HCL.HR

Ipod Nano 5. generacije

  • 6 Odgovora
  • 2287 Hitova
*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Ipod Nano 5. generacije
« : 16. Studeni, 2011., 23:32 »
Nez nekako mi ovo jos najblize mobitelima pa sam ovdje otvorio temu.Znaci ne zanima me 6. generacija,bas 5.Najljepsi mi je to ikad izveden modela Ipoda.

Zna neko gdje ga mogu nabaviti i po kojoj cijeni?

Trazim ga vec dugo,ali nigdje ga nema...
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ipod Nano 5. generacije
« Odgovori #1 : 16. Studeni, 2011., 23:39 »
Novo il?  :wildboy:

Na njuškalu ih ima nekoliko


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Ipod Nano 5. generacije
« Odgovori #2 : 16. Studeni, 2011., 23:44 »
A volio bi da je novo.

Znam,sjebo sam se dosta puta na njuskalu,a i naso sam tipa neke kopije,nemaju logo od Applea i sporiji su.I sranje.

Rade bi pravi Ipod Nano..
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ipod Nano 5. generacije
« Odgovori #3 : 16. Studeni, 2011., 23:53 »
Apcom

Ovlašteni distributer, pitaj. Inače, mislim da bacaš pare.  :wildboy: iPod Touch je po meni jedini koji rula u cijelom repertoaru. Nije čak ni toliko preskup.

Eventualno: ebay, što ne preporučam jer bi te mogli opaliti po džepu u HR.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Ipod Nano 5. generacije
« Odgovori #4 : 17. Studeni, 2011., 00:26 »
Hvala,raspitat cu se,ebay nemam bas iskustva pa neznam.A i meni se svida Ipod Touch al me sada ovo zanima.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ipod Nano 5. generacije
« Odgovori #5 : 17. Studeni, 2011., 00:34 »
Znači iPod Touch 8GB u apcomu je 1600kn. Nano 5th generation s ebaya je 1300, bez troškova unutar države. Zastario i ostalo. A da ne kažem koliko kvalitetnijih audio izlaza ima za, ne znam, dva ili čak tri puta manje para (Sandisk sansa clip, Sony Walkman B-series itd), ako ti je do toga stalo uopće.

edit: sorkač za forsanje, neću više  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Ipod Nano 5. generacije
« Odgovori #6 : 17. Studeni, 2011., 01:51 »
Ma nije forsanje,to je zapravo istina.

Ja sam subjektivan,imo sam navedeni nano vec jednom i izgubio ga,oduvijek sam htio kupiti jos jedan.Izasla 6. generacija i nema sad 5. nigdje.
Znam da je Ipod Touch kvalitetniji,al sve se nesto nadam naci cu 5. generaciju sa prihvatljivom cijenom.Ali nigdje  :wildboy:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9