HCL.HR

Koji mobać?

  • 7 Odgovora
  • 4620 Hitova
*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Koji mobać?
« : 07. Listopad, 2007., 18:46 »
Pošto sad neam mobać jel, uzo bi se novi

sad se razmišljam o n73, pa ako netko ima iskustva nek se istrese

 :hug

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Re: Koji mobać?
« Odgovori #1 : 07. Listopad, 2007., 18:51 »
http://www.mobile-review.com/review/nokia-n73-cam-en.shtml

malo si pogledaj rewiev kamere. Jako dobra i detaljna usporedba sa nekim telefonima.

n73 je ok, posto ima sybian pa mozes hrpu stvari stavit na njega, iako mi ga ima kumce i koji veli da mu mob ne valja i sad uzima drugoga

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Koji mobać?
« Odgovori #2 : 08. Listopad, 2007., 11:39 »
nokia 6120  :dancing:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Re: Koji mobać?
« Odgovori #3 : 08. Listopad, 2007., 14:17 »
n73

mjesec dana koristenja, tad ju prodao, ne iz razloga sto nije valjala, nego iz razloga sto sam htio drugi  :ementaler:

display je i vise nego odlican, TFT 240 x 320 pixels, dovoljno osvjetljen, nece ti smetat sunce, a svaki put kad ce netko gledat slike na tvom mobu ce rec " gle kak na tvome bolje izgleda nek na mome :( " , cisto zbog velikog i kvalitetnog displeya, jel.

za kameru si sigurno cuo, izvrsna carl zeiss optika,  rame uz rame sa sonieriksonovoim konkurentom k800/810

kad ga ustekas u komp onda ce ti izbacit " USB Mass Storage" , sto je dobro, ima Symbian S60 trece generacije, kolko je dobro tolko je i mozda malcice lose ( jest da se u zadnje vrijeme pocelo dosta krekat soft-a za tu generaciju, ali ipak nema jos onolika kolicina koliko ima za prvu i drugu) , ono, druga vga kamera i umts  te bluetooth su standard za novije nokije te ju i ova ima, oni gumbici sastrane su cisto ok, ne smetaju, jedino bi mozda nadodao da tipke imaju jeftin osjecaj pod rukama ( za razliku od n70 jel) , ako ju mislis uzet u paketu u trgovini onda planiraj odmah jos 100kn iskesirat za MC jer se ne dobije sa njom, onaj odozada qrac na kameri je malo klimav, ali ne smeta toliko ( na k800 seriji je cak znao i otpast, na nokiji se takve stvari ne dogadjaju), i ajd da ju ne hvalim rec cu da mi je smetalo ( nakon pol sata igranja /prckanja po njoj) joystick, jer kad se malo zaznoje ruke odmah bjezi. osim toga ( i jedna od stvari zbog koje sam ju zamijenio) jest to sto se nokija odlucila u nju ubacit video recorder u cif formatu , aj kuzio bi kad bi to bio SE jer on ne zna povecavat rezu na svojim modelima ( sto se nakon bezbroj high end camera mobova bez vga kamere dalo zakljucit) CIF snimanje videa je vec zastarjelo, jest da ce zadovoljit prosjecnog korisnika ali za one koji zele VGA sa vise fps-a oni bi ovaj model trebali preskocit.

  ako mislis narucit paket web & walk ovaj mob je i vise nego pogodan za to,

opcenito imam samo dobra iskustva sa ovom nokiom, ako ju mislis uzet onda neces bit razocaran ( pogotovo ako ides sa nekog slabijeg modela na nju)  ali eto, picajzla sam pa su mi neke sitnice smetale  :ementaler:


edit: zaboravio napomenut da ako ces trazit .sis igre ( symbian) onda ne moras pazit na rezu, ali ako trazis java igre onda ces morat pazit na rezu u kojoj su radjene jer ce ti u suprotnom bit preko pol ekrana, ali ima dosta konverzija i opcenito igri za nju u toj rezi tako da se ne moras brinut, ali ae, cisto da napomenem, jel
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2007., 14:18 Syzygy »

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Koji mobać?
« Odgovori #4 : 12. Listopad, 2007., 19:01 »
evo baš sam dobio n73, kulan je dosta...  :hug

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Re: Koji mobać?
« Odgovori #5 : 14. Prosinac, 2007., 22:27 »
Yo ekipo,dosao da vas pozdravim,usput trebam mali savjet.

Kupujem Nokiu 7500 Prism.
Meni se osobno svidja zbog dizajna,sad,kakva je kvaliteta 'n' shit,gdje ga
mogu povoljnije nabavit...

Pomagajte!  :beer:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Koji mobać?
« Odgovori #6 : 14. Prosinac, 2007., 22:33 »
ajde sizi  :approve

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Koji mobać?
« Odgovori #7 : 14. Prosinac, 2007., 22:58 »
Yo ekipo,dosao da vas pozdravim,usput trebam mali savjet.

Kupujem Nokiu 7500 Prism.
Meni se osobno svidja zbog dizajna,sad,kakva je kvaliteta 'n' shit,gdje ga
mogu povoljnije nabavit...

Pomagajte!  :beer:
možeš biti totalni tehno laik pa da ipak saznaš dosta toga preko http://www.gsmarena.com/nokia_7500_prism-2017.php i saznaš o kvaliteti moba..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9