HCL.HR

Problem sa punjenjem - A5 2017

  • 3 Odgovora
  • 3629 Hitova
*

Gigo

  • *
  • 25
Problem sa punjenjem - A5 2017
« : 02. Lipanj, 2018., 21:27 »
Prije par dana vidio sam da mi punjac ne puni, vidio da nije do fast charge adaptera nego do kabela koji je do tada odlicno punio i brzo, a sada nikako osim ako ga stavim u polozaj koji je nepraktican i brzo se makne te ne puni.  Onda sam stavio kabel koji sam prije koristio i koji je ostecen i radi, ali on puni sporim nacinom, prije bih rekao presporim, pa bih vas pitao;
Je li problem u bateriji, usb portu ili u usb-c kabelu?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa punjenjem - A5 2017
« Odgovori #1 : 03. Lipanj, 2018., 06:40 »
Ako se puni sa starim kabelom onda ti je novi kabel otišao i moraš uzeti drugi kabel.
Ako želiš fast charge onda moraš uzeti i takav kabel. Neće ti "obični" USB C puniti kao fast charge.

*

Gigo

  • *
  • 25
Odg: Problem sa punjenjem - A5 2017
« Odgovori #2 : 03. Lipanj, 2018., 10:41 »
Ako se puni sa starim kabelom onda ti je novi kabel otišao i moraš uzeti drugi kabel.
Ako želiš fast charge onda moraš uzeti i takav kabel. Neće ti "obični" USB C puniti kao fast charge.
Je li znas gdje mogu nabavit takav kabel?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Problem sa punjenjem - A5 2017
« Odgovori #3 : 03. Lipanj, 2018., 11:06 »
Najbolje je uzeti originalni kabel, dakle od Samsunga. Postoje i neke opcije na Ebayu i ovako sastrane no nisam 100% siguran da će raditi ispravno.
Dakle odi u bilo koju poslovnicu operatera i zatraži kabel ili u dućanima koji prodaju i mobitele tipa Svijet medija, Sancta Domenica, itd.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9