?

ipone 3gs
N97 je bolji ali je glomazniji tezi i ono bojao bi se vise vadit to vani, ali je i jeftiniji :wildboy:
kak je jeftiniji? kod mene su oba modela po istoj cijeni  :ementaler:

a i n97 nije bolji, vjeruj mi. kad mobitel fejla na prvom predstavljanju u hr (gasenje prilikom prezentiranja, blokiranje softa i odbijanje rada s periferijom ) onda valjda nesto ne stima.

IPhone je super i sve, al skup mnogo :wildboy: Planiram kupit prek oglasnika pa kaj mislite oce mozda pojeftinit kad izade kod nas?
sumnjam, u pocetku ce drzat cijenu nekih pola godine dok ne izadje kod operatera u nekoj akciji

ugl. ako trebas ajfon–javi

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #346 : 16. Srpanj, 2009., 05:41 »
dobro neznam bas n97 kolko sam vidio ima puno opcija i svega, al da ima i iphone appova vise. frend mi ima n97 i kaze da mobitel boguje.
ipak iphone 3gs>iphone 3g nije samo stvar u brzini nego sveukupnoj funkcionalnosti. samo da pojeftini :hug

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #347 : 16. Srpanj, 2009., 06:39 »
gle, ja sam ti to ovako shvatio.

kad netko skuplja pare godinu dana i onda napokon izadje takav neki high end model i on si ga napokon priusti, onda je valjda logicno da ce govorit kako mobitel boguje jer je iskesirao 5k kn za njega, nece valjda ic pljuvat po njemu.

dok drugi ljudi koji takve uredjaje dobiju besplatno (novinari) na par dana, mogu u kratko odmah pogledat da li uredjaj valja ili ne.

slide JE kvalitetan, na to nemam primjedbi, ali to sto su touch screen fokusirali na stylus je blesavo + nisu zaslon uopce promjenili nego je isti kao i na 5800xpress music.

sjetimo se da hrpa symbian aplikacija NECE radit na njemu jer se radi o drugom symbian OS–u + radi se o drugoj rezoluciji uredjaja, ako je app radjen da radi na 320x200 rezi, onda je valjda logicno da nece moc radit na nokiji N97.

kamera je slaba, iako je 5mpx, vidi se da je slabija, ja bi recimo po pitanju kamere i symbiana radije otisao na N86 jer TAJ mobitel boguje.

ja sam sveukupno razocaran modelom N97 jer sam i sam ocekivao dosta od njega, sad se samo nadam da ce Palm Pre popunit rupu

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #348 : 16. Srpanj, 2009., 20:52 »
 :wildboy: doduse on nije bas skupljo para puno za njega i kaze da boguje.
dakle preporucujes iphone 3gs ili?
kupujem mobitel svake 2 godine i za ovaj radim pa se ne zelim zeznut tako da je svaka pomoc dobrodosla :thumbs:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #349 : 17. Srpanj, 2009., 06:37 »
Gle, ono, ako mislis sad kupovat onda defitnitivno 3Gs, ako mislis nakon ljeta onda Palm Pre

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #350 : 17. Srpanj, 2009., 15:31 »
ja bi rade HTC Hero nego tog palma .. :(
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #351 : 17. Srpanj, 2009., 15:57 »
mobitel planiram uzet pocetkom devetog mjeseca. kako gledam reviewe po netu sve mi vise n97 pada u ocima. uocio sam samsung 8910 hd. jel ima ko sta za rec o tom? to i iphone su uzi kandidati trenutno.

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #352 : 17. Srpanj, 2009., 15:59 »
Samsung je smeće (općenito, ovaj model mi se čini ok, a i reviewi su pozitivni). Uzmi faking Ajfon i, vjeruj mi, nećeš biti razočaran.

A možda i 'ubodeš' nešto.  :hiha:
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2009., 16:02 tetronic »
Why is your...

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #353 : 17. Srpanj, 2009., 17:15 »
Samsung je smeće

obrazlozi

@rapidboy– ok je magic, ali meni je problem u tome sto izgleda kao 80% trenutne ponude mobitela na trzistu, Palm Pre kombinira slide i qwertz tipkovnicu, sto mi je prejebeno, a i izgleda supac  :ementaler:

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #354 : 17. Srpanj, 2009., 19:05 »
meni palm pre nije pre atraktivan, a i jako mi je vazan media player tj glazba. to je problem za palm posto ima 8 gb i nije prosiriva memorija.

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #355 : 17. Srpanj, 2009., 19:21 »
joj daj ne baljezgaj :)

jel ti znas koliko ti je potrebno da preslusas 8gb glazbe?

vecina ekipa koja ima..ne znam..4gb raspolozivo za glazbu, najcesce slusa samo 60tak pjesama, ostalo je cisto radi reda jer ej  "moraju cijeli albumi bit gore"

8b je i vise nego dovoljno za multimediju

Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #356 : 17. Srpanj, 2009., 22:38 »
ja iam 4gb i stvarno mi nije dosta :wildboy: danas nisam znao sta da vise slusam sve sam cuo previse puta :hiha2:
plus epizode raznoraznih serija :thumbs: svejedno puno hvala na strucnosti syzy  :ementaler:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #357 : 18. Srpanj, 2009., 09:16 »
aj aj np  :hug

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #358 : 18. Srpanj, 2009., 13:52 »
ja imam 16gb na iphonu i taman je. Da je 8GB prifalilo bi, programi uzmu dosta, slike , i ofc muzika  :wildboy:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: iPhone svrs ovo ono
« Odgovori #359 : 18. Srpanj, 2009., 18:12 »
uocio sam samsung 8910 hd. jel ima ko sta za rec o tom?

preskocio sam ovo pitanje, ne znam zast  :wildboy:

slika govori 1000 rijeci  :ementaler: :


ovak na prvi pogled mi se svidja, iako je velika, ali za par dana ocekuj komentare

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9