HCL.HR

Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro

  • 21 Odgovora
  • 33505 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #15 : 13. Rujan, 2017., 18:11 »
Pozdrav, kao što sam jučer rekao da ću vas pitat za TV!  :D

Ovako da novu temu ne otvaram može i u ovu komtno jer će mi TV služit i za PS4 PRO kad nabavim!

Uglavnom Sve su specifikacije tu, jer mi prodavačica skratila popis Televizija koje želim. Samo se ja ne mogu odlučit koja je najbolja, jer ne znam baš toliko u detalje. Znam npr- da ću prije 4K HDR uzet nego FullHD i tjt. :D


Kao što sam rekao, samo je duži popis. Ja sam stvarno iznenađen!

Sony:

SONY 49'' XE7005 : 4K HDR TV s tehnologijom X-Reality PRO i servisom YouTube | XE70 | Sony BA

Ovaj ne mogu nigdje nać baš po broju modela.  fpalm1

Sony X8505 serie 4K Ultra HD - YouTube


Samsung:

SAMSUNG 49KU6402 : 55" Flat UHD 4K Smart TV UE55KU6400UXXU | Samsung UK

SAMSUNG 55KU6072 MODEL 2016: 54.6" Samsung UE55KU6072 - Specifications

Tjt, tnx ekipa unaprijed! :)
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2017., 18:14 c0bra123 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #16 : 14. Rujan, 2017., 03:42 »
Suzio popis!  :D

Sony:

SONY 49'' XE7005 : 4K HDR TV s tehnologijom X-Reality PRO i servisom YouTube | XE70 | Sony BA

Ovaj ne mogu nigdje nać baš po broju modela.  fpalm1

Sony X8505 serie 4K Ultra HD - YouTube
(Klikni za pregled slike.)

Samsung:

SAMSUNG 55KU6072 MODEL 2016: 54.6" Samsung UE55KU6072 - Specifications


E sad, jedino u SAMSUNGA mi je 55incha ekran, a ove dvije od SONY-a 49 incha. Po specifikacijam malo su bolje i imaju 10bit panel...



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #17 : 15. Rujan, 2017., 20:02 »
Prije dva tjedna sam kupio Sony XE 7077 4 K model i jako se ugodno iznenadio. U usporedbi sa onom Samsungovom kantom (vidi moj komentar na prethodnoj stranici) koju sam imao ovo je bar par klasa bolje od tog govna - od izrade i izgleda do slike gdje je crna crna a ne sivo-smeđa a bijela bijela a ne sivkasto- govnasta. Nikad više Samsungove modele bilo koje klase, toplo preporučam ovaj Sony model.

Inače dvoumio sam se i kod Panasonica no ovogodišnji modeli (klase do 6000 kuna) dobili su jako loše ocjene, par recenzija kaže da su lošiji od prošlogodišnjih modela (koji nisu sjajno ocjenjeni) tako da sam odustao od toga. Ali ovaj Sony...jako ugodno iznenađenje. Kažem iznenađenje jer je proizveden u 7. mjesecu a ja sam ga kupio kada još nije bilo recenzija (sad ih vjerovatno ima)...uglavnom svaka preporuka.
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2017., 20:13 perisimus »

Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #18 : 15. Rujan, 2017., 21:41 »
Ja muku mucim s crnom bojom na svom samsungu,stimao sam postavke milion puta I za svaku igru moram nanovo stimati jer je crna boja debeli problem.Filmovi,telka ne toliko ali u igrama je bas njesra.Cak mislim burazu dofurat tv za Bozic a sebi uzeti nesto drugo.4k ce bit al o tom potom.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #19 : 15. Rujan, 2017., 23:17 »
Znači sony.

Ali mi je problem što je "samo" 49" a ova SAMSUNG-ova 55" a lošij je panel. Ali eto crna boja zezat... Hm... nebi si mogao oprostit kad bi me crna zezala.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #20 : 20. Rujan, 2017., 12:32 »
Ekipa, dobio sam novi spisak. TRILUMINOS X1, nešto u vezi boja, bolje od LED-a?


Uglavnom pogledajte. :D


4K HDR TV s tehnologijom X-Reality PRO i servisom YouTube | XE70 | Sony BA Ovaj linka zahvaća obe prve Televizije.
I ovo je naviše što sam našao od specifikacija za XE8095, ni na sony stranici nema... Televizor LED LCD Sony 55'' XE8505 4K Android TV - Didakta.ba



Tanki televizor | 4K televizor s tehnologijom Android TV | XD85 | Sony BA

E sad, šta je najbolje da uzmem? :ave:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: Preporuke za TV-e novije generacije za PS4/PS4pro
« Odgovori #21 : 08. Listopad, 2017., 12:21 »
Jel ima ista u rangu do 3500kn da se isplati uzimati od UHD televizora? Ne daje mi se vise novaca od toga, a ponuda je tu dosta slaba, uglavnom kinezi ili entry level televizori. Nama tv sluzi preko dana za crtice za klinku i navecer pogledati koji film, meni za sport i prije 2 tjedna sam uzeo PS4 Pro.
Dakle jedino mi je igranje bitna stavka, za ostalo mi je dobar i stari FHD Samsung koji imamo, ali on je jedno 8-9 godina star vec i poceli su se pojavljivati sitni problemi, od zvuka do nekakvih musica tipa ugasi se sam od sebe ili se nece upaliti nego ga moram iskopcati iz struje i ponovo paliti. Nije to nista konstantno ali dosta da se razmisli o novom tv-u.

Edigital ima par komada do 3500 kn, sancta domenica par izlozbenih i ostalo su kinezi. Vivax 43" mi se cini ok isto, vecu dijagonalu ne bi ni uzimao, ali problem mi je i postolje. Vecina tih tva ima siroke nozice, a meni je regal za tv samo ormaric sirine 75 cm tako da bi mi najbolje pasao neki sa centralnim stalkom, pa mi to jos ubija odabir.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9