HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274924 Hitova
*

Ben

  • *
  • 104
Odg: iPhone
« Odgovori #480 : 04. Srpanj, 2010., 21:43 »
Može par odgovora bez tenzija? Znam da će zvučati nubovski, ali ovo je prvi iPhone (3G) kojeg imam.

1. Do koje verzije da ga updateam, a da se može jailbreakat? (čuo sam da neki imaju problema kad ga jailbreakaju na 3.1.3 verziji, dok bi trebalo bit stabilno s 3.1.2)
2. Kako jailbreakati iPhone na toj verziji na kojoj se može? (ovo ne pitam kao da mi napišete tutorial, možete ga slobodno linkat, poželjno i video na Youtubeu, jer ne želim pogriješit)
3. Da li jailbreakani iPhone može primiti Tele2 karticu? Ili se treba još dodatno otključavat?

Ako se sjetim još kojeg pitanja naknadno, budem stavio. Zasad bih samo da mi ovo odgovorite, jer bih to trebao napravit u sljedećih par dana, ovako mi je iPhone useless (nemam karticu u njemu, a ne planiram biti na T-Mobile pretplati, odnosno uopće na T-Mobileu).

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #481 : 04. Srpanj, 2010., 22:18 »
Odi na mek korisnik.com imaš pun kurac tutova

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: iPhone
« Odgovori #482 : 04. Srpanj, 2010., 22:40 »
Hvala puno što si odvojio vremena i konkretno odgovorio. Nije da sam postavio pitanja ovdje kako bih izbjegao tražiti odgovore na milijun mjesta. Hvala što si me uputio ;D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #483 : 04. Srpanj, 2010., 22:45 »
Heh, vjerojatno ćeš nać još štogod zanimljivog, budući da si novi korisnik...

No, barem si mu se zahvalio  ;)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #484 : 05. Srpanj, 2010., 17:37 »
Hvala puno što si odvojio vremena i konkretno odgovorio. Nije da sam postavio pitanja ovdje kako bih izbjegao tražiti odgovore na milijun mjesta. Hvala što si me uputio ;D

Na forumu gdje ukupno ima tri korisnika iPhone gdje jedan dolazi svake prijestupne postat neki kurac, ti pitaš za savjet oko jailbrejkanja.

Najsmješnije bi bilo da ti recimo pičkica napiše tut s kojim bi si sjebao iphone, još bi bilo zabavno.

Ne budi naporan nego odi na forum na kojem su 80% vlasnici iPhonea i ciji ce ti tutorial biti jasniji nego tu par postova od nas debila

Evo ako ti je toliki problem budem ti čak i linkao kategoriju:
http://www.mackorisnik.com/forum/viewforum.php?f=8&sid=241cae440ad0f21092377f019ce4d201


Odg: iPhone
« Odgovori #485 : 05. Srpanj, 2010., 20:54 »
Ja ga imam.....Veoma je zanimljiv,sličan LG-u,samo što je mnogo bolji.Imam iPhone 3G

*

Ben

  • *
  • 104
Odg: iPhone
« Odgovori #486 : 06. Srpanj, 2010., 18:06 »
/
Bio sam ciničan jer sam bar od tebe očekivao neki odgovor. Ali da, otišao sam na cafe-mobil i tam prošao par tema i shvatio sam u kratkom roku.. tak da sam sve već riješio. Ali opet, fakat hvala na tom siteu, naći će se nešto. Da budem još malo dosadan, zna li tko još koji repo koji mi treba uz xsellize i sinful?

Odg: iPhone
« Odgovori #487 : 01. Rujan, 2010., 18:22 »
Prati itko današnju konferenciju? Neće mi streamat na eplovoj stranici pa gledam liveblog.  :hiha2:

Al lepe stvari.

iOS 4.1 dolazi sljedeći tjedan.
HDR fotografije (koje super izgledaju na presici, al zanima me kak će to bit u stvarnim uvjetima), upload HD videa preko WiFija, rentanje TV serija, Game Center (multiplejer, ačivmenti, izazovi, pozivnice, štasvene) i tak.
Epic najavio iPhone/iPod ekskluziv igru na Unreal Engineu. Jej.

iOS 4.2 dolazi u 11. mjesecu, al je valjda samo za iPad.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: iPhone
« Odgovori #488 : 02. Rujan, 2010., 00:58 »
Na žalost nisam moga pratit.
Al, novi iPodovi. Jej. Uzimam si šafl. Konačno.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: iPhone
« Odgovori #489 : 20. Rujan, 2010., 21:37 »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: iPhone
« Odgovori #490 : 20. Rujan, 2010., 21:43 »
Uuuu. Najs.
Btw, odlučih konačno. Kupujem si iPhone. I, ako bude potrebe, šafl novi.
Također, ženi iPad. Za diplomu ovo ono. Ak skupim dovoljno keša, fkors. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: iPhone
« Odgovori #491 : 20. Rujan, 2010., 21:46 »
Kažeš, ima se para.

Jab iPhone 4, al ne želim ić kod tekoma. A ovako van pretplate mi se ne isplati uzimati jer ono... tako bi iPhone 4 došao par tisuća kuna, a sad u Vipu mogu dobiti, recimo, Desire za 9 kn.  :wildboy:
Tak da, ak mi ne uleti netko tko produljuje u tekomu ugovor, a ne želi iPhone (vjerojatnost  :wildboy:), čekam WP7 da vidim šta je s tim.
Ak fejla, uzimam Androida.

I da...
Suptilni ste btw. :hiha2:

:ementaler:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: iPhone
« Odgovori #493 : 24. Rujan, 2010., 10:28 »

Odg: iPhone
« Odgovori #494 : 24. Rujan, 2010., 17:50 »
skup je malkec. kad bude nekih 1000 kuna u i150 tarifi možda i uzmem.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9