HCL.HR

LG S5200

  • 17 Odgovora
  • 6345 Hitova
*

BenXXX

  • Gost
LG S5200
« : 08. Prosinac, 2006., 15:31 »
Jel se isplati kupit ovaj mob za oko 1000 kn..? evo par slikica i karakteristike:



http://www.gsmarena.com/lg_s5200-1358.php

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: LG S5200
« Odgovori #1 : 08. Prosinac, 2006., 17:58 »
čini mi se super mob za 1k kuna...

*

BenXXX

  • Gost
Odg: LG S5200
« Odgovori #2 : 08. Prosinac, 2006., 18:00 »
e.. ja ga kupujem i to.. i ima sve super i u tele2 košta 995kn sa početnik 100kn na računu.. kad to malo potrošim, unlockat ću ga.. mislim da je mob super, al evo, iznesite i vi malo mišljenje. i ono što mi je najglavnije je da ima odličan dizajn (mali i tanak), te može puštat MP3 i ima BT.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: LG S5200
« Odgovori #3 : 08. Prosinac, 2006., 18:42 »
e al niti ima podršku za mem. kartice niti ima puno interne memorije..

*

BenXXX

  • Gost
Odg: LG S5200
« Odgovori #4 : 08. Prosinac, 2006., 18:46 »
64mb je puno i previše.. moji frendovi svi imaju 6mb na svojim razor v3 :tired: al nema veze što se ne može nabacit više memorije.. do sljedećeg božića ću opet kupit neki drugi..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: LG S5200
« Odgovori #5 : 10. Prosinac, 2006., 15:02 »
64mb je puno i previše.. moji frendovi svi imaju 6mb na svojim razor v3 :tired: al nema veze što se ne može nabacit više memorije.. do sljedećeg božića ću opet kupit neki drugi..

Ja imam 16MB i umnogo mi je previše  :dancing: LGU8180, guglaj malo, preowna  :rockout3: (nemožeš ga kupit u hr)
Da nisam staru nagovorio da mi ubode novu grafičku ubo bih ovaj mobač dok kažeš keks :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: LG S5200
« Odgovori #6 : 10. Prosinac, 2006., 15:05 »
64mb je puno i previše.. moji frendovi svi imaju 6mb na svojim razor v3 :tired: al nema veze što se ne može nabacit više memorije.. do sljedećeg božića ću opet kupit neki drugi..

Ja imam 16MB i umnogo mi je previše  :dancing: LGU8180, guglaj malo, preowna  :rockout3: (nemožeš ga kupit u hr)
Da nisam staru nagovorio da mi ubode novu grafičku ubo bih ovaj mobač dok kažeš keks :(

NHF al meni mob izgleda full gej sa onakvom gej antenom i tako...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: LG S5200
« Odgovori #7 : 10. Prosinac, 2006., 15:08 »
Meni je kul zato što je velik, ima ove tipke fino razmaknute, velike... imam veće prste pa mi je to problem kod pikica mobitela... nisam razmišljao o anteni ali sad kad pogledam i meni je gej  :tired:

ali onoštomobitelnudi > gej antena  :dancing:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

BenXXX

  • Gost
Odg: LG S5200
« Odgovori #8 : 10. Prosinac, 2006., 15:09 »
LGU8180, guglaj malo, preowna  :rockout3: (nemožeš ga kupit u hr)
ne sviđa mi se stil ni dizajn mobitela, al da karakteristike ownaju, nema tu.. :dancing:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: LG S5200
« Odgovori #9 : 10. Prosinac, 2006., 15:54 »
64mb je puno i previše.. moji frendovi svi imaju 6mb na svojim razor v3 :tired: al nema veze što se ne može nabacit više memorije.. do sljedećeg božića ću opet kupit neki drugi..

Ja imam 16MB i umnogo mi je previše  :dancing: LGU8180, guglaj malo, preowna  :rockout3: (nemožeš ga kupit u hr)
Da nisam staru nagovorio da mi ubode novu grafičku ubo bih ovaj mobač dok kažeš keks :(
ja imam 100 mb (sa karticom) i nije mi bas previse  :D

*

BenXXX

  • Gost
Odg: LG S5200
« Odgovori #10 : 10. Prosinac, 2006., 15:55 »
ja trenutno imam 2mb memorije i 30 igrica za mob :dancing: dovoljno će meni bit 64mb-a!

*

BenXXX

  • Gost
Odg: LG S5200
« Odgovori #11 : 14. Prosinac, 2006., 20:30 »
ovako, informirao sam se prije neg šta ga 100% kupim.. ovako:

- ljudi kažu da je baterija jako slaba (neki kažu da nakon 2-3 sata, 3 min razgovora, 5 sms-ova istroši 2 crtice)
- kažu da je ekran sranje pošto ima rezoluciju 128x160 (al ja trenutno imam mob sa još manjim displayom)
- kažu da su slike na kameri sranje (što sam se i uvjerio kad su stavljene na komp sve izgleda ko photoshop "dilate effect" a rezolucija slika je 1280x960)
- mobitel je dekodiran sam od sebe kad je kupljen u tele2 ponudi za 995kn i može se stavit bilo koja kartica iz bilokoje mreže
- dobije se USB kabel odmah u paketu
- poluautomatski slider klizni sistem (gurneš prednji dio malo i samo ode do kraja)
- dobije se rezervna baterija u paketu (što znači da se i ta napuni, pa se samo zamjeni, pa se druga puni)
- dobije se cd sa softwareom

sve u svemu je mob ok, neki su ljudi oduševljeni a neki razočarani.. kupujem ga, al možda da kupim onaj Benq Siemens C81, koji košta 850kn i ima bolju kvalitetu slike na kameri i bolje preslušavanje mp3a, ali dizajn mi je crap i ima 30mb-a memorije i možda još nešto lošije od S5200.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: LG S5200
« Odgovori #12 : 14. Prosinac, 2006., 23:08 »
64mb je puno i previše.. moji frendovi svi imaju 6mb na svojim razor v3 :tired: al nema veze što se ne može nabacit više memorije.. do sljedećeg božića ću opet kupit neki drugi..

Ja imam 16MB i umnogo mi je previše  :dancing: LGU8180, guglaj malo, preowna  :rockout3: (nemožeš ga kupit u hr)
Da nisam staru nagovorio da mi ubode novu grafičku ubo bih ovaj mobač dok kažeš keks :(

ja imam mob taj.. kul je.. ima 25 mb memorije ja mislim.. 3-4 pjesme stanu gore..
Najjace mi je svijetlo (flash).. kad se vozimo iz stanice, onda sam glavni tam da svetlim :D

A antenaje kul jer manje zraci mobitel, sto znaci da ako ga drzite u đepu, necete postat impotentni samo tako  :naughty:

Samo sta je t-com jebaga, nemozes aktivirat videopoziv i mms.. pa zajebite svu tu 3g tehnicku podrsku..  :-(
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: LG S5200
« Odgovori #13 : 14. Prosinac, 2006., 23:14 »
neki dan je dokazano da mobiteli ne uzrokuju rak. :naughty:

tak da nakon toga sto posto neću birat mobove na temelju tog parametra.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

BenXXX

  • Gost
Odg: LG S5200
« Odgovori #14 : 14. Prosinac, 2006., 23:16 »
alo, klošari, ne spammajte, on-topic.. što mislite o LG S5200..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9