HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274909 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: iPhone
« Odgovori #495 : 24. Rujan, 2010., 23:12 »
jel ti se isplati uopče ta tarifa?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: iPhone
« Odgovori #496 : 24. Rujan, 2010., 23:28 »
štajaznam, pari mi okej.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: iPhone
« Odgovori #497 : 24. Rujan, 2010., 23:32 »
50 sms-ova na mjesec?  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: iPhone
« Odgovori #498 : 24. Rujan, 2010., 23:38 »
ma nije to toliko loše ( vip web sms + pozivi i tak), al :
Naknada za uspostavu poziva od 0,25 kn/pozivu se naplaćuje u tarifi i75 i i150 i to za pozive ostvarene unutar 75 (150) minuta uključenih u mjesečni paket. Nakon iskorištenja inicijalnih 75 (150) minuta naplaćuje se cijena za minute iznad mjesečnog paketa. Naknada za uspostavu poziva se nakon iskorištenja mjesečnog paketa u tarifi i75 i i150 ne primjenjuje.

to je govno. znači ispod i300 je govno. a 300 kuna mjesečno je previše za STUDENTSKI ŽIVOT.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: iPhone
« Odgovori #499 : 24. Rujan, 2010., 23:58 »
Prije je bila jednaka kolicina free sms-ova kao i tarifa.
Ono, i150 - 150 free sms-a.

i75 nije postojala do proslog mjeseca uopce. Samo se nadam da ce uskoro povecat ukljuceni net promet u toj tarifi. 256 MB minumum minimuma treba bit. 512 MB za tu cijenu ok, ako zadrze i free minute prema svim mrezama.
128 MB je mrtvo smece.

Tarifa je inace ok ovako kao paket, ali samo za ljude koji znaju koliko tocno trose na razgovore.
Ono, ako imas oko 150 kn racun mjesecno do sad, a zivkas sve mreze pomalo, isplati se.
Ne isplati se ako imas razgovore od 15-20 minuta cesto, cijene poziva kad se potrose free minute su mi osobno previsoke.

Sam se motao prije po sto nizim tarifama, ali racuni su mi bili previsoki sto god radio. Prebacio se na i150, sad trosim preko toga jedino ako moram nesto platit preko moba.
Al' ae. T-Mobile je prije u tarifi F60 prije imao 2.5 kn po bogojebenoj minuti prema ostalim mrezama.
Ono, burek nakon 3 minute razgovora.  :wildboy:

Al' opet, mali kuriozitet. Sve nove tarife koje T-Mobile formira moraju ici na pregled u Agenciju za zastitu trzisnog natjecanja.
A ovi 90% toga odbiju, jer T-Com/T-Mobile drzi daleko najveci dio trzista ovdje.
Ukratko, ako formiraju tarifu koja je cijenama poziva u rangu Tomatoa, a da ima i free minute uz to, i jos pecto stvari, agencija ih blokira jer je to nelojalna konkurencija. Dumping cijena bi ubio konkurenciju kompletno.
I onda se dobiju smecaste situacije i svi kmece da je T-Mobile preskup.  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: iPhone
« Odgovori #500 : 25. Rujan, 2010., 18:48 »
To si sad izmislejo!!  :hiha2:

Ne ono, 8100kn za mobitel...nabijem ih.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: iPhone
« Odgovori #501 : 25. Rujan, 2010., 19:00 »
Nisam.

iPhone 3G/S je bio oko 7000 kn kad je dosao u prodaju. Tu su negdje.

Odg: iPhone
« Odgovori #502 : 09. Listopad, 2010., 13:47 »
Četvorka u Vipu

Čekam koju će cijenu stavit. Možda ga piknem.
Syzy, zna se to možda otprilike kad će bit?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: iPhone
« Odgovori #503 : 09. Listopad, 2010., 14:20 »
Ekskluzivni ugovor Applea i T-coma traje do kraja godine, tako negdje čini mi se. Znači krajem godine, ili početkom slijedeće bi trebao u Vip.
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #504 : 09. Listopad, 2010., 14:42 »
traje do kraja godine

Istice prije bozica, tad ce i doc u vip

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: iPhone
« Odgovori #505 : 22. Listopad, 2010., 18:07 »
Naletio na opširnu recenziju ovog uređaja, pa možda će nekoga zanimati.

Link
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #506 : 22. Listopad, 2010., 21:40 »
Ako misliš da je to detaljno, ne znaš kako je jedan od mojih kolega to napisao  :wildboy:

Skratio sam 40% teksta, a ipak je ispalo 9 stranica testa, odnosno pun kurac toga.
http://www.usporedi.hr/testovi/apple-iphone-4-detaljan-test

Svejedno, nije mi više hype.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: iPhone
« Odgovori #507 : 23. Listopad, 2010., 17:50 »
Kolko to čudo košta u esadeu?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: iPhone
« Odgovori #508 : 24. Listopad, 2010., 14:26 »
AT&T ga drži za kojih 3800kn tako nešto, otključani

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: iPhone
« Odgovori #509 : 24. Listopad, 2010., 15:22 »
AT&T ga drži za kojih 3800kn tako nešto, otključani

A i to je previše ali je i normalno budući da se radi o Appleu koji buba astronomske cijene za svoje proizvode. Ta cijena je ok za bogate zemlje, za nas bi trebali imat neku okrljaštenu verziju za 1000 kn.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9