HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 276038 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: iPhone
« Odgovori #405 : 26. Prosinac, 2009., 10:19 »
drugi je jaci, losije kuciste od prvog
Hardverski jači nije, jedino ako pod "jači" misliš na GPS i dodanu 3G podršku, ja nekako podrazumjevam brzinu izvođenja programa (dakle jači CPu, više bržih RAMA itd.), a 2G i 3G su glede toga identični.



Nego, tko zapravo još ima iPhone na ovome forumu?
Koji imate? Koliko dugo ga imate?

Ajde javite se malo pa da djelimo informacije o kakvim novim app-ovim , igrama i sličnome  :b_dodo:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #406 : 26. Prosinac, 2009., 11:33 »
Ima jacu bateriju
Ima a-GPS
podršku za 3G

mislim da je to dovoljno da ga se hardverski nazove "jacim", jer sve ovo je do hardvera, ne do softvera, makar se radi o sitnicama  :ementaler:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #407 : 29. Prosinac, 2009., 01:13 »
@ementaler

ja imam ajfonec 3G evo godinu dana, nije đekbrejkan naravno, nego kupujem ono šta mi se svidi, imam dosta tog kupljeno, miljardu.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: iPhone
« Odgovori #408 : 29. Prosinac, 2009., 01:15 »
isto

pecto kuna na igrice. dete u meni je prejako. kreditna <3
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #409 : 30. Prosinac, 2009., 22:31 »
@ementaler

zašto ne razmi8sliš d aprilagodiš HCL sajt i forum za mobitel?

ima li način?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: iPhone
« Odgovori #410 : 30. Prosinac, 2009., 23:27 »
meni na omniji HD sajt i forum predobro zgledaju :D

Odg: iPhone
« Odgovori #411 : 30. Prosinac, 2009., 23:28 »
Zašto bi itko išao na HCL s mobitela?  :b_wildy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: iPhone
« Odgovori #412 : 30. Prosinac, 2009., 23:29 »
ZAŠTO NE  :hiha:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #413 : 30. Prosinac, 2009., 23:47 »
ja dosta surfam s mobitela, u gradu dok sam ili recimo iz kreveta, sve sajtove mogu gledat i nije problem, samo što sajtovi koji postoje i kao verzija za mobitel su dosta brži i nemoram zumirat :S

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: iPhone
« Odgovori #414 : 30. Prosinac, 2009., 23:59 »
Zato da ubijem dosadu na poslu kad istog nema ono, i kad sam u viksi na moru pa nemam neta ono?!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: iPhone
« Odgovori #415 : 31. Prosinac, 2009., 00:07 »
@ementaler

zašto ne razmi8sliš d aprilagodiš HCL sajt i forum za mobitel?

ima li način?

Nema potrebe ulagat trud u nešto što nije toliko potrebno ni traženo. Eventualno kasnije...

Nego, vidim da si napisao da ti iphone nije jailbrakean, nego kupuješ ono što ti se svidi. Što mi nema smisla, jailbrake se ne radi isključivo zato da bi ti mogao kakav ilegalan software instaliravati na ajfon. Često to ljudi rade čisto da ajfon učine ljepšim ( teme itd. ) i funkcionalnijim. Većina dobrog softwarea preko Cydie ( svojevrsni alternativni appstore koji dobiješ nakon jailbrakea ) se također plaća... Da ne bi bilo zabune, i AppStore ti ostane potpuno funkcionalan.


*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #416 : 31. Prosinac, 2009., 00:18 »
znam, no isto tako jailbrejkom riskiraš razna smrzavanja i problema milijun te kad izađe novi softwer, moraš čekat par dana,..svaki dan sam na mackorisnikovom forumu, i svaki dan neko reporta neki problemčić, nedamise zajebavat radi sitnica..

to za teme je fora, al kao što sam na windowsima prošao milijon tema i vratio se defoltu, tako bi i na ajfonu vjerojatno isto..
 

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: iPhone
« Odgovori #417 : 02. Siječanj, 2010., 14:49 »
Osobno jednom imao jedna problem, kad sam updateao Cydiu, pa se updatealo i nešto što nije trebalo, ali vrlo lako se napravi ponovno jailbrake i to je to. Problema milijun baš i nema, bilo je par poznatih problema koji se mogu i ne moraju desiti još prije, kad je sve oko te jailbrake priče tek počimalo. Uostalom, uvijek možeš probati jaibrake pa se vraiti na default ako ti se ne svidi.

Ali osim tih tema, imaš i puno aplikacija koje zahtjevaju jailbrake, tj. nisu službeno odobrene od strane applea pa ih nema u appstoreu. Evo primjerice ne znam dali je iBluetooth dostupan preko appstorea, koliko znam nije, pa nisma siguran ni dali imaš kakvu alternativu za slanje slika/videa i ostaloga preko bluetootha ako ne jailbrakeaš mob. Također ne bi li bilo fino da ti gore pokraj slike baterije piše i brojčano koliko ti je baterije ostalo? Ili da ti pokraj datuma gore u statusbaru piše i koliko RAM-a trenutno imaš raspoloživo... ili da ti sve aplikacije ne budu na springboardu nego da ih možeš kategorizirati i spremiti u nekakve foldere. Ja primjerice imam samo jedan screen i na njemu pet ikona u docku i četiri foldera sa raznim aplikacijama, igrama itd.  I da , ne bi li bilo lijepo da dok pišeš poruku vidiš koliko ti je znakova ostalo do druge poruke ( 160 znakova broji jel ). Koliko znam, sve to ne možeš sa stanradnim iPhoneom, nego je potrebno napraviti jailbrake... a to su samo neke od mogućnosti koje su mi pale na pamet jer ih imam trenutno instalirane...

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #418 : 02. Siječanj, 2010., 15:30 »
znam, ima korisnih aplikacija, sve to stoji, samo nekak ja imam filing da bi si onda uništio mob :D

možda bi mogao probat jailbrejkat pa vratit na staro ak mi se ne sviđa hmmmmmmm

ementaler dođi na msn da te pitam stvarčice neke i javi mi se kad dođeš

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: iPhone
« Odgovori #419 : 03. Siječanj, 2010., 15:32 »
Imam vremena za chatanje na msnu ne :(. Sorkać, al ozbiljno sam limitiran vremenom.

Na mackorisniku imaš i previše toga oko jaibrakeanja, a cijeli proces nije pretežak za skužit. Pa samo tamo čitaj toopice i budeš sve skužio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9