HCL.HR

Pomoc u kupovini novog Mobitela

  • 91 Odgovora
  • 65809 Hitova
Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #15 : 03. Listopad, 2016., 15:07 »
Moja preporuka ako imate ograničen novac da uzmete je Samsung Galaxy J5 (2016) koji je  1800-2000kn ! Odličan i prikladan za slikanje,gaming i  dobar zvuk . Radi 'ko podmazano kod mene imam ga već 4 mjeseca. Na njemu uštediš oko 500-1000kn jer mobiteli sa takvim istim specifikacijama nema jeftiniji ispod 3000kn.
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #16 : 05. Listopad, 2016., 08:49 »
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2016., 08:50 Raptileos »

 

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #17 : 05. Listopad, 2016., 16:57 »
Stvarno mrziš svoj mobitel.  :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #18 : 06. Listopad, 2016., 14:14 »
Ne znam zasto LG G5 ima tako lose kritike od 90% youtube reviewa?
Da li je to znak da ga ne kupim?

Po meni je bolji izbor LG V20 nego LG G5.
https://www.youtube.com/watch?v=9cM31pOcqi4

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #19 : 11. Listopad, 2016., 14:38 »
Razmišljam trenutno da kupim Vernee Apollo Lite.
Brutalan mobitel za ne neke prevelike novce.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #20 : 11. Listopad, 2016., 16:54 »
Bok ekipa!

Zanima me ovi dezurni koji prate tarife i cijene mobitela, koliko je isplativo uzeti mobitel na rate sa tarifom?
Imam vec dugo iphone 5 i zelim update, pa sam razmisljao o iphone 6 ili iphone 6s, znam da su dobri mobiteli i volim kupovati na sigurno, samo me zanima kolko je isplativo preko takvih tarifa?
U vipu sam mislio u tarifi XL, platis 6s 16 gb 9 kn i mjesecno 350 kn, izgleda puno, ali 4 gb interneta i sve neograniceno prema svim mrezama zvuci brutalno...
Sto mi se cini puno isplativije nego davat u S tarifi 180 kn za npr 250 mb internet!? i jos iskesirati na pocetku nekakvih 3500+kn...
Pa sad ko ima iskustva ili neko vec uzimao ovu tarifu, slobodno dojmove ostavite..

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #21 : 23. Listopad, 2016., 20:30 »
Konkretno me zanima Xperia Z3 Compact  -  želim solidan hardver u manjem kućištu, obzirom da bi bilo koji veći mobitel slomio u roku od dva dana.

Zanima me gdje je najbolje prodajno mjesto kada bi uređaj bio nov, poželjno s garancijom?

Najbolja ponuda koju sam našao je na E-bayu   (Link)  Obzirom na 150 prodajnih primjeraka i vrlo dobre recenzije (6000 + / 150 - ) ovo mi se čini legitimno, ali sam opet malo skeptičan jer je to E-bay, a cijena je full niska. Znam da postoji i neki e-bay sustav garantiranja novca, ali nisam siguran kako on funkcionira tj funkcionira li uopće, pa ako itko ima iskustva s kupovinom elektronike preko E-baya nek me molim Vas uputi.

Ako E-bay nije opcija, molim Vas da mi preporučite nešto drugo.

Hvalaaaa  :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #22 : 26. Listopad, 2016., 20:47 »
Trebaš paziti na to da kada kupuješ mobitel sa Ebay-a većinom se stvari šalju iz Kine (HK),kao i mobitel na linku koji si ti ovdje naveo.
Kada ti netko šalje mobitel van Europske unije ide ti carina + PDV (25% za hrvatsku),tako da možeš računati 222 dolara + 30% toga iznosa.
Pogledaj malo po Njuškalu,možda ga nađeš novog za manje novce.
Iskreno brandirane mobitele nikad ne bih naručio iz kine,rađe bih ovdje dao 500-600 kuna više i bio miran sa garancijom i svime.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #23 : 18. Siječanj, 2017., 09:02 »
slazem se sa generalom98 u ovom slucaju. nisam pobornik kupovanja rabljenih mobitela ali mogu se naci i novi zapakirani mobiteli s garancijom i racunom... radije to nego da uzimas iz kine...jer svasta mozes dobiti.

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #24 : 31. Siječanj, 2017., 21:55 »
Nije tema ali nema veze nadam se da mi možete pomoći. Posjedujem Huawei p9 Plus i naravno pre zadovoljan sam istim. leti i radi bez imalo štekanja ma sve 5, ali što se dogoilo....zazvoni mi jedno jutro u dućanu ja da ću se javiti i ono izleti iz ruke i ja da ću ga uhvatiti još bolje ga zakucam u pod -_-...i napuklo mi staklo! touch screen i dalje radi ali imam lijepe štrafte puknuća stakla...i sad bi ja to zamjenio ali koga god pitam nema djelova za to :/...kome se obratiti gdje pronaći djelova za istog !? ako itko zna hvala mu i kupim mu pivkana!

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #25 : 05. Veljača, 2017., 14:36 »
Pa znači baš ti je toliko strašno puklo?Možeš li uslikati kako izgleda ekran?
Ako touch radi,ukoliko te ogrebotine ne smetaju previše pri radu,najbolje je staviti kaljeno staklo pa koristiti dok ne napukne još više.
Djelove naravno imaš nabaviti na internetu,npr na Aliexpressu: https://www.alibaba.com/product-detail/New-Arrival-for-Honor-Note-8_60564084321.html?spm=a2700.7724838.0.0.77yaKn
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #26 : 14. Veljača, 2017., 09:03 »
Hvala na odgovoru. evo probam večeras poslikati pa spucam tu na forum da vidiš. Još se staklo i da pronaći našao sam ga i na ebayu za kakvih 8 dolara ali koga god pitam od ovlaštenih servisera nitko se ne usudi to mjenjati (samo staklo) tako da mi je to mali problemčić.

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #27 : 29. Ožujak, 2017., 15:28 »
Kao sto vidite u naslovu razmisljam izmedju ova 2 telefona. Trenutno imam iPhone 5, ali sam cuo da uskoro nece primati azuriranja (i sta to sve znaci? ). Koji bi vi prije uzeli od gore 2 navedena i navedite razloge ako mozete. (1. Hardware , 2. Izgled , 3. Software , 4. Kamera ). Meni se licno vise svidja M8... A cuo sam da se metal izgrebe na M8, pa da li ce biti puno ruzniji sa maskom pozadi i kakve maske sve imaju, zna li neko odprilike neku da preporuci. Budite brzi, imam priliku sutra da odaberem.. :) Hvala
fuRy

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #28 : 31. Ožujak, 2017., 23:45 »
Samo ću reći što se metala, pretpostavljam da je M8 od eloksiranog aluminija i da, postoji šansa da se ogrebe ako ti padne na neku grubu površinu, ali uopće nije tako strašno. Ja imam već duže vremena aluminijski mobitel (Nexus 6p i to crni na kojem se sve više vidi) i iako ima par točkica uz donji i gornji rub ne vide se u dnevnoj upotrebi bez obzira na to što znam gdje su i ni najmanje mi ne smetaju, mob je predivan. Tako da ako te baš jako brine željezno kućište, ja ti na osnovu iskustva mogu reći da je to najmanja briga i nećeš nikada skužit takva oštećenja osim ako pažljivo ne analiziraš mobitel ili ga potpuno raskašetaš.

EDIT: također, nosim neprestano četiri prstena na obje ruke i bojao sam se da će mi to guliti mobitel pri upotrebi, ali evo sada ga gledam po bočnim bridovima i nema nikakvih oznaka.
« Zadnja izmjena: 31. Ožujak, 2017., 23:48 Freddy »

Odg: Pomoc u kupovini novog Mobitela
« Odgovori #29 : 01. Travanj, 2017., 09:29 »
Aham, evo stari ce mi kupiti m9, a ne m8. :)
To me je samo brinulo sto se tice ovoga telefona, ali ja cu vjerovatno kupiti neku masku, ali ne neku obicnu, necu da mi bude puno ruzniji sa njom.. :)
I da napomenem zadnja  4 telefona su mi ispala ukupno 3-4 puta sa pola metra visine :D
Tako da ne brinem sto se toga tice, hvala ti, pozdrav.
fuRy

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9